MOTTO Wojnów

10 zdjęć

MOTTO Wojnów
MOTTO Wojnów
MOTTO Wojnów
MOTTO Wojnów

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji MOTTO Wojnów dostępnych jest 71 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Promocje

 • Promocja

  Miejsce postojowe GRATIS oraz atrakcyjny harmonogram płatności!

  miejsce postojowe GRATIS oraz atrakcyjny harmonogram płatności 10/10/80

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 76 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 253 do 264 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Fundamenty: żelbetowe - ławy fundamentowe, Ściany nośne kondygnacji nadziemnych: żelbetowe i murowane, Stropy: żelbetowe, Balkony: żelbetowe, Klatki schodowe: żelbetowe/murowane.

Dach

Dachy pochyłe, konstrukcja drewniana i/lub stalowa, pokrycie z blachy

Elewacja

- ocieplona (styropian i/lub wełna mineralna); - wykończenie: tynk strukturalny (częściowo, w określonych partiach ścian – okładzina dekoracyjna imitacja deski)

Stolarka okienna

okna i drzwi balkonowe PVC, okna połaciowe drewniane z nawiewnikami. W poziomie parteru stolarka PCV wyposażona w rolety. zewnętrzne.

Drzwi zewnętrzne

antywłamaniowe

Balkony

Balkony: betonowe, prefabrykowane wykonane na gotowo, Loggie: nawierzchnie z płyt betonowych lub gresowych

Posadzka

podłoża pod posadzki z zaprawy cementowej, niegruntowane i niewykończone

Ściany

Ściany międzymieszkaniowe: grubość 18 cm; żelbetowe i/lub murowane, Ścianki działowe: murowane i/lub gipsowo-kartonowe,

Sufity

sufit i skosy z płyt gipsowo kartonowych (obudowa konstrukcji dachowej niegruntowana, niemalowana bez wypełnień na styku ze ścianami/stropami)

Parapety zewnętrzne

parapety metalowe malowane

Parapety wewnętrzne

konglomerat lub kamień naturalny

Instalacje

• w częściach wspólnych budynków instalacja oświetleniowa z oprawami i osprzętem, • wentylacja bytowa w budynku – wentylacja mechaniczna wywiewna, • budynek wyposażony w osprzęt i instalację domofonową, • budynek przyłączony do sieci instalacyjnych - kanalizacyjnej i wodociągowej, • czynnik cieplny (ciepła woda, ogrzewanie) rozprowadzony z kotłowni w budynku B,C przewodami zasilającymi Logotermy wyposażone w licznik ciepła, • budynek podłączony do sieci energetycznej

Ogrzewanie

kotłownia w budynku

Wentylacja

• wentylacja mechaniczna wywiewna, • w lokalu instalacja zakończona kratkami wentylacyjnymi, • nawietrzaki w oknach lub ścienne, • piony wentylacyjne umożliwiające montaż okapów kuchennych, w mieszkaniu zakończone klapą zwrotną

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (106 miejsc) : zewnętrzne Zakup miejsca parkingowego nie jest obowiązkowy..

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 71 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 42 do 138 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5, 6-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

10%/10%/80%.

Warunki rezerwacji:

informacja u sprzedawcy.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji MOTTO Wojnów znajduje się 30 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

MOTTO Wojnów logo

Kameralnie, a wciąż w mieście

MOTTO Wojnów to odpowiedź na potrzeby wielkomiejskich rodzin. Zamieszkajcie w większym mieszkaniu, w spokojnej, pełnej zieleni i terenów spacerowych okolicy, a gdy będziecie musieli udać się do centrum Wrocławia – macie tam niecałe 10 km. Wasze nowe miejsce do życia.

Swojsko, spokojnie, kameralnie.

Wyobraźcie sobie, że mieszkacie w miejscu, gdzie wychodząc z domu i kierując się w jedną stronę macie do dyspozycji sklepy, restauracje, apteki, komunikację miejską do centrum, a idąc lub biegnąc w drugą stronę możecie bez wychodzenia na ruchliwą ulicę dotrzeć do hektarów zieleni – z Lasem Strachocińskim i Wielką Wyspą na czele. Wasze nowe życiowe MOTTO - spokój i harmonia.

Osiedle dobrych relacji.

Nie tylko Wy, ale i Wasze pociechy rozpoczną tu nowy rozdział. Kameralne, zamykane osiedle stanowić będzie oazę spokoju i pomoże w budowie prawdziwych przyjaźni – zarówno dorosłych, jak i dzieci. Na terenie nieruchomości znajdzie się plac zabaw oraz lokale usługowe z wielowariantowym przeznaczeniem. A kiedy już relacje zawiążą się na dobre – zapewne zaczniecie odwiedzać się nawzajem i spędzać czas razem – w przydomowych ogródkach lub balkonach do każdego mieszkania. Wasze nowe przyjaźnie na lata.

Mieszkaj tak jak lubisz.

To tutaj stworzysz swój rodzinny dom, wychowasz swoje pociechy, doświadczysz pięknych chwil. Tutaj odpoczniesz po ciężkiej pracy lub popracujesz zdalnie. Urządzisz swoje mieszkanie tak, aby każdemu żyło się komfortowo. Po swojemu. My za to wykończymy części wspólne jakie dzielisz z sąsiadami – trzy klatki schodowe i strefy wejść w klasycznych szarościach. Wasza przestrzeń do życia.

Wrocław, Strachocińska

Wschodnia, zielona część Wrocławia z charakterystycznym przedmiejskim stylem i niską zabudową. To właśnie w takiej okolicy powstanie MOTTO Wojnów, na prężnie rozwijającym się osiedlu Swojczyce – Strachocin – Wojnów. Wasz nowy adres.

Inwestycja MOTTO Wojnów znajduje się na Wojnowie, ul. Strachocińska 201 (8.5 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez DOM.developer.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 76 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji MOTTO Wojnów w sprzedaży jest 71 nowych mieszkań o powierzchni od 42 do 138 metrów kwadratowych , w cenie od 7 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców DOM.developer przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (106 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Poznajcie dokładną lokalizację osiedla MOTTO Wojnów oraz zalety najbliższej okolicy: - Szkoła: 3 min - Żłobek i przedszkole: 2 min - Przystanek MPK: 2 min - Market DINO: 2 min - Market Biedronka: 3 min - Market Lidl: 3 min - Sklep Żabka: 2 min - Stacja PKP Wojnów Wschodni: 1 min

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji MOTTO Wojnów?

Przyszli mieszkańcy inwestycji MOTTO Wojnów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji MOTTO Wojnów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Strumykowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji MOTTO Wojnów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji MOTTO Wojnów znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Niebieski Latawiec" w odległości 320 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Edyta Szczygieł w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji MOTTO Wojnów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Dino, w odległości 190 m znajduje się Biedronka, w odległości 340 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji MOTTO Wojnów w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.04.2022
Data aktualizacji: 16.11.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Wojnowie

Oferty na Wojnowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: