Osiedle Młodych

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 263 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Osiedle Młodych

Osiedle Młodych

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Osiedle Młodych znajduje się w Zgorzale, ul. Wilgi (0,5 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa. Inwestycja Osiedle Młodych jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 18 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 16 nowych domów o powierzchniach od 72 do 169 m2.

Piaseczyński, Zgorzała, ul. Wilgi (0,5 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

Osiedle Młodych
 • Termin oddania: 2 kw. 2019
 • Liczba Domów: 16
 • Powierzchnia: 72 - 169 m2
 • Liczba pokoi: 4 - 6
Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa
Domy spełniające kryteria

Najbliższe inwestycje

Wilgi Park (168 m dalej)

Inwestycja Wilgi Park znajduje się w Zgorzale, ul. Wilgi 15 (0,5 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.. Inwestycja Wilgi Park jest w trakcie przygotowań z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 16 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 63 do 107 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Piaseczyński, Zgorzała, ul. Wilgi 15 (0,5 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

Wilgi Park
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba Mieszkań: 13
 • Powierzchnia: 63 - 107 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 5
Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Kolorowe 2 (489 m dalej)

Inwestycja Osiedle Kolorowe 2 znajduje się w Nowej Woli, ul. Przepiórki (0,9 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.. Inwestycja Osiedle Kolorowe 2 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 10 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 63 do 104 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Piaseczyński, Nowa Wola, ul. Przepiórki (0,9 km od Warszawy)
Ceny od: 5 643 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Kolorowe 2
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 11
 • Powierzchnia: 63 - 104 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 5
Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.
Mieszkania spełniające kryteria

Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D (1,9 km dalej)

Inwestycja Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D znajduje się w Nowej Woli, ul. Maciejki (1,5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dynamic Development Sp. z o.o.. Inwestycja Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym znajdują się lokale o powierzchniach od 69 do 123 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Piaseczyński, Nowa Wola, ul. Maciejki (1,5 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

Zespół willowy Zielona Polana - etap 2B, 2C, 2D
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 8
 • Powierzchnia: 69 - 123 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 5
Dynamic Development Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Młodych to inwestycja składająca się z dwóch niezależnych etapów. Nazwa Osiedla nawiązuje do idei projektowych występujących w architekturze skandynawskiej zarówno poprzez podejście do funkcjonalności, jak i estetyki. Efektem prac projektowych jest układ urbanistyki eliminujący ruch samochodów z wewnętrznych powierzchni wspólnych osiedla i dedykowanie tej przestrzeni mieszkańcom. Proste formy architektoniczne, duże przeszklenia w częściach dziennych zapewniają stały kontakt z zielonym otoczeniem. Osiedle Młodych zapewnia bezpieczeństwo i możliwość stałego nadzoru nad dziećmi. Oprócz wspomnianej przestrzeni wspólnej każdy dom posiada własny ogródek.

W naszej ofercie występują domy od 72 m2 do 145 m2. Różnorodne powierzchnie a w szczególności te z mniejszym metrażem to szansa dla rodzin szukających spokojnego zakątka w przystępnej cenie. Zamiast warszawskiego mieszkania dostajecie państwo dom ze wszystkimi jego atutami. Standardem jest już program naszego domu: duża powierzchnia dzienna plus od 2 do 4 sypialni na piętrze. Część jednostek mieszkalnych dostępna w programie MDM.

W alei dojazdowej rozdzielającej poszczególne etapy osiedla znajdują się garaże i stanowiska postojowe dla mieszkańców.

Inwestycja Osiedle Młodych znajduje się w Zgorzale, ul. Wilgi (0,5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa.

Inwestycja Osiedle Młodych została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Młodych pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 72 do 169 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Młodych

Dojazd do centrum Warszawy od trasy Krakowskiej przez Magdalenkę, możliwość szybkiego dojazdu koleją do Warszawy lub Piaseczna, bliskość infrastruktury handlowej (CENTRUM/ JANKI, AUCHAN, LEROY MERLIN / MYSIADŁO), niedaleko budowanej trasy N-S, szybko rozwijająca się infrastruktura edukacyjna na terenie gminy Lesznowola to wszystko stanowi niepodważalny atut tej lokalizacji.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom). W odległości 800 metrów od inwestycji Osiedle Młodych znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: OS.KWIATOWA 02 (NOWA IWICZNA).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Młodych znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Nutka" filia w Nowej Iwicznej w odległości 750 m, Filia Przedszkole Niepublicznego "Nutka" w odległości 850 m, Przedszkole Maluszkowo w odległości 900 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 850 m Pakulska-Mutrynowska Joanna, lek. med. Spec. II stopnia chorób wewn., w odległości 1 000 m MAKRODENT, w odległości 1 100 m Ośrodek Zdrowia Edmed.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Warsztat Wymiany Opon w odległości 950 m, Farma Dobrego Nastroju - salon kosmetyczny w odległości 1 050 m, Bożenka. Salon fyzjersko - kosmetyczny w odległości 1 250 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: TC Poland w odległości 1 150 m.

Data publikacji: 18 kwietnia 2017 14:28

Data aktualizacji: 01 października 2018 13:43

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Mieszkania

Gdzie szukasz

Podaj miasto lub dzielnicę

Maksymalna cena nieruchomości

Cena do

Minimalna liczba pokoi

Nie mniej niż

Minimalna powierzchnia

Nie mniej niż

Twoje uwagi

Uwagi

Twoje dane kontaktowe

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o., więcej o ochronie danych

Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Osiedle Młodych

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie