Wiślany Park

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAtelier Invest

Ceny od: 7 786 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Wiślany Park dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
12B
3
64,09 m²
1
499 000 zł7 786 zł/m²
14B
3
64,09 m²
1
509 000 zł7 942 zł/m²

Oferty specjalne

 • Promocja

  PROMOCJA JESIENNA!!!

  Przy zakupie mieszkania do końca października ogrzewanie podłogowe GRATIS!!!

  Kontakt z deweloperem
 • Gorąca oferta

  Mieszkania na piętrze posiadają dodatkowo powierzchnię strychową około 66 m2 po podłodze.

  40 m2 użytkowej powierzchni (powyżej 1,40 cm). Nie zwlekaj i dowiedz się więcej! Zapraszamy do kontaktu.

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Projekt Osiedle Wiślany Park to zamknięty zespół 28 mieszkań ( 14 parterowych i 14 piętrowych), każde z nich posiada niezależne wejście z zewnątrz budynku, własny ogródek oraz 2 naziemne miejsca parkingowe w cenie.Mieszkanie na piętrze dodatkowo posiada poddasze o powierzchni podłogi 66m2 ( w najniższym miejscu 1m wysokości - w najwyższym 3 m), co daje możliwość uzyskania dodatkowej powierzchni użytkowej około 40 m2.Dojazd do osiedla będzie możliwy zarówno od ul. Ogórkowej jak i od ul. Wał Miedzeszyński.Atuty Inwestycji:- bliskość natury, terenów zielonych, lasów- łatwy dostęp do komunikacji miejskiej- niezliczone trasy do biegania i jazdy rowerem- cisza, spokój.Co nas wyróżnia :- każde mieszkanie posiada własny ogródek- każde mieszkanie posiada niezależne wejście- wysokie pomieszczenia ok. 2,85 m- dodatkowa pow na poddaszu - 40m2Wszystkie budynki mieszkalne na osiedlu „Wiślany Park” zbudowane będą w technologii tradycyjnej. Ściany wykonane zostaną z cegły ceramicznej a dachy pokryte blacho-dachówką. Mieszkania będą podłączone do miejskiej sieci gazowej oraz elektrycznej. Każdy mieszkanie posiadać będzie własne ujęcie wody oraz własny zbiornik na nieczystości płynne.STAN DEWELOPERSKI:• rozprowadzenie następujących instalacji wewnętrznych:- elektrycznej podtynkowej 35 punktów w tym 1 siłowy- instalacji TV i alarmową- rozdzielnia multimedialna umożliwiająca w przyszłości podłączenie do światłowodu internetowego, telewizyjnego czy też telefonicznego.- gazowej- wodno-kanalizacyjnej- instalacja umożliwiająca zainstalowanie filtrów uzdatniania wody- centralnego ogrzewania wraz z piecem gazowym oraz grzejnikami- ogrzewanie podłogowe w przedsionku• tynki wewnętrzne gipsowe• wylewki• teren osiedla ogrodzony• własne ujęcie wody• własny zbiornik na ścieki bytowo-gospodarcze o poj. 8 m3Do każdego z mieszkań ogródek oraz 2 miejsca parkingowe w cenie.

Inwestycja Wiślany Park znajduje się na Nadwiślu, ul. Ogórkowa (12.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Atelier Invest.

Inwestycja Wiślany Park jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wiślany Park pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchni 64 metrów kwadratowych w cenie od 7 786 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 64 m2 w cenie od 499 000 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Atelier Invest przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 285 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: 2 MIEJSCA W CENIE MIESZKANIA!.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 64 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
 • kształtują się w zakresie od 499 000 do 509 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 786 do 7 942 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:w inwestycji znajdują się mieszkania bezczynszowe.

Lokalizacja inwestycji Wiślany Park

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wiślany Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Wiślany Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ogórkowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wiślany Park znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Prywatnych w odległości 380 m, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63 w odległości 380 m, Prywatne Gimnazjum nr 5 w odległości 380 m.

Data publikacji: 21.01.2020

Data aktualizacji: 12.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie