Apartamenty Sławinkowskie

Bo mój dom to Lublin

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom Lublin

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1422 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Kameralny Sławin etap IV(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Sławinkowska/Bukszpanowa (5.3 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 6 700 brutto/m2
  Kameralny Sławin etap IV
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 48 - 70 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Immobilia Polska
 • Kameralny Sławin Etap II i III(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Sławinkowska/Bukszpanowa (5.3 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 6 350 brutto/m2
  Kameralny Sławin Etap II i III
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 77 m2
  Liczba pokoi: 4
  Immobilia Polska
 • Apartamenty Poligonowa(1.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Poligonowa (4 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 6 800 brutto/m2
  Apartamenty Poligonowa
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 64
  Powierzchnia: 29 - 86 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  RWP Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja na lubelskim SławinkuTakiej inwestycji w Lublinie jeszcze nie było. Grupa Domlublin.pl oferuje nowoczesne apartamenty o wysokim standardzie na nowym, kameralnym osiedlu przy ul. Sławinkowskiej.Apartamenty Sławinkowskie znajdują się w bardzo dobrej lokalizacji, w otoczeniu zieleni, w niskiej zabudowie o kameralnej architekturze. Do każdego lokalu deweloper przypisał dwa miejsca w garażu podziemnym. Do wyboru oferowane będą apartamenty z okazałym ogrodem lub dużym tarasem. W zależności od upodobań klienta.Mieszkania wykończone zostaną w wysokim standardzie z użyciem najnowszych technologii. Każdy z klientów może liczyć ponadto na indywidualny projekt wnętrza. To wszystko oczywiście w cenie.Dlaczego warto wybrać Apartamenty Sławinkowskie?Powodów jest wiele, a poniżej przedstawiamy tylko niektóre z nich:• Możliwość samodzielnej aranżacji wnętrza• Apartamenty o metrażach:64,17 m2; 66,14 m2; 74,15 m2, 81,08 m2; 88,91 m2; 91,99 m2; 93,91 m2; 117,42 m2; 121,89 m2;Cechy, które wyróżniają Apartamenty Sławinkowskie na tle innych lubelskich inwestycji to: bardzo wysoki standard wykończenia niespotykany w ofercie innych deweloperów, zastosowanie innowacyjnych rozwiązań, energooszczędność, niskie miesięczne koszty utrzymania, wentylacja z rekuperacją i chłodzeniem, centralne ogrzewanie podłogowe.Dodatkowo nowi mieszkańcy będą mogli wybrać duży taras lub przydomowy ogród, mogą liczyć na miejsca rekreacji dla siebie i swoich rodzin, a niska i kameralna zabudowa sprawi, że będzie to miejsce w którym każdy będzie chciał zamieszkać.

Inwestycja Apartamenty Sławinkowskie znajduje się w Lublinie, ul. Sławinkowska 134 (5.8 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera Dom Lublin.

Inwestycja Apartamenty Sławinkowskie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 136 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Sławinkowskie pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 73 do 122 metrów kwadratowych w cenie od 5 578 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Lublin przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie obok miejsc postojowych na kondygnacji -1.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 136 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Apartamenty w niskiej zabudowie w otoczeniu zieleni, z ogródkami na parterze lub tarasami na piętrze. Do każdego Apartamentu będą przypisane po dwa miejsca postojowe z piwnicą w garażu podziemnym oraz rowerownia. Do budowy wykorzystano, najwyższej klasy materiały izolacyjne. 3-szybowe okna oraz system wentylacji nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła. Istnieje możliwość przygotowania zasilenia klimatyzacji. W standardzie montowane są filtry zmiękczające wodę. Między budynkami oprócz ogródków będą zagospodarowane wspólne przestrzenie zielone. Mieszkańcy będą mieli dostęp do placu zabaw oraz urządzeń małej architektury na całym terenie inwestycji. Mieszkania oddajemy w podwyższonym stanie deweloperskim. W standardzie wykończenia znajdują się tynki gipsowe, powłoka malarska, podejścia pod urządzenia sanitarne, armatura grzewcza, sterująca ciepłem i wentylacją, markowa armatura elektryczna, sieci: tv, lan, telefoniczna oraz światłowód, wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna oraz możliwość zasilenia klimatyzacji. Wysokiej klasy okna i drzwi wejściowe, parapety z aglomarmuru. Na balkonach/tarasach będą płytki mrozoodporne. Do każdego mieszkania przypisana będzie piwnica i dwa miejsca postojowe na parkingu podziemnym oraz rowerownia. Okolica bardzo dobrze skomunikowana z całym Lublinem. Świetny dostęp do obiektów handlowych, szkół i przedszkoli. Dojazd zarówno od ulicy Sławinkowskiej jak i Skowronkowej. Oferujemy indywidualny projekt funkcjonalny mieszkania. W cenie mieszkania znajduje się system wentylacji nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła. Ponadto do każdego mieszkania przypisane są po dwa miejsca postojowe na parkingu podziemnym oraz rowerownia. Niewątpliwym atutem są również przydomowe, wydzielone żywopłotami, ogródki o powierzchni od 25 do 84 m2 do mieszkań parterowych i przestronne tarasy na 1 piętrze. Teren zostanie ogrodzony i będzie administrowany przez zarządcę osiedla. W cenie czynszu jest zapewniona troska o zieleń na inwestycji. W ofercie mieszkania o powierzchni od 64,58 m2 do 121,28 m2. Możliwość zamieszkania w mieszkaniu na parterze z pięknym ogródkiem do wyłącznego użytku lub na 1 piętrze z urokiem korzystania z przestronnych tarasów. Usytuowanie osiedla, z dala od ruchliwych ulic, gwarantuje ciszę i spokój dla mieszkańców. Możliwość realizacji wykończenia mieszkań na podstawie projektu budowlanego, skorzystania z projektu zamiennego lub wykonanie własnej aranżacji. To wszystko w cenie mieszkania.
Konstrukcja budynku
- fundamenty – ławy żelbetowe monolityczne, - ściany piwnic – bloczek betonowy, - ściany nadziemia – bloczek z betonu komórkowego - ściany działowe – płyty promonta - docieplenie elewacji – metodą lekkomokrą - ściany nadziemia – tynk gipsowy
Dach
konstrukcja dachu – drewniana impregnowana pokrycie dachu – blacha powlekana
Elewacja
- fundamenty – ławy żelbetowe monolityczne - ściany piwnic – bloczek betonowy - ściany nadziemia – bloczek z betonu komórkowego - ściany działowe – płyty promonta - konstrukcja dachu – drewniana impregnowana - pokrycie dachu – blacha powlekana - docieplenie elewacji – metodą lekkomokrą - ściany nadziemia – tynk gipsowy - ściany piwnic – tynk cementowy - lokale mieszkalne – posadzki cementowe - klatki schodowe wspólne – płytki gresowe
Stolarka okienna
okna – PVC trzyszybowe w okleinie drewnopodobnej w kolorze ciemny brąz.
Drzwi zewnętrzne
- drzwi zewnętrzne – antywłamaniowe klasa B, - drzwi techniczne – stalowe,
Balkony
- tarasy/balkony – płytki gresowe.
Posadzka
garaże i piwnice – posadzka cementowa, podłogi: wspólne klatki schodowe – płytki gresowe, wewnątrzlokalowe klatki schodowe – żelbetowe konstrukcje schodów,
Ściany
- ściany zewnętrzne – tynk gipsowy szpachlowany i malowany farbą w kolorze białym, - ściany działowe – wykonane z płyt promonta, szpachlowane i malowane farbą w kolorze białym.
Sufity
- tynk gipsowy, szpachlowany i malowany farbą w kolorze białym.
Parapety zewnętrzne
- parapety zewnętrzne z blachy powlekanej.
Parapety wewnętrzne
- parapety wewnętrzne z konglomeratów,
Instalacje
- instalacja wodociągowa – poprzez przyłącze do sieci wodociągowej, - instalacja kanalizacji sanitarnej – odprowadzenie poprzez przyłącze do zbiornika bezodpływowego, po wybudowaniu przez MPWiK sieci KS przepięcie do sieci miejskiej - instalacja elektryczna, - instalacja teletechniczna, - instalacja odgromowa, - instalacja telewizji kablowej,
Ogrzewanie
centralne ogrzewanie i ciepła woda – gazowe piece CO z kotłowni centralnej,
Wentylacja
Instalacja wentylacyjna: – mechaniczna w lokalach, – grawitacyjna w częściach wspólnych.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: obok miejsc postojowych na kondygnacji -1.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: 2 na lokal.
 • miejsca postojowe naziemne: dla gości, parking na wjeździe.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, boisko, internet, TV kablowa, rowerownia, własna kotłownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Sławinkowskie

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Sławinkowskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Apartamenty Sławinkowskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dzbenin 02.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Sławinkowskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Biedronka, w odległości 450 m znajduje się Stokrotka.

Data publikacji: 16.07.2018

Data aktualizacji: 19.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie