Urzecze II

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Królowej Jadwigi, oferowane bezpośrednio przez

Budlex Sp. z o.o.

Bydgoszcz, ul. Królowej Jadwigi

Urzecze II

5 zdjęć

Urzecze II
Urzecze II
Urzecze II
Urzecze II
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2024

Powierzchnie

29 - 82/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

9

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Bydgoszcz Główna - 727 m

Przystanek Tramwajowy - 231 m

Przystanek Autobusowy - 210 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

7 placówek medycznych, 58 placówek edukacyjnych, 141 kawiarni i restauracji, 65 sklepów, 29 obiektów sportowych, 26 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 10 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 131 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 38 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 29 do 82 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Urzecze II znajduje się 26 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Na Urzeczu spokój można czerpać nie tylko z rzeki i zieleni. Jeśli tu zamieszkasz, czeka na Ciebie wiele praktycznych udogodnień. Podgrzewane wjazdy nie pozwolą na poślizg w zimie, strefa pocztowa ułatwi odbiór przesyłek kurierskich o wygodnej porze. Windę możesz przywołać już z apartnamentu, zużycie wody i ciepła będziesz kontrolować na bieżąco dzięki specjalnej aplikacji. Pomyśleliśmy też o miłośnikach wioseł. Urzecze ma nie tylko osiedlową przystań dla kajaków, ale i specjalne, indywidualne stanowiska do ich przechowywania.

Naturalny dostęp do rzeki to “znak firmowy” osiedla Urzecze. Po wyjściu z budynku już po kilku krokach znajdujesz się na urokliwym zielonym cyplu nad Brdą i wybierasz swoją ulubioną formę relaksu: kajak, spacer, karmienie kaczek, zabawę z psem, podziwianie wschodu lub zachodu słońca albo lekturę książki na leżaku.

Zapraszazmy do skorzystania z systemu 20/80, w którym płatność podzielona jest na dwie transze. Pierwsza wynosi odpowiednio 20% ceny mieszkania. Pozostałe 80% uregulujesz po zakończeniu budowy czyli przed odbiorem mieszkania.

Inwestycja Urzecze II znajduje się w Bydgoszczy, ul. Królowej Jadwigi (0.8 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez Budlex Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 131 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Urzecze II w sprzedaży jest 38 nowych mieszkań o powierzchni od 29 do 82 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Budlex Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

W sercu Bydgoszczy pojawiła się urzekająca przystań. Dosłownie i w przenośni. Tu miasto, rzeka i zieleń spotykają się na wyciągnięcie ręki. Położone bezpośrednio nad Brdą nowe apartamenty zapewniają spokój, wytchnienie i wszelkie udogodnienia ułatwiające życie w mieście. Łącznie z własną przystanią. Jeśli ktoś chce zaszyć się między miasto a rzekę, to tylko tutaj. Będziesz urzeczony.

Naturalny dostęp do rzeki to “znak firmowy” osiedla Urzecze. Po wyjściu z budynku już po kilku krokach znajdujesz się na urokliwym zielonym cyplu nad Brdą i wybierasz swoją ulubioną formę relaksu: kajak, spacer, karmienie kaczek, zabawę z psem, podziwianie wschodu lub zachodu słońca albo lekturę książki na leżaku.

Na Urzeczu możesz się wyciszyć, a jednocześnie masz pod ręką wszystko, co potrzebne do życia: przedszkola i szkoły, placówki kulturalne, centrum handlowe, komunikację miejską, stacje miejskich rowerów i hulajnóg. Z osiedla łatwo dotrzesz w każdy zakątek miasta bez samochodu, a do centrum możesz się wybrać nawet pieszo.

Wśród wielu zalet Urzecza jest i taka: apartamenty nad Brdą zdecydowanie ułatwiają dostęp do kultury i rozrywki. Na spektakl do opery, film w multikinie czy kolację na Wyspie Młyńskiej możesz się wybrać po prostu pieszo – taki spacer nie zajmie więcej niż 10-12 minut. Meszkając poza centrum miasta jesteś cały czas w centrum wydarzeń kulturalnych – i z przyjemnością wychodzisz im na spotkanie.

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Urzecze II?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Urzecze II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 727 metrów od inwestycji Urzecze II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bydgoszcz Główna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Urzecze II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Urzecze II znajduje się 58 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Gospodarki w odległości 62 m, szkoła w odległości 147 m, Budynek B w odległości 155 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Urzecze II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Nad Brdą Centrum Mdyczne w odległości 306 m, Regionalny Ośrodek Medycyny Sportowej SPORTVITA w odległości 310 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 688 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Urzecze II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 249 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się Krys-And.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Urzecze II w odległości 230 m znajduje się Astoria, w odległości 289 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 309 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 18.05.2022
Data aktualizacji: 12.12.2023
Budlex Sp. z o.o. logo

Budlex Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Jatki 4 Stary Rynek, Bydgoszcz

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: