Ksawerów 20

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFenicja Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 208 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Mokotowska Szpilka(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Woronicza 32 (4.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 12 100 brutto/m2
  Mokotowska Szpilka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 55 - 105 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Buszrem S.A.
 • Apartamenty przy Woronicza(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Woronicza (4.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 500/m2
  Apartamenty przy Woronicza
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 81 m2
  Liczba pokoi: 3
  Yuniversal Development
 • Art Deco Mokotów(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Zdziechowskiego 3 (5 km od centrum Warszawy)
  Art Deco Mokotów
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 43
  Powierzchnia: 39 - 124 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 20 ofert
  Terra Casa S.A.

Opis Inwestycji

PRZEDMIOT INWESTYCJIPrzedmiotem inwestycji jest budowa budynku wielorodzinnego mieszkalno-biurowego przy ul. Ksawerów 20 w Warszawie na działce nr ew: 21 (typ – własność) wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną (przyłącza), śmietnikiem, podjazdem (zjazd do garażu podziemnego), chodnikiem i ogrodzeniem. Budynek zlokalizowany jest zgodnie z prawomocnym pozwoleniem na budowę nr 95/2007.LOKALIZACJAPrzedmiotowa działka zlokalizowana jest przy ul. Ksawerów 20 w Warszawie na terenie dzielnicy Mokotów. Jest to działka budowlana krótszym bokiem przylegająca do ul. Ksawerów w odległości ok. 50m od skrzyżowania z Al. Niepodległości.KOMUNIKACJAObsługę komunikacyjną działki stanowi ul. Ksawerów. Wjazd na posesję znajduje się w południowo – wschodnim narożniku działki.UZBROJENIE TERENUDziałka znajduje się w zasięgu sieci wszystkich niezbędnych mediów. Aktualnie wyposażona jest w przyłącze wodno – kanalizacyjne, energetyczne i gazowe. Trasy sieci przebiegają zarówno ul. Ksawerów jak i Al. Niepodległości.OTOCZENIE I ANALIZA OBSZARU ODDZIAŁYWANIATeren działki jest zagospodarowany zielenią niską i wysoką ( głównie w granicach posesji ).Najbliższe otoczenie działki stanowi zabudowa mieszkalna, wielorodzinna o wysokości V kondygnacji (ok. 16,5 m). Zabudowa w najbliższym analizowanym obszarze w większości nie przedstawia szczególnej wartości architektonicznej, konserwatorskiej i historycznej. Przedmiotowa działka zorientowana jest dłuższym bokiem w kierunku północ południe. Daje to możliwość uformowania bryły planowanego obiektu doświetlonej zarówno od wchodu jak i południa i zachodu.

Inwestycja Ksawerów 20 znajduje się na Ksawerowie, ul. Ksawerów 20 (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Fenicja Sp. z o.o..

Inwestycja Ksawerów 20 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych mieszkań. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ksawerów 20 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Fenicja Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 3 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 38000 zł.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ksawerów 20

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ksawerów 20 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Ksawerów 20 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ksawerów 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ksawerów 20 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 97 w odległości 220 m, Przedszkole Nr 28 w odległości 500 m, Przedszkole Nr 189 "Na Wierzbnie" w odległości 550 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ksawerów 20 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Evimed w odległości 410 m, Ortopedika w odległości 410 m, Centrum Medyczne DERMIQ w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ksawerów 20 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 100 m znajduje się Mokpol, w odległości 120 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ksawerów 20 w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się boisko kazika.

Data publikacji: 10.01.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie