Jerozolimska

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCordia Polska

Ceny od: 8 800 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Jerozolimska dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
A-U1
337,62 m²
Parter
2 971 330 zł8 800 zł/m²
A-U2
153,29 m²
Parter
1 349 076 zł8 800 zł/m²
B-U1
149,59 m²
Parter
1 316 513 zł8 800 zł/m²
B-U2
132,84 m²
Parter
1 169 100 zł8 800 zł/m²

Opis Inwestycji

Jerozolimska

Dla osób, które nie chcą przeciętnościJerozolimska to stylowy kompleks dwóch budynków mieszkalnych, który w założeniach wybiega poza sztampowe, konwencjonalne rozwiązania. Wszystkie elementy osiedla zostały dokładnie przemyślane – począwszy od doboru wyjątkowej lokalizacji, przez nowoczesny projekt architektoniczny, aż po staranny dobór materiałów. Uwagę przyciągają oryginalne, szerokie, okna narożne znajdujące się w apartamentach z widokiem od ulicy Wielickiej. Wysoki standard wykończenia, nowoczesny design, elegancka i ponadczasowa kolorystyka – to propozycja dla osób, które oczekują ponadprzeciętnej jakości.Jerozolimska dopasowana do CiebieDla przyszłych mieszkańców osiedla Jerozolimska przygotowaliśmy wachlarz propozycji. Metraże zostały przemyślane tak, by każdy mógł dopasować mieszkanie do indywidualnych potrzeb. Nasza oferta obejmuje zarówno kawalerki, jak i przestrzenne apartamenty czteropokojowe. Każde mieszkanie ma szeroki, przestronny balkon. Dodatkowo do mieszkań na parterze, które są standardowo wyposażone w rolety antywłamaniowe, przylegają ogródki. Lokale są przystosowane do montażu klimatyzacji. W garażu podziemnym nie zabraknie także miejsc parkingowych z możliwością ładowania samochodów elektrycznych.UdogodnieniaJuż na etapie projektu zaplanowaliśmy wygody, które sprawią, że codzienne życie stanie się bardziej atrakcyjne. Wideodomofony i monitoring zagwarantują kontrolę i bezpieczeństwo, a dwie windy w każdym budynku – komfort. Rowerownia z wózkownią pomoże oszczędzić przestrzeń prywatnego M. Teren otaczający Jerozolimską również został zagospodarowany z myślą o przyjemności jej mieszkańców. Zadbaliśmy o plac zabaw dla najmłodszych, zieleń niską i wysoką, wiaty rowerowe i ławki.

Inwestycja Jerozolimska znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Jerozolimska (3.5 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Cordia Polska.

Inwestycja Jerozolimska jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jerozolimska pozostały na sprzedaż 4 lokale użytkowe o powierzchniach od 133 do 338 metrów kwadratowych w cenie od 8 800 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Cordia Polska przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (208 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (208 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się staw, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 133 do 338 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 1 169 100 do 2 971 330 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 8 800 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Jerozolimska

Ulica Jerozolimska, od której nazwę przyjęło osiedle, jest położona w zielonym zaciszu Krakowa, które zdobią okazałe klony i jesiony. Jerozolimska jest położona niedaleko terenów zielonych i rekreacyjnych (Staw Płaszowski, Zalew i Plaża Bagry, Rezerwat Przyrody Bonarka oraz historyczny Kopiec Krakusa). Krakowianie przywiązani do tradycji miasta będą cieszyć się bliskością Starego Podgórza i Kazimierza. Lokalizacja zaspokaja wszystkie potrzeby mieszkańców – 2,5 km od Jerozolimskiej znajduje się centrum handlowe Bonarka City Center, centrum rozrywki z kinem, licznymi sklepami i restauracjami. Z kolei mieszkańcy prowadzący aktywny tryb życia docenią znajdujące się w sąsiedztwie ścieżki rowerowe, ściankę wspinaczkową, siłownię, tor gokartowy, czy boisko do squasha. Historia Urok dzisiejszego Podgórza tworzy atmosfera małego miasteczka, którego historia zachęca do spacerów i odkrywania jego tajemniczych zakątków. Rynek, na którym kiedyś urządzane było targowisko, dzisiaj również tętni życiem. Na placu znajdują się ławeczki chętnie zajmowane przez mieszkańców. Podgórze jest położone u stóp Krzemionek – wzgórza zrębowego, którego pozostałością jest park im. Bednarskiego, założony na dnie średniowiecznego kamieniołomu. Niedaleko znajduje się Kopiec Krakusa, którego powstanie owiewa tajemnica, a ze wzgórza można podziwiać panoramę Krakowa. Komunikacja Przez ulicę Wielicką, wzdłuż której wznosi się osiedle, przebiega linia tramwajowa zapewniająca łatwy dostęp do kluczowych węzłów komunikacyjnych w mieście. Ponadto Jerozolimska jest w świetnej lokalizacji dla osób zmotoryzowanych – szybki dojazd do ulic Powstańców Śląskich i Kamieńskiego sprawia, że dotarcie autem do innych dzielnic Krakowa lub wyjazd za miasto są bezproblemowe. Droga do Centrum to zaledwie 15 minut. Okolica Budynek Jerozolimska został zaprojektowany z uwzględnieniem miejsca na cztery lokale usługowe. W pobliżu znajdują się sklepy oraz restauracje. W okolicy mieszczą się także placówki edukacyjne: przedszkola, szkoły podstawowe i średnie, a wśród nich ciesząca się dobrymi opiniami Szkoła podstawowa im. J. Matejki oraz IV Liceum im. Tadeusza Kościuszki.

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jerozolimska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Jerozolimska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

W najbliższej okolicy mieszczą się 3 przedszkola. W niedalekiej odległości także podstawowe i średnie, a wśród nich ciesząca się dobrymi opiniami Szkoła podstawowa im. J. Matejki oraz IV Liceum im. Tadeusza Kościuszki.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj: Centrum Stomatologii Dental Esthetic, kilka aptek, Centrum Medyczne LUX-Med czy Centrum Fizjoterapii.

Sklepy i usługi

W odległości 6 minut jazdy samochodem znajduje się Centrum Hanldowe Bonarka z licznymi sklepami, restauracjami i punktami usługowymi. 2 minuty piechotą zajmuje dotarcie do sklepu Lidl. W bliskiej okolicy także inne, mniejsze sklepy i punkty gastronomiczne.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jerozolimska w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 390 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Forteca.

Data publikacji: 17.02.2020

Data aktualizacji: 24.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie