Nove Zdrovie

4 zdjęcia

Nove Zdrovie
Nove Zdrovie
Nove Zdrovie
Nove Zdrovie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nove Zdrovie dostępnych jest 10 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (10)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 74 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

loggia, balkon, taras.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 56 do 113 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

  • kształtują się w zakresie od 445 200 do 858 420 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 500 do 8 000 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Nove Zdrovie logo

Nove Zdrovie to jeden budynek o nowoczesnej i eleganckiej architekturze oraz ciekawej bryle. Inwestycja dedykowana jest osobom ceniącym wygodę, bezpieczeństwo i atrakcyjną lokalizację. To idealne miejsce dla poszukujących wyjątkowego komfortu mieszkania w otoczeniu zieleni. To propozycja dla tych, dla których tak samo ważny jest spokój, jak i szybki dostęp do centrum miasta.

W inwestycji Nove Zdrovie znajdą się 74 mieszkania i apartamenty. Najmniejsze, 2-pokojowe „M” będzie miało 40 mkw., największy apartament prawie 125 mkw. Do każdego lokalu mieszkalnego przynależeć będzie przynajmniej jeden balkon, loggia lub taras.

Budynek będzie miał siedem kondygnacji. Na pierwszej zaplanowano miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Od I do V piętra wybudowane zostaną mieszkania. Na ostatniej kondygnacji powstaną apartamenty. Część z nich będzie miała widok na park.

Wjazd na osiedle będzie znajdował się od ulicy Srebrzyńskiej. Inwestycja będzie ogrodzona i monitorowana. Przed budynkiem zaplanowano parking na 30 samochodów.

Inwestycja Nove Zdrovie znajduje się na Zdrowiu-Mani, ul. Jęczmienna 33 (3.8 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Esembla Group Sp. j.

Inwestycja Nove Zdrovie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 74 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nove Zdrovie w sprzedaży jest 10 nowych mieszkań o powierzchni od 56 do 113 metrów kwadratowych, w cenie od 7 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 56 do 74 m2 w cenie od 445 200 zł (7 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 80 do 113 m2 w cenie od 612 920 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Esembla Group Sp. j. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Nove Zdrovie położone jest na rogu ulic Srebrzyńskiej i Jęczmiennej – tuż przy największym w mieście Parku im. Józefa Piłsudskiego, nazywanym parkiem na Zdrowiu. To właśnie tu znajduje się łódzkie ZOO, ogród botaniczny, stawy, aquapark, kilka placów zabaw, boiska sportowe, centrum rekreacji oraz ścieżki rowerowe i trasy biegowe. Okolica inwestycji Nove Zdrovie to jedno z najbardziej pożądanych miejsc do zamieszkania w Łodzi. Idealne dla ludzi aktywnych żyjących w rytmie miasta, ale ceniących spokój i możliwość relaksu wśród zieleni. O atrakcyjnej lokalizacji inwestycji świadczy również fakt, że do największego centrum handlowo-usługowo-rozrywkowego w Łodzi – do Manufaktury dotrzemy samochodem zaledwie w 10 minut.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nove Zdrovie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nove Zdrovie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Nove Zdrovie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Srebrzyńska - Jarzynowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nove Zdrovie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nove Zdrovie znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: XVIII Liceum Ogólnoktszałcące w odległości 340 m, Szkoła Podstawowa nr 40 w Łodzi w odległości 370 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nove Zdrovie w odległości 300 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 320 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.07.2020
Data aktualizacji: 30.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Zdrowiu-Mani

Oferty na Zdrowiu-Mani

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: