Inwestycja przy ul. Przewóz

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Proins

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • SASKA BLU(0.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Saska (3.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 600 brutto/m2
  SASKA BLU
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 83 - 214 m2
  Bryksy
 • Jerozolimska(1.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Jerozolimska (3.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 800 netto/m2
  Jerozolimska
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 133 - 338 m2
  Cordia Polska
 • Imperial Citi Yes(2.1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Nowohucka (4.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 500 netto/m2
  Imperial Citi Yes
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 57 - 77 m2
  Imperial Citi Yes

Opis Inwestycji

To kompleks czterech budynków trzy- i czteropiętrowych. W naszej ofercie znajdują się mieszkania 1-,2- i 3-pokojowe o powierzchni od 31 m² do 76 m² oraz lokale użytkowe usytuowane na parterach o powierzchni 45 m². Mieszkania są przekazywane w stanie deweloperskim. Stolarka okienna PCV, antywłamaniowe drzwi do mieszkań. Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Wszystkie media opomiarowane. Pod budynkami znajdują się garaże wielostanowiskowe wraz z pomieszczeniami piwnicznymi. Są też samodzielne garaże. Teren ogrodzony i monitorowany. W pobliżu: szybki tramwaj, szkoły, przedszkole, kościół oraz centra handlowe: Plaza, M1, CH Tandeta oraz King Square. Dogodny wyjazd na autostradę A4.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Przewóz znajduje się na Podgórzu, ul. Przewóz (3.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Proins.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Przewóz została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Przewóz pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Grupa Proins przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: TV kablowa, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Inwestycja przy ul. Przewóz

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Przewóz mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Przewóz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczecińska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Przewóz znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 11 w odległości 320 m, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE FAIR PLAY EDUKACJA I SPORT w odległości 350 m, Niepubliczna Pozaszkolna Specjalistyczna Placówka Oświatowo-Wychowawcza "Edukacja Artystyczna Dzieci" w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Przewóz składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Lewiatan, w odległości 370 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 380 m znajduje się Sklep Spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Przewóz w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie