Przemysłowa 15

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Orion Investment S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty przy Wiśle(0.3 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Kącik 10 (2.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 10 332 netto/m2
  Apartamenty przy Wiśle
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 186 - 259 m2
  HSD Inwestycje
 • Jerozolimska(1.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Jerozolimska (3.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 800 netto/m2
  Jerozolimska
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 133 - 338 m2
  Cordia Polska
 • SASKA BLU(1.9 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Saska (3.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 600 brutto/m2
  SASKA BLU
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 83 - 214 m2
  Bryksy

Opis Inwestycji

Deweloper SPRZEDA 2 ostatnie LOKALE UŻYTKOWE o powierzchni:135 m2 i148 m2orazWYNAJMIE lokal o powierzchni: 50m2których usytuowanie na parterze 8-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego,w sąsiedztwie rozwijających się obiektów kulturalnych, biurowych i mieszkalnych czyni je atrakcyjnymiPRZEMYSŁOWA 15 to wielorodzinny, 8-kondygnacyjny budynek mieszkalny z garażem podziemnym, wewnętrznym układem drogowym i miejscami parkingowymiI kondygnacja w całości przeznaczona została na lokale usługowe, które poprzez odrębne wejścia oddzielone zostały od części mieszkalnej.Dzięki temu mieszkańcy zyskają na bliskości podmiotów, które będą świadczyły podstawowe usługi, zachowując przy tym pełną prywatnośćMiejsce idealne na gabinety medyczne, kosmetyczne, biura informatyczne lub stylową kafejkęOFERTA BEZPOŚREDNIAGRUPA ORION INVESTMENT SAwww.orioninvestment.plBIURO SPRZEDAŻY:(12) 357 77 78

Inwestycja Przemysłowa 15 znajduje się na Podgórzu, ul. Przemysłowa 13 (2.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Orion Investment S.A..

Inwestycja Przemysłowa 15 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przemysłowa 15 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 135 do 149 metrów kwadratowych w cenie od 5 764 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Grupa Orion Investment S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie informacja u dewelopera.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:null inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
W SPRZEDAŻY OSTATNIE 2 LOKALE UŻYTKOWE o powierzchni: 135,4 m2 i 149,1 m2 oraz 50m2 - WYNAJEM których usytuowanie na parterze 8-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego, w sąsiedztwie rozwijających się obiektów kulturalnych, biurowych i mieszkalnych czyni je atrakcyjnymi Pierwsza kondygnacja w całości przeznaczona została na lokale użytkowe, które poprzez odrębne wejścia oddzielone zostały od części mieszkalnej. Dzięki temu mieszkańcy zyskają na bliskości podmiotów, które będą świadczyły podstawowe usługi, zachowując przy tym pełną prywatność Orion Investment S.A. – lokale użytkowe – Kraków – zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. W razie dodatkowych pytań pozostajemy stale do usług.
Konstrukcja budynku
murowana
Elewacja
tak
Stolarka okienna
plastikowa
Drzwi zewnętrzne
tak
Balkony
nie
Posadzka
betonowa
Ściany
pustak ceramiczny
Parapety zewnętrzne
tak
Instalacje
tak
Ogrzewanie
MPEC
Wentylacja
tak
Wyposażenie łazienki
nie
Wyposażenie kuchni
nie
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: informacja u dewelopera.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Przemysłowa 15

bliska odległość od centrum miasta

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przemysłowa 15 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Przemysłowa 15 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Zabłocie.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przemysłowa 15 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Bright Child w odległości 140 m, Niepubliczna policealna szkoła artystyczna "AMA" w odległości 380 m, Egurrola Dance Studio Kraków Niepubliczna Placówka Oświatowo-Wychowawcza w odległości 510 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przemysłowa 15 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Larmed w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przemysłowa 15 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 130 m znajduje się Grządka, w odległości 220 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przemysłowa 15 w odległości 140 m znajduje się Saturn, w odległości 480 m znajduje się Gym Park.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 29.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie