Majerka Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Barska, oferowane bezpośrednio przez Golden Lion Development

Łódź, Polesie, Zdrowie-Mania, ul. Barska 28

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 219 ofert w najbliższej okolicy!

Majerka Park

8 zdjęć

Majerka Park
Majerka Park
Majerka Park
Majerka Park

Najbliższe inwestycje

 • Srebrzyńska Park III

  Peira

 • Apartamenty Krakowska
  od: 6 850 zł/m2
  Pod wynajem

  Optimum Property

 • Nove Zdrovie
  od: 6 500 zł/m2
  Pod wynajem

  Esembla Group Sp. j.

Opis Inwestycji

Majerka Park logo

Inwestycja „Majerka Park“, to nowoczesny, a zarazem kameralny budynek wielorodzinny składający się z 10 funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentów położonych na trzech kondygnacjach. Do wyboru oferujemy apartamenty dwu oraz trzy - pokojowe o powierzchniach od 43 m2 do 64 m2. Nabywając mieszkanie istnieje również możliwość zakupu samodzielnego, przestronnego garażu lub miejsca parkingowego. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano również zewnętrzne pomieszczenia gospodarcze.

Apartamenty w naszej inwestycji charakteryzuje duża ilość przestronnych okien, dzięki czemu nawet w pochmurny dzień są dobrze naświetlone. Do każdego przynależy przestronny balkon lub ogródek z tarasem. Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie ich przyszłych właścicieli oraz jak najlepszym wykorzystaniu powierzchni. Każde mieszkanie jest w pełni rozkładowe, posiada miejsce na szafy wnękowe, a wymiary poszczególnych pomieszczeń ułatwiają możliwość aranżacji przestrzeni. Dzięki wykonaniu stropów w technologii monolitycznej, możecie Państwo dostosować układ ścian do własnych potrzeb. Atutem zastosowanej przez nas technologii jest bardzo dobra izolacyjność akustyczna mieszkań.

Wysokiej jakości wykończenie apartamentów oraz użytych materiałów, to niejedyny atut naszej inwestycji. Na szczególną uwagę zasługuje również eleganckie wykończenie korytarzy oraz części wspólnych budynku. Główny hall wejściowy z efektownym oświetleniem, obiciami z drewna, lustrem na ścianie z logiem inwestycji oraz fototapetami ukazującymi przyrodę sąsiadujących z budynkiem Pól Majerowskich przyciąga wzrok i pozostaje w pamięci odwiedzających Państwa gości. Elegancki gres w dużym formacie na posadzkach, balustrady z wypełnieniem szklanym, drzwi wejściowe do mieszkań wykończone po bokach panelami imitującymi drewno dodają prestiżu i nadają inwestycji wyjątkowy charakter.

W ramach zagospodarowania terenu zaplanowaliśmy wydzielenie części wspólnej ogrodu, która będzie dla Państwa służyć, jako miejsce relaksu i spotkań na świeżym powietrzu. Teren inwestycji będzie ogrodzony i zamknięty furtką oraz automatyczną bramą na pilota. Zostaną również wykonane nasadzenia oraz oświetlenie zewnętrzne.

Zakup apartamentu w inwestycji MAJERKA PARK – Apartamenty na Zdrowiu jest świetnym wyborem dla osób, które cenią możliwość korzystania z uroków przyrody w połączeniu z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej. Zwolennicy aktywnego spędzania czasu mogą korzystać z pobliskiego Aquaparku Fala, boiska do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, kortów tenisowych, a dzieci z kilku placów zabaw oraz pobliskiego Lunaparku. Miłośnicy spacerów oraz wycieczek rowerowych będą mieli możliwość korzystania z wielu pięknych tras w okolicznych lasach, bądź w Parku Zdrowie. Mieszkając w takiej okolicy, będziecie Państwo korzystać z wolnego czasu w wyjątkowo atrakcyjny sposób.

Warto podkreślić, że zakup apartamentu w inwestycji MAJERKA PARK, to dla Państwa bezpieczny zakup, bowiem działamy zgodnie z tzw. "ustawą deweloperską“ z dnia 16.09.2011 roku.

NALEŻYMY DO POLSKIEGO ZWIĄZKU FIRM DEWELOPERSKICH - STOSUJEMY KODEKS DOBRYCH PRAKTYK

Inwestycja Majerka Park znajduje się na Zdrowiu-Mani, ul. Barska 28 (4.4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Golden Lion Development.

Inwestycja Majerka Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Majerka Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 63 metrów kwadratowych w cenie od 5 192 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Golden Lion Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie dodatkowo płatne - więcej informacji w biurze sprzedaży.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Możliwość wykończenia pod klucz.

Konstrukcja budynku

- konstrukcja budynku tradycyjna – mieszana, ściany z bloczków wapienno - piaskowych typu Silka o grubości od 8 cm do 24 cm, stropy żelbetowe,

Elewacja

- wykończona tynkiem silikatowo – silikonowym

Stolarka okienna

- PCV 5-cio komorowe z pakietem dwuszybowym, okleinowane od zewnątrz w kolorze antracyt, od środka białe - w oknach wmontowane systemowe listwy napowietrzające, zgodnie z przepisami technicznymi

Drzwi zewnętrzne

- pełne, antywłamaniowe wraz z osprzętem

Balkony

- balustrady balkonowe malowane proszkowo w kolorze antracyt

Posadzka

- podłoże z jastrychu cementowego na styropianie, zatarte na gładko

Ściany

- ściany działowe z bloczka wapienno – piaskowego o grubości od 8 cm do 24 cm - tynki gipsowe zatarte na gładko, w pomieszczeniach mokrych zatarte na ostro

Parapety zewnętrzne

- w kolorze antracyt

Parapety wewnętrzne

- z konglomeratu marmurowego

Instalacje

- wodno-kanalizacyjne - gazowa - elektryczna i teletechniczna

Ogrzewanie

- instalacja centralnego ogrzewania - poprowadzona w warstwie podpodłogowej - grzejniki panelowe w pokojach i kuchniach, w łazienkach drabinkowe - głowice termostatyczne na grzejnikach - w łazienkach piec gazowy dwufunkcyjny, z zamkniętą komorą spalania

Wentylacja

- dla pomieszczeń sanitarnych i kuchni wentylacja grawitacyjna

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: dodatkowo płatne - więcej informacji w biurze sprzedaży.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: dodatkowo płatne: garaże - 30 000 zł, miejsca parkingowe 12 000 zł.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Lokalizacja inwestycji

Doskonała lokalizacja na prestiżowym, bezpiecznym osiedlu, sąsiedztwo terenów rekreacyjnych oraz bezpośredni dojazd do centrum miasta czynią to miejsce idealnym dla osób, które chcą korzystać z miejskiej infrastruktury, a wolny czas spędzać na świeżym powietrzu. Zaledwie kilka minut wystarczy, aby dojechać do Manufaktury, dworca Kaliskiego, ul. Piotrkowskiej, a także łódzkich centrów biznesowych. Komunikację miejską zapewniają 4 linie autobusowe zlokalizowane przy sąsiedniej ulicy oraz linie tramwajowe biegnące ul. Konstantynowską. Najbliższe otoczenie inwestycji charakteryzuje bogata oferta szkół dla dzieci i młodzieży (od edukacji przedszkolnej aż do liceum), łatwy dostęp do sklepów, dyskontów spożywczych, służby zdrowia oraz infrastruktury sportowej (aquapark Fala, szkółka piłkarska, korty tenisowe). Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej urokliwe położenie na tle lasu oraz Pól Majerowskich, a także sąsiedztwo największego w Łodzi, zabytkowego Parku na Zdrowiu z pięknym ogrodem botanicznym, ZOO oraz lunaparkiem.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Majerka Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Majerka Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Biegunowa - Krańcowa.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Majerka Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 430 m znajduje się FreshMarket.

Data publikacji: 28.04.2017
Data aktualizacji: 29.10.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: