Esembla Group Sp. j. logo

Esembla Group Sp. j.

Piaseczno, ul. Ludwika Czajewicza 8 lok. 9
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Firma deweloperska Esembla Group Siwik i Wspólnicy spółka jawna powstała w celu realizacji inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych na terenie dwóch województw: mazowieckiego i łódzkiego.

Budujemy nowoczesne osiedla wraz całą infrastrukturą, mając na uwadze obecne i przyszłe potrzeby ich mieszkańców. Realizujemy ciekawe architektonicznie, a przede wszystkim funkcjonalne obiekty komercyjne – biurowe, usługowe i handlowe. Współpracujemy z najlepszymi architektami i pracowniami projektowymi. Nadzorujemy każdy etap budowy inwestycji osobiście, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym Klientom mieszkania i biura charakteryzujące się wysoką jakością wykonania. Przykładamy wysoką wagę do efektywnego wykorzystania przestrzeni poprzez praktyczne i użytkowe rozwiązania. Dbamy, aby każdy detal tworzonych przez nas budynków był dopracowany w każdym calu.

Obecnie realizujemy dwie inwestycje: mieszkaniową – Nova Lipova w Łodzi i komercyjną – biurowiec Trapez w Grodzisku Mazowieckim. Na rok 2018 planujemy rozpoczęcie dwóch kolejnych projektów obejmujących budowę blisko 400 mieszkań i 2000 m2 powierzchni komercyjnej.

Jesteśmy członkiem grupy AS BUD-PROF. Bazujemy na jej wieloletnim doświadczeniu w branży deweloperskiej. Czerpiemy z najlepszych wzorców wykorzystywanych podczas realizacji inwestycji budowlanych. Dotychczasowe działania i sukcesy AS BUD-PROF, inspirują nas do tworzenia coraz to atrakcyjniejszych i bardziej zaawansowanych technologicznie projektów mieszkaniowych i komercyjnych.

Posiadamy w sprzedaży 58 nieruchomości w 1 inwestycji

 • MANIA Apartamenty
  2 kw. 2025
  Korzystaj z wyjątkowego położenia inwestycji MANIA Apartamenty. Poczuj kojący kontakt z przyrodą, jaki daje sąsiedztwo niezwykłego Parku na Zdrowiu. Wybieraj w zależności od potrzeb – spokój, relaks, wyciszenie lub aktywną rekreację. Solo, z partnerem, z rodziną lub ze znajomymi, eksploruj okolicę i odnajduj coraz to nowe atrakcje. Wybierz u nas mieszkanie dla siebie i ciesz się „Zdrowiem”

  MANIA Apartamenty

  od 9 500 /m2
  ul. Mania 2 , Zdrowie-Mania, Polesie, Łódź(3.7 km od centrum)
  Esembla Group Sp. j.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Esembla Group Sp. j. logo
Esembla Group Sp. j.
Piaseczno, ul. Ludwika Czajewicza 8 lok. 9
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: