Lotniczówka

Oferta archiwalna

Kraków, Czyżyny, ul. Życzkowskiego 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 94 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Lotniczówka

9 zdjęć

Lotniczówka
Lotniczówka
Lotniczówka
Lotniczówka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Lokal usługowy na sprzedaż

Gotowy lokal o powierzchni prawie 400 m² z przynależnym ogródkiem o powierzchni ponad 100 m², usytuowany przy ul. Życzkowskiego (Czyżyny), w nowoczesnym, świetnie skomunikowanym budynku o wysokim standardzie – Lotniczówka liczącym 67 mieszkań (rok budowy 2020).

Można w nim prowadzić działalność handlową lub usługową, idealnie sprawdzi się na działalność gastronomiczna. Do lokalu przynależy ogródek (powierzchnia biologicznie czynna) o metrażu ponad 100 m2. Lokal jest do indywidualnego wykończenia, gotowy do zagospodarowania od zaraz.

Atuty

- doskonała lokalizacja, idealna pod lokal gastronomiczny (w pobliżu centra biznesowe, konferencyjne, uczelnie wyższe, osiedla zamieszkiwane przez rodziny z dziećmi, Park Lotników)

- przestronny ogród

- dobra ekspozycja usług (wysokie witryny widoczne od strony ulicy)

- bezpośredni dostęp z ulicy

- możliwość podłączenia klimatyzacji

- możliwość wykupienia 3 miejsc postojowych na parkingu zewnętrznym

- atrakcyjna, nowoczesna architektura

Inwestycja Lotniczówka znajduje się na Czyżynach, ul. Życzkowskiego 5 (3.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Cordia Polska.

Inwestycja Lotniczówka została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Lotniczówka nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Cordia Polska przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Ulica Życzkowskiego położona jest w dynamicznie rozwijającej się północno-wschodniej części Krakowa, w pobliżu Parku Lotników Polskich i z łatwym dostępem do głównych arterii komunikacyjnych miasta – Al. Jana Pawła II, ul. Mogilskiej, Al. Pokoju. Doskonała komunikacja z centrum – samochodem (tylko 12 min.) lub tramwajem (7 przystanków) zajmuje dojazd do Rynku Głównego.

W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się centra biznesowe, szkoleniowo-konferencyjne i medyczne, a także uczelnie (Akademia Wychowania Fizycznego, Politechnika Krakowska, Wyższa Szkoła Europejska), szkoła podstawowa, kilka przedszkoli, przystanek tramwajowy i Park Lotników.

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lotniczówka?

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lotniczówka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Lotniczówka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - AWF 03.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lotniczówka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lotniczówka w odległości 120 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 150 m znajduje się Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej, w odległości 320 m znajduje się Kompleks Rekreacyjny Comarch.

Data publikacji: 27.03.2019
Data aktualizacji: 01.04.2021

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Czyżynach

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: