Osiedle Jaśmin

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Grodzieńska, oferowane bezpośrednio przez

DOM Eco-Scala Sp. z o.o.

Wrocław, Psie Pole, Zgorzelisko, ul. Grodzieńska

Osiedle JaśminOsiedle Jaśmin

5 zdjęć

Osiedle Jaśmin
Osiedle Jaśmin
Osiedle Jaśmin
Osiedle Jaśmin
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

59 - 75/m2

Przedział pokoi

3 - 4

Kondygnacje

3

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Wrocław Psie Pole - 1832 m

Przystanek Tramwajowy - 2742 m

Przystanek Autobusowy - 344 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 12 placówek edukacyjnych, 8 kawiarni i restauracji, 14 sklepów, 6 obiektów sportowych, 10 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 147 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon

Komórki lokatorskie:

posiada (62): informacje u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (135 miejsc) : w garażu podziemnym, zakup jest obowiązkowy
 • miejsca postojowe naziemne (86 miejsc) : zakup jest obowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 11 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 59 do 75 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Jaśmin logo

Zaledwie 2 km od centrum Psiego Pola, na ulicy Grodzieńskiej, powstaje kameralne osiedle Jaśmin. Tu odetchniesz od zgiełku miasta, mając je na wyciągnięcie ręki. W dwóch minimalistycznych, a przy tym eleganckich obiektach zaprojektowano 147 lokali, od kawalerek aż po rodzinne, 4 pokojowe mieszkania. Budynki wyposażono w windy, miejsca postojowe znajdą się w garażach podziemnych. Większość mieszkań będzie posiadało balkon lub ogródek. Zróżnicowane metraże i starannie przemyślane układy sprawiają, że znajdziesz tu swój wymarzony dom.

Osiedle Jaśmin składa się z dwóch, trzykondygnacyjnych budynków otoczonych zielenią. W budynku A zaprojektowaliśmy 60 mieszkań, a w budynku B 87 mieszkań, kreując kameralny charakter osiedla. Zadbaliśmy o ciekawą aranżację części wspólnych oraz windy w każdej klatce. Dodatkowym udogodnieniem jest usytuowany w części podziemnej garaż.

Inwestycja Osiedle Jaśmin znajduje się na Zgorzelisku, ul. Grodzieńska (7.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez DOM Eco-Scala Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Jaśmin została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 147 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Jaśmin w sprzedaży jest 11 nowych mieszkań o powierzchni od 59 do 75 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców DOM Eco-Scala Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (135 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (86 miejsc)

W inwestycji znajdują się 62 komórki lokatorskie informacje u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Jaśmin to idealne miejsce dla osób pragnących mieszkać w mieście, jednocześnie ciesząc się spokojem i ciszą. Inwestycja zlokalizowana jest na osiedlu Psie Pole. Znajdują się tu liczne sklepy oraz szeroka oferta usług. Bliskość wielu szkół, przedszkoli oraz żłobków sprawia, że jest to doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum Wrocławia – mieszczące się przy nim przystanki autobusowe zapewniają wygodny dojazd do różnych części miasta. Ważnym punktem komunikacyjnym jest też pobliska stacja kolejowa Psie Pole, do której można dojechać rowerem w zaledwie 10 minut. Lokalizacja inwestycji umożliwia również łatwy i szybki dojazd do autostradowej obwodnicy Wrocławia A8 czy drogi ekspresowej S8.

Osiedle Jaśmin powstało z myślą o osobach poszukujących mieszkania we Wrocławiu, a jednocześnie ceniących ciszę i kontakt z naturą. Pobliskie trasy spacerowe ciągnące się wzdłuż brzegów Widawy są idealnym miejscem aktywności sportowych i obserwacji dzikiej przyrody.

Rozległe tereny zielone doliny Widawy przyciągają miłośników aktywnego wypoczynku. Wyremontowane w ostatnich latach wały to idealne miejsce dla rowerzystów i biegaczy. Otoczone zielenią trasy łączą się z wałami Odrzańskimi w okolicach jazu Bartoszowickiego, umożliwiając wielokilometrowe treningi biegowe oraz dojazd ścieżkami rowerowymi do ścisłego centrum miasta.

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Jaśmin?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Jaśmin mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1832 metrów od inwestycji Osiedle Jaśmin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Psie Pole.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Jaśmin znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Jaśmin znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w odległości 679 m, szkoła w odległości 694 m, Szkoła Podstawowa nr 10 w odległości 718 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Jaśmin jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Zawidawie II w odległości 644 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Jaśmin składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 629 m znajduje się Biedronka, w odległości 661 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 722 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Jaśmin w odległości 584 m znajduje się boisko / kort, w odległości 622 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 625 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.03.2022
Data aktualizacji: 22.04.2024
Osiedle Jaśmin logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Kiełbaśnicza 24, III piętro, Wrocław

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:30 - 17:00
 • Wtorek: 09:30 - 17:00
 • Środa: 09:30 - 17:00
 • Czwartek: 09:30 - 17:00
 • Piątek: 09:30 - 17:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: