Osiedle Orlik

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezED invest S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 236 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Yugo(1.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Jugosłowiańska (5.8 km od centrum Warszawy)
  Osiedle Yugo
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 49
  Powierzchnia: 28 - 117 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 26 ofert
  PROFBUD
 • Park Skandynawia(1.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8 (6.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 191/m2
  Park Skandynawia
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 92
  Powierzchnia: 29 - 101 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 62 oferty
  Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.
 • Omulewska(1.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Omulewska 26 (6 km od centrum Warszawy)
  Omulewska
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 59
  Powierzchnia: 44 - 104 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 19 ofert
  Matexi Polska Sp. Z o.o.

Opis Inwestycji

Gocław – dla tych co poszukują wygody!„ORLIK” przy ul. Rogalskiego na warszawskim Gocławiu, to miejsce dla wszystkich, którzy chcą aktywnie korzystać z możliwości miasta, jednocześnie oczekując wygody w życiu codziennym.Inwestycja została zlokalizowana nieopodal świetnie zorganizowanej komunikacji publicznej łączącej Gocław ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Lokalizacja sprzyja także transportowi samochodowemu, ulica Bora Komorowskiego zapewni szybki wjazd na Trasę Siekierkowską, pozwalając na szybkie dotarcie w każdy zakątek miasta.W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, żłobki, place zabaw dla dzieci, sklepy, punkty usługowe.Dla aktywnych: ścieżki rowerowe, plenerowe siłownie, baseny, kluby fitness, tereny rekreacyjne.„ORLIK” to siedmiopiętrowy budynek z wewnętrznym patio, z usługami na parterze, z dwupoziomową hala garażową i ze 164 mieszkaniami spełniającymi różne potrzeby. Projektując budynek, dołożyliśmy wszelkich starań by mieszkania były jasne i przestronne, a funkcjonalne układy pozwalały nadać wnętrzom indywidualny charakter. W projekcie przewidzieliśmy zarówno kuchnie zamknięte jak i otwarte. Zadbaliśmy również o to, by każde mieszkanie miało funkcjonalną, przestronną powierzchnię dodatkową w postaci loggii, balkonów, tarasów czy ogródków - wszystko to w cenie mieszkania.W budynku przewidzieliśmy też duży wybór komórek lokatorskich oraz miejsca na stojaki rowerowe.Przed budynkiem zostały zaprojektowane miejsca postojowe dla gości.Inwestycja „ORLIK” realizowana jest przez Spółkę we wspólnym przedsięwzięciu ze Spółdzielnią Mieszkaniową „ORLIK-JANTAR”.

Inwestycja Osiedle Orlik znajduje się na Gocławiu, ul. Rogalskiego (4.8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera ED invest S.A..

Inwestycja Osiedle Orlik jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 164 nowych mieszkań. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Orlik pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 47 do 147 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ED invest S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 164 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, usługi w budynku, winda, rowerownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Orlik

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Orlik mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Osiedle Orlik znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Abrahama 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Orlik znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny Wyspa Uśmiechu w odległości 160 m, Przedszkole Nr 198 z Oddziałami Integracyjnymi "Bajeczne Przedszkole' w odległości 190 m, Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 135 w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Orlik składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Vigorshop, w odległości 80 m znajduje się Piekarnia, w odległości 90 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Orlik w odległości 250 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wodnik".

Data publikacji: 05.04.2019

Data aktualizacji: 01.04.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie