Chrzanowscy Development Sp. z o.o.

Chrzanowscy Development Sp. z o.o.

Lubelskie, Lublin

ul. Chodźki 27

+48 81 ...

+48 603...

Posiadamy w sprzedaży 90 nieruchomości w 3 inwestycjach

Zobacz na mapie

w woj. lubelskim

 • Leonówka budynek 3 i 4

  Inwestycja Leonówka budynek 3 i 4 znajduje się w Lublinie, ul. Relaksowa 17 (3,8 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera Chrzanowscy Development Sp. z o.o.. Inwestycja Leonówka budynek 3 i 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 58 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 71 do 89 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Lublin, ul. Relaksowa 17 (3,8 km od centrum Lublina)

  ceny od: 4 700 zł/m2
  Leonówka budynek 3 i 4
  • Termin oddania oddane do użytku

  • Liczba pokoi 4 - 5

  • Powierzchnia 71 - 89 m2

  Chrzanowscy Development Sp. z o.o. Zobacz wszystkie mieszkania
 • Leonówka budynek 6

  Inwestycja Leonówka budynek 6 znajduje się w Lublinie, ul. Relaksowa (3,7 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera Chrzanowscy Development Sp. z o.o.. Inwestycja Leonówka budynek 6 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 77 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 44 do 78 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Lublin, ul. Relaksowa (3,7 km od centrum Lublina)

  Leonówka budynek 6
  • Termin oddania 4 kw. 2017

  • Liczba pokoi 2 - 4

  • Powierzchnia 44 - 78 m2

  Chrzanowscy Development Sp. z o.o. Zobacz wszystkie mieszkania
 • POLECANA

  Leonówka budynek 7

  Inwestycja Leonówka budynek 7 znajduje się w Lublinie, ul. Relaksowa (3,7 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera Chrzanowscy Development Sp. z o.o.. Inwestycja Leonówka budynek 7 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 43 lokale mieszkalne o powierzchniach od 39 do 114 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Lublin, ul. Relaksowa (3,7 km od centrum Lublina)

  Leonówka budynek 7
  • Termin oddania 1 kw. 2018

  • Liczba pokoi 2 - 5

  • Powierzchnia 39 - 114 m2

  Chrzanowscy Development Sp. z o.o. Zobacz wszystkie mieszkania

Zakończyliśmy sprzedaż 6 inwestycji Rozwiń inwestycje sprzedaneZwiń inwestycje sprzedane

O nas

Firma Chrzanowscy Development powstała w 1999 roku, pierwotnie pod nazwą “Mieszkania na sprzedaż” Chrzanowscy Sp. z o.o. Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych lubelskich rodzin. Od początku działalności postawiliśmy na wysoką jakość realizowanych przez nas projektów.

Zdobyte przez lata doświadczenie nauczyło nas, że to co najważniejsze to indywidualne podejście do każdego klienta. Rozumiejąc wymagania naszych klientów, wspólnie z nimi poszukujemy optymalnych rozwiązań, które w pełni będą dla nich satysfakcjonujące i zaspokoją każdą z ich potrzeb.

Prowadzona przez nas działalność, zgodnie z wartościami rodzinnej tradycji spółki, sprawia że przez lata budujemy zaufanie, które daje poczucie bezpieczeństwa naszym klientom.

Dowodem potwierdzającym wysoką jakość naszych realizacji, jak również wiarygodność i dobrą kondycję ekonomiczno-finansową firmy jest szeroki wachlarz wyróżnień, jakie otrzymaliśmy m.in. Rzetelni w Biznesie, Kryształowa Cegła, Złota Kielnia. Nagrody są dla nas niewątpliwym uznaniem, ale przede wszystkim motywacją do dalszego rozwoju i doskonalenia na rynku.W naszym dorobku znajdują się takie projekty jak budynki wielorodzinne w Lublinie przy ulicach Kisielewskiego, Kaskadowej, Wigilijnej, osiedle Mikołajowe Wzgórze przy ulicy Fieldorfa, czy apartamentowiec w Zwierzyńcu na Roztoczu.

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Siedziba firmy

 • Lubelskie, Lublin
 • ul. Chodźki 27

+48 81 ...

+48 603...

Chrzanowscy Development Sp. z o.o.

Chrzanowscy Development Sp. z o.o.

Strona internetowa dewelopera

Działamy od

Odwiedź nasze stoisko
Znajdziemy dla Ciebie