Nove Zdrovie

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Jęczmienna, oferowane bezpośrednio przez Esembla Group Sp. j.

Łódź, Polesie, Zdrowie-Mania, ul. Jęczmienna 33
Ceny od: 6 500 zł/m2
Nove Zdrovie

4 zdjęcia

Nove Zdrovie
Nove Zdrovie
Nove Zdrovie
Nove Zdrovie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nove Zdrovie dostępnych jest 41 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Nove Zdrovie logo

Nove Zdrovie to jeden budynek o nowoczesnej i eleganckiej architekturze oraz ciekawej bryle. Inwestycja dedykowana jest osobom ceniącym wygodę, bezpieczeństwo i atrakcyjną lokalizację. To idealne miejsce dla poszukujących wyjątkowego komfortu mieszkania w otoczeniu zieleni. To propozycja dla tych, dla których tak samo ważny jest spokój, jak i szybki dostęp do centrum miasta.

W inwestycji Nove Zdrovie znajdą się 74 mieszkania i apartamenty. Najmniejsze, 2-pokojowe „M” będzie miało 40 mkw., największy apartament prawie 125 mkw. Do każdego lokalu mieszkalnego przynależeć będzie przynajmniej jeden balkon, loggia lub taras.

Budynek będzie miał siedem kondygnacji. Na pierwszej zaplanowano miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Od I do V piętra wybudowane zostaną mieszkania. Na ostatniej kondygnacji powstaną apartamenty. Część z nich będzie miała widok na park.

Wjazd na osiedle będzie znajdował się od ulicy Srebrzyńskiej. Inwestycja będzie ogrodzona i monitorowana. Przed budynkiem zaplanowano parking na 30 samochodów.

Inwestycja Nove Zdrovie znajduje się na Zdrowiu-Mani, ul. Jęczmienna 33 (3.8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Esembla Group Sp. j.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 74 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nove Zdrovie w sprzedaży jest 41 nowych mieszkań o powierzchni od 40 do 118 metrów kwadratowych, w cenie od 6 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 40 do 49 m2 w cenie od 291 854 zł (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 56 do 78 m2 w cenie od 390 588 zł (27 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 72 do 118 m2 w cenie od 483 673 zł (12 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Esembla Group Sp. j. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 74 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, balkon, loggia.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 41 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 40 do 118 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 291 854 do 790 600 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 500 do 7 300 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Nove Zdrovie znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Nove Zdrovie położone jest na rogu ulic Srebrzyńskiej i Jęczmiennej – tuż przy największym w mieście Parku im. Józefa Piłsudskiego, nazywanym parkiem na Zdrowiu. To właśnie tu znajduje się łódzkie ZOO, ogród botaniczny, stawy, aquapark, kilka placów zabaw, boiska sportowe, centrum rekreacji oraz ścieżki rowerowe i trasy biegowe. Okolica inwestycji Nove Zdrovie to jedno z najbardziej pożądanych miejsc do zamieszkania w Łodzi. Idealne dla ludzi aktywnych żyjących w rytmie miasta, ale ceniących spokój i możliwość relaksu wśród zieleni. O atrakcyjnej lokalizacji inwestycji świadczy również fakt, że do największego centrum handlowo-usługowo-rozrywkowego w Łodzi – do Manufaktury dotrzemy samochodem zaledwie w 10 minut.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nove Zdrovie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Nove Zdrovie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Srebrzyńska - Jarzynowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nove Zdrovie znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: XVIII Liceum Ogólnoktszałcące w odległości 340 m, Szkoła Podstawowa nr 40 w Łodzi w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nove Zdrovie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 390 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nove Zdrovie w odległości 300 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 320 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.07.2020
Data aktualizacji: 20.07.2021
Nove Zdrovie logo

Katarzyna Mejer

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Pogonowskiego 70 lok. A 90-619 Łódź
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: