Osiedle Saska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bora-Komorowskiego, oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa, ul. Bora-Komorowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 338 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Saska

7 zdjęć

Osiedle Saska
Osiedle Saska
Osiedle Saska
Osiedle Saska

Najbliższe inwestycje

 • Rezydencja Stanisława Augusta
  od: 16 000 zł/m2
  Pod wynajem

  Rezydencja Stanisława Augusta

  Dom Development S.A.

  Mieszkanie Kamionek, Praga-Południe, Warszawa
  ul. Stanisława Augusta 71
  4.2 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 45-80 m2
  • Mieszkań: 6
  • Pokoje: 2-3
 • Nova Bluszczańska
  od: 11 600 zł/m2
  Pod wynajem

  Nova Bluszczańska

  SGI Sp. z o.o.

  Mieszkanie Siekierki, Mokotów, Warszawa
  ul. Bluszczańska
  4.5 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 33-140 m2
  • Mieszkań: 13
  • Pokoje: 1-5
 • Blu Residence
  Pod wynajem

  Blu Residence

  Albero Invest

  Mieszkanie Siekierki, Mokotów, Warszawa
  ul. Bluszczańska 2
  4.8 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2022
  • Metraż: 39-99 m2
  • Mieszkań: 21
  • Pokoje: 2-4

Opis Inwestycji

Osiedle Saska logo

Blisko tętniącego życiem centrum miasta, w enklawie zieleni i harmonii Saskiej Kępy, powstaje nowa, trzecia odsłona Osiedla Saska – inwestycja, która odniosła ogromny sukces i cieszy się wielkim uznaniem Klientów. Tuż obok znajduje się ulica Francuska, perła Saskiej Kępy, skrywająca wśród zieleni międzywojenne wille, niezwykle urokliwe domki oraz restauracje i kawiarenki.

Architektura nowego Osiedla Saska doskonale wpisuje się w charakter okolicy – powstanie 8 niewysokich, 5-piętrowych budynków o nowoczesnej bryle. Wewnętrzne dziedzińce z różnorodną roślinnością oraz dwa bezpieczne place zabaw dla dzieci zapewnią mieszkańcom własną strefę do wypoczynku i relaksu. Wyjątkowość tego miejsca podkreśli urzekające Jezioro Gocławskie i tereny zielone rozciągające się wokół osiedla.

W 8 budynkach powstanie 347 mieszkań, każde z nich posiadać będzie ogródek, loggię lub balkon w cenie mieszkania. Przygotowaliśmy szeroką gamę mieszkań o zróżnicowanych metrażach, aby każdy z Państwa mógł znaleźć coś dla siebie. Funkcjonalne rozkłady wnętrz pozwolą na niestandardowe rozwiązania i własne aranżacje. Przestronne, starannie wykończone części wspólne budynków, podziemny garaż i komórki lokatorskie zapewnią komfort przyszłym mieszkańcom. Projektując nowe Osiedla Saska mieliśmy na uwadze nie tylko estetykę, ale też bezpieczeństwo – wejścia na wewnętrzne dziedzińce, wejścia do klatek czy wjazdy do garażu będą chronione i monitorowane.

Inwestycja Osiedle Saska znajduje się na Saskiej Kępie, ul. Bora-Komorowskiego (4.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Osiedle Saska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 347 nowych mieszkań znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Saska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 347 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Konstrukcja żelbetowa monolityczna w układzie płytowo-ścienno-słupowym.

Dach

W formie stropodachu niewentylowanego. Pokrycie: 2 x papa termozgrzewalna, w miejscach przewidzianych w projekcie wykończone żwirem. Odwodnienie wewnętrzne z podgrzewanymi wpustami. Obróbki blacharskie z blachy powlekanej.

Elewacja

Ściany murowane i żelbetowe w miejscach przewidzianych w projekcie, wykończone tynkiem cienkowarstwowym, malowane. Wybrane partie elewacji wykończone okładzinami: kamiennymi i z płyt elewacyjnych.

Stolarka okienna

Okna PCV, nawietrzaki zgodnie z projektem, szklone szybami zespolonymi, skrzydła rozwierane z okuciami obwiedniowymi, w miejscach przewidzianych w projekcie skrzydła typu „fix” - nieotwierane, w każdym pomieszczeniu przynajmniej jedno skrzydło z dodatkową funkcją uchylania.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań typu Gerda, Dierre z blokadami antywłamaniowymi typu C, pełne, w miejscach przewidzianych w projekcie drzwi o podwyższonej odporności ogniowej z samozamykaczem

Balkony

Balkony / Tarasy / Loggie: Płytki gresowe, antypoślizgowe, mrozoodporne Balustrady zewnętrzne stalowe zabezpieczone antykorozyjnie, malowane, w miejscach przewidzianych w projekcie wypełnienie szkłem bezpiecznym lub ażurowe metalowe. Przegrody między balkonami pełne z paneli. W miejscach przewidzianych w projekcie powyżej balustrady szklane zabudowy izolujące akustycznie typu Lumon.

Posadzka

Wylewki cementowe.

Ściany

Tynk gipsowy, zewnętrzne narożniki wzmocnione profilami systemowymi, jednokrotnie malowane. Wykończenie ścian w łazienkach (tynk cementowo wapienny - wykończony na ostro).

Sufity

Tynk gipsowy jednokrotnie malowany (w łazience tynk cementowo – wapienny)

Parapety wewnętrzne

W I i II etapie z konglomeratu, w III etapie z kamienia.

Instalacje

Instalacja C.O., instalacja wentylacyjna, instalacja elektryczna, instalacja telewizyjna, telefoniczna, instalacja domofonowa z osprzętem z możliwością rozbudowy o video domofon.

Ogrzewanie

Zasilana z sieci ciepłowniczej SPEC poprzez węzły

Wentylacja

Wentylacja mechaniczna wyciągowa w pokojach, w kuchni dodatkowy pion do podłączenia okapu kuchennego.

Wyposażenie łazienki

Bez urządzeń sanitarnych. Instalacja lokalowa pod posadzkowa (rury z tworzywa sztucznego) wyprowadzone podłączenia do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie (np. pralka, umywalka, miska ustępowa, wanna / natrysk). Piony z rur z tworzyw sztucznych. Indywidualne wodomierze zimnej i ciepłej wody dostępne do odczytu z klatki schodowej. Piony i podejścia z tworzywa sztucznego.

Wyposażenie kuchni

Instalacja elektryczna - trójfazowa przy kuchniach elektrycznych. Instalacja lokalowa wodna i co - pod posadzkowa (rury z tworzywa sztucznego) wyprowadzone podejścia do podłączenia urządzeń (zlewozmywak z baterią sztorcową, kuchnia elektryczna, lodówka, zmywarka). Instalacja wodna - piony z rur z tworzyw sztucznych, indywidualne wodomierze zimnej i ciepłej wody dostępne do odczytu z klatki schodowej. Instalacja kanalizacyjna z tworzywa sztucznego.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Lokalizacja inwestycji

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Saska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Saska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Osiedle Saska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Międzynarodowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Saska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Saska znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 392 "Wróbelka Elemelka" w odległości 240 m, Przedszkole Niepubliczne Akademia Rozwoju Malucha w odległości 290 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 397 w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Saska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Terapii i Kreatywności w odległości 130 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Saska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Sękacz, w odległości 410 m znajduje się Dębowy Dym, w odległości 410 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Saska w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: