Zamoyskiego 30

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez FRK BUD Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, Podgórze, ul. Jana Zamoyskiego 30

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 51 ofert w najbliższej okolicy!

Zamoyskiego 30

3 zdjęcia

Zamoyskiego 30
Zamoyskiego 30
Zamoyskiego 30

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty przy Wiśle
  od: 10 332 zł/m2

  HSD Inwestycje

 • Jerozolimska
  od: 10 825 zł/m2

  Cordia Polska

 • Kossak Residence
  od: 7 000 zł/m2

  Polskie Domy

Opis Inwestycji

Inwestycja Zamoyskiego 30 znajduje się na Podgórzu, ul. Jana Zamoyskiego 30 (2.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera FRK BUD Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Zamoyskiego 30 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 2 do 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zamoyskiego 30 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 25 do 176 metrów kwadratowych w cenie od 7 900 zł za metr kwadratowy.

Deweloper FRK BUD Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 2 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
usługi w budynku, winda, rowerownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zamoyskiego 30 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Zamoyskiego 30 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Smolki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zamoyskiego 30 znajduje się się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KRAKOWIE w odległości 80 m, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 DONA w odległości 100 m, Prywatne Gimnazjum nr 3 DONA w odległości 100 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zamoyskiego 30 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Małopolskie Centrum Medyczne w odległości 260 m, Przychodnia NZOP Kraków-Południe w odległości 350 m, Stomatologia Beata Świątkowska w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zamoyskiego 30 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 190 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zamoyskiego 30 w odległości 120 m znajduje się KS Korona, w odległości 150 m znajduje się Basen KS Korona, w odległości 150 m znajduje się KS Korona.

Data publikacji: 02.02.2018
Data aktualizacji: 09.11.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: