Jesionowa Apartaments

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Jesionowa, oferowane bezpośrednio przez

City Living Polska Development Sp. z o.o.

Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Jesionowa 22

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 32 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Jesionowa Apartaments

17 zdjęć

Jesionowa Apartaments
Jesionowa Apartaments
Jesionowa Apartaments
Jesionowa Apartaments

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • recepcja
 • winda
 • Wykończenie pod klucz

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

 • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2006 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2008 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 46 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (38 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (46 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Jesionowa Apartaments logo

Jesionowa 22 to budynek wybudowany z myślą o potrzebach małych przedsiębiorców ale również osób pragnących zamieszkać w dogodnej lokalizacji w Katowicach. Lokale stwarzają nowe perspektywy dla małego biznesu. Biura przy Jesionowej w Katowicach gwarantują funkcjonalną i komfortową przestrzeń do pracy, a mieszkania poczucie komfortu i niezależności. To doskonałe miejsce dla kancelarii prawnej, biura rachunkowego czy agencji reklamowej lub po prostu do zamieszkania bezpośrednio przy Parku Wełnowieckim.

Optymalne metraże i wysoki standard wykończenia lokali minimalizują koszty adaptacji lokalu. Cichobieżne windy, recepcja i garaż podziemny podkreślają reprezentacyjny charakter obiektu.

Inwestycja Jesionowa Apartaments znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Jesionowa 22 (1.4 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez City Living Polska Development Sp. z o.o.

Inwestycja Jesionowa Apartaments została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2008 roku.

Cały projekt składa się z 46 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Jesionowa Apartaments nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli City Living Polska Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jesionowa Apartaments?

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jesionowa Apartaments mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2180 metrów od inwestycji Jesionowa Apartaments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - ZOO.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jesionowa Apartaments znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jesionowa Apartaments znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole nr 14 w odległości 460 m, Miejskie Przedszkole nr 52 w odległości 610 m, Szkoła Podstawowa nr 36 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w odległości 650 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jesionowa Apartaments jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: DUO MEDICA w odległości 110 m, Stomatologia dr Michał Knast w odległości 240 m, Klinika Chirurgii Mazan w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jesionowa Apartaments składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się U Beaty, w odległości 390 m znajduje się Żabka, w odległości 430 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jesionowa Apartaments w odległości 660 m znajduje się boisko / kort, w odległości 680 m znajduje się boisko / kort, w odległości 740 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 27.02.2015
Data aktualizacji: 22.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: