Chrzanowscy Development Sp. z o.o.

Chrzanowscy Development Sp. z o.o.

Lubelskie, Lublin

ul. Chodźki 27

+48 81 ...

+48 603...

Posiadamy w sprzedaży 52 nieruchomości w 4 inwestycjach

Zobacz na mapie

w woj. Lubelskim

 • Leonówka budynek 2

  Inwestycja Leonówka budynek 2 znajduje się w Lublinie, ul. Relaksowa 15 (3,8 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera Chrzanowscy Development Sp. z o.o.. Inwestycja Leonówka budynek 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 29 lokali mieszkalnych o powierzchni 69 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Lublin, ul. Relaksowa 15 (3,8 km od centrum Lublina)

  ceny od: 4 700 zł/m2
  Leonówka budynek 2
  • Termin oddania oddane do użytku

  • Liczba pokoi 4

  • Powierzchnia 69 m2

  Chrzanowscy Development Sp. z o.o. Zobacz wszystkie mieszkania
 • Leonówka budynek 3 i 4

  Inwestycja Leonówka budynek 3 i 4 znajduje się w Lublinie, ul. Relaksowa 17 (3,8 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera Chrzanowscy Development Sp. z o.o.. Inwestycja Leonówka budynek 3 i 4 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2015 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 58 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 46 do 89 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Lublin, ul. Relaksowa 17 (3,8 km od centrum Lublina)

  ceny od: 4 700 zł/m2
  Leonówka budynek 3 i 4
  • Termin oddania 4 kw. 2015

  • Liczba pokoi 2 - 5

  • Powierzchnia 46 - 89 m2

  Chrzanowscy Development Sp. z o.o. Zobacz wszystkie mieszkania
 • Osiedle Compas

  Inwestycja Osiedle Compas znajduje się w Lublinie, ul. Chodźki 37 (2,4 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera Chrzanowscy Development Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Compas jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2016 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 48 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 45 do 107 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Lublin, ul. Chodźki 37 (2,4 km od centrum Lublina)

  ceny od: 5 400 zł/m2
  Osiedle Compas
  • Termin oddania 3 kw. 2016

  • Liczba pokoi 2 - 4

  • Powierzchnia 45 - 107 m2

  Chrzanowscy Development Sp. z o.o. Zobacz wszystkie mieszkania
 • Zwierzyniec ul. Miodowa

  Inwestycja Zwierzyniec ul. Miodowa znajduje się w Zwierzynicu, ul. Miodowa 9 (66,1 km od Lublina), jest realizowana przez dewelopera Chrzanowscy Development Sp. z o.o.. Inwestycja Zwierzyniec ul. Miodowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 21 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 28 do 52 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Zamojski, Zwierzyniec, ul. Miodowa 9 (66,1 km od Lublina)

  ceny od: 3 700 zł/m2
  Zwierzyniec ul. Miodowa
  • Termin oddania oddane do użytku

  • Liczba pokoi 1 - 2

  • Powierzchnia 28 - 52 m2

  Chrzanowscy Development Sp. z o.o. Zobacz wszystkie mieszkania

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji Rozwiń inwestycje sprzedaneZwiń inwestycje sprzedane

O nas

Firma Chrzanowscy Development powstała w 1999 roku, pierwotnie pod nazwą “Mieszkania na sprzedaż” Chrzanowscy Sp. z o.o. Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych lubelskich rodzin. Od początku działalności postawiliśmy na wysoką jakość realizowanych przez nas projektów.

Zdobyte przez lata doświadczenie nauczyło nas, że to co najważniejsze to indywidualne podejście do każdego klienta. Rozumiejąc wymagania naszych klientów, wspólnie z nimi poszukujemy optymalnych rozwiązań, które w pełni będą dla nich satysfakcjonujące i zaspokoją każdą z ich potrzeb.

Prowadzona przez nas działalność, zgodnie z wartościami rodzinnej tradycji spółki, sprawia że przez lata budujemy zaufanie, które daje poczucie bezpieczeństwa naszym klientom.

Dowodem potwierdzającym wysoką jakość naszych realizacji, jak również wiarygodność i dobrą kondycję ekonomiczno-finansową firmy jest szeroki wachlarz wyróżnień, jakie otrzymaliśmy m.in. Rzetelni w Biznesie, Kryształowa Cegła, Złota Kielnia. Nagrody są dla nas niewątpliwym uznaniem, ale przede wszystkim motywacją do dalszego rozwoju i doskonalenia na rynku.W naszym dorobku znajdują się takie projekty jak budynki wielorodzinne w Lublinie przy ulicach Kisielewskiego, Kaskadowej, Wigilijnej, osiedle Mikołajowe Wzgórze przy ulicy Fieldorfa, czy apartamentowiec w Zwierzyńcu na Roztoczu.

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Siedziba firmy

 • Lubelskie, Lublin
 • ul. Chodźki 27

+48 81 ...

+48 603...

Chrzanowscy Development Sp. z o.o.

Chrzanowscy Development Sp. z o.o.

Strona internetowa dewelopera

Działamy od

Odwiedź nasze stoisko