Moduo Apartments

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEuropejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Moduo Apartments dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A032
4
91,96 m²
3
A035
4
91,96 m²
4

Opis Inwestycji

W dwóch budynkach zlokalizowanych miedzy ulicami Postępu i Cybernetyki znajdzie się 297 mieszkań liczących od 1 do 5 pokoi. Funkcjonalne rozplanowanie wnętrz pozwoli na ich dowolną aranżację zgodnie z preferencjami i potrzebami lokatorów. Dla najmłodszych zaplanowano plac zabaw, dla dorosłych plac miejski o raz strefę rekreacyjną z małą architekturą. NA poziomie parteru powstaną lokale handlowe i usługowe. Dwukondygnacyjny garaż podziemny zapewni 353 miejsca postojowe . Dla wygody mieszkańców przewidziano tez komórki lokatorskie, stojaki na rowery oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Bezpieczeństwa strzec będzie całodobowa ochrona.Moduo Apartments to nie tylko piękna architekta, funkcjonalność, doskonałe materiały i najwyższy standard wykonania, ale także nowoczesne technologie. Wideofony, cichobieżne windy , oświetlenie LED i czujniki ruchu pozwalające na oszczędność energii, ekologiczne materiały budowlane i innowacyjne rozwiązania zapewniają wysoki komfort termiczny i akustyczny budynków.Wszystko to sprawia, że Moduo Apartments to miejsce wprost idealne do zamieszkania, przyjazne zarówno ludziom jak i środowisku, odpowiadające współczesnym światowym trendom wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego na najwyższym poziomie.

Inwestycja Moduo Apartments znajduje się na Służewcu, ul. Cybernetyki (6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A..

Inwestycja Moduo Apartments została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 297 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 5 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Moduo Apartments pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchni 92 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 92 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (353 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 297 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (353 miejsca).
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 92 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Moduo Apartments

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 50 metrów od inwestycji Moduo Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Rondo Żabczyńskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Moduo Apartments znajduje się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Nr 20 w odległości 350m, LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. J. Bema w odległości 350m, Lxi Liceum Ogólnokształcące Przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii Nr 1 "Sos" w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Consilium Stomatologia, w odległości 100 m znajduje się Consilium. Centrum medyczne, w odległości 150 m znajduje się MEDIKLINIKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Zaścianek - Kuchnia za ścianą, w odległości 100 m znajduje się Studio Fabryka - agencja fotograficzna, w odległości 150 m znajduje się Żabka. Sklep spożywczy.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się Galeria Fitness Club, w odległości 500 m znajduje się Calypso Fitness Club Adgar Plaza, w odległości 600 m znajduje się Reebok CrossFit Mokotów.

Data publikacji: 16.08.2017

Data aktualizacji: 16.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie