Góralska 26

11 zdjęć

Góralska 26
Góralska 26
Góralska 26
Góralska 26

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Góralska 26 dostępnych jest 13 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Promocje

 • Dni Otwarte

  Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe już 1 i 2 kwietnia. Polsat Plus Arena Gdynia: sobota 10-17, niedziela 10-16.

  Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe: DOM MIESZKANIE WNĘTRZE, ul. Kazimierza Górskiego 8, Gdynia. Zapraszamy 1-2 kwietnia do POLSAT PLUS ARENA GDYNIA w sobotę od 10 do 17, w niedzielę od 10 do 15. Wstęp na wydarzenie i parking przed halą jest bezpłatny.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna
 • pompa ciepła

Przyroda w okolicy

 • las
 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

Pompa ciepła + GAZ

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

loggia, balkon, taras, ogródek.

Komórki lokatorskie:

posiada (15): 2,5-3,5 m kw

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (18 miejsc) : 8 garaży w bryle budynku, 10 miejsc zewnętrznych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, morze

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 13 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 40 do 98 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 12 800 do 13 980 zł.

Opis płatności:

zgodnie z harmonogramem.

Warunki rezerwacji:

wpłata kwoty rezerwacyjnej.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Góralska 26 to kameralna inwestycja będąca połączeniem nowoczesności z przytulnym zaciszem dzielnicy mieszkalnej, położona w zasięgu 10 minut od centrum Gdyni, na granicy Małego Kacka i nadmorskiego Orłowa. Budynek, otoczony niską zabudową, ma zaledwie trzy kondygnacje mieszkalne, przez co daje poczucie intymności i spokoju, a komfortu dodaje mu znajdująca się w przyziemiu hala garażowa. Na terenie obiektu znajduje się również ogródki przydomowe, parking zewnętrzny oraz pasy zieleni.

W naszej inwestycji każdy znajdzie coś dla siebie. Mieszkania dostosowane są w praktyczny sposób tak aby każda rodzina znalazła swój wymarzony kąt. Dobrze znane, choć rzadko stosowane rozwiania takie jak ogrzewanie podłogowe i pompa ciepła u nas są standardem.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji? Przede wszystkim podejście do realizacji. My stawiamy na jakość i komfort naszych mieszkańców i jako jeden z nielicznych deweloperów zastosowaliśmy najwyższej jakości stolarkę aluminiowo-drewnianą.

Ekologia to kolejny czynnik, na który stawiany ogromny nacisk, dlatego też zastosowaliśmy technologię tak zwanego „zielonego dachu” co przedłuży żywotność pokrycia dachowego, wpłynie pozytywnie na izolację termiczną i akustyczną naszego mieszkania, czystość powietrza w jego sąsiedztwie oraz właściwą gospodarkę wodami opadowymi.

Inwestycja Góralska 26 znajduje się na Małym Kacku, ul. Góralska 26 (3.8 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez Futuro Invest.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Góralska 26 w sprzedaży jest 13 nowych mieszkań o powierzchni od 40 do 98 metrów kwadratowych , w cenie od 12 800 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Futuro Invest przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (18 miejsc)

W inwestycji znajduje się 15 komórek lokatorskich 2,5-3,5 m kw.

Lokalizacja inwestycji

Mały Kack to południowa dzielnica Gdyni granicząca z Redłowem, Orłowem, Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym i Sopotem. Z południa i północy dużą część jej powierzchni ogranicza Trójmiejski Park Krajobrazowy, ogródki działkowe i Sopockie Lasy a środkiem biegnie ulica Wielkopolska. Dzielnica ma powierzchnię 8,5 km kw i liczbę mieszkańców 7 500. W odległości ok. 500 m od granic dzielnicy mieści się brzeg morski z plażą miejską. Zabudowę Małego Kacka stanowią głównie domy jednorodzinne. Mieści się tu wiele sklepów spożywczych, z których największe to Żabka, Biedronka i Stokrotka. Najbliższe kino znajduje się w odległości 1 km od granic dzielnicy. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki medycznej ze szpitalem Uniwersyteckie Centrum Medycyny, Szpitalem im. PCK i Centrum Medycznym Nowe Orłowo znajdującymi się w odległości ok. 50 m od jej granic. Dużą atrakcją może być oddalony o zaledwie 200 metrów Aquapark Sopot. Granicząca z Sopotem dzielnica leży w odległości 30 km od Lotniska im. Lecha Wałęsy i 1 km od stacji kolejowej Gdynia Główna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Góralska 26?

Przez dzielnicę biegnie ul. Wielkopolska, łącząca Sopot z Gdynią. W dzielnicy odbywa się transport autobusowy i trolejbusowy. W odległości 1 km na północ od Małego Kacka mieści się stacja kolejowa Gdynia Główna a ok. 30 km na południowy-zachód Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Góralska 26 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Góralska 26 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łowicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Góralska 26 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Góralska 26 znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 11 im Bohaterów Załogi ORP Grom w odległości 330 m, Amerykańska Szkoła Podstawowa z Wykładowym Językiem Angielskim w odległości 330 m, Przedszkole Nr 23 w Gdyni w odległości 450 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Góralska 26 w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.02.2023
Data aktualizacji: 30.03.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Małym Kacku

Oferty na Małym Kacku

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: