Urzecze

Mieszkania na sprzedaż ul. Naruszewicza, oferowane bezpośrednio przez

Budlex Sp. z o.o.

Bydgoszcz, ul. Naruszewicza

Urzecze

6 zdjęć

Urzecze
Urzecze
Urzecze
Urzecze

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

32 - 133/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

6 - 11

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Bydgoszcz Główna - 770 m

Przystanek Tramwajowy - 200 m

Przystanek Autobusowy - 230 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

7 placówek medycznych, 70 placówek edukacyjnych, 160 kawiarni i restauracji, 70 sklepów, 29 obiektów sportowych, 25 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 12 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 6 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 131 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 65 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 32 do 133 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Urzecze znajduje się 28 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

GDZIE RZEKA URZEKA

W sercu Bydgoszczy pojawiła się urzekająca przystań. Dosłownie i w przenośni. Tu miasto, rzeka i zieleń spotykają się na wyciągnięcie ręki. Położone bezpośrednio nad Brdą apartamenty zapewnią spokój, wytchnienie i wszelkie udogodnienia ułatwiające życie w mieście. Łącznie z własną przystanią. Jeśli ktoś chce zaszyć się między miasto a rzekę, to tylko tutaj. Będzie urzeczony.

LOKALIZACJA

Na Urzeczu możesz się wyciszyć, a jednocześnie masz pod ręką wszystko, co potrzebne do życia: centrum handlowe, przedszkola i szkoły, placówki kulturalne, komunikację miejską, stacje miejskich rowerów i hulajnóg. Z osiedla łatwo dotrzesz w każdy zakątek miasta bez samochodu, a do centrum możesz się wybrać nawet pieszo.

OKOLICA

Wśród wielu zalet Urzecza jest i taka: osiedle zdecydowanie ułatwia dostęp do kultury i rozrywki. Na spektakl do opery, film w multikinie czy kolację na Wyspie Młyńskiej możesz się wybrać po prostu pieszo – taki spacer nie zajmie więcej niż 10-12 minut. Mieszkając poza centrum miasta jesteś cały czas w centrum wydarzeń kulturalnych – i z przyjemnością wychodzisz im na spotkanie.

UDOGODNIENIA

Na Urzeczu spokój można czerpać nie tylko z rzeki i zieleni. Jeśli tu zamieszkasz, czeka na Ciebie wiele praktycznych udogodnień. Podgrzewane wjazdy nie pozwolą na poślizg w zimie, strefa pocztowa ułatwi odbiór przesyłek kurierskich o wygodnej porze. Windę możesz przywołać już z mieszkania, zużycie wody i ciepła będziesz kontrolować na bieżąco dzięki specjalnej aplikacji. Pomyśleliśmy też o miłośnikach wioseł. Urzecze ma nie tylko osiedlową przystań dla kajaków, ale i specjalne, indywidualne stanowiska do ich przechowywania

KAJAKI I LEŻAKI

Naturalny dostęp do rzeki to “znak firmowy” osiedla Urzecze. Po wyjściu z budynku już po kilku krokach znajdujesz się na urokliwym zielonym cyplu nad Brdą – i wybierasz swoją ulubioną formę relaksu: kajak, spacer, karmienie kaczek, zabawę z psem, podziwianie wschodu lub zachodu słońca albo lekturę książki na leżaku.

DEWELOPER

Każda inwestycja Budlexu to nieszablonowa architektura, przemyślane rozwiązania i innowacje ułatwiające życie mieszkańców. Wyróżniamy się też jakością używanych materiałów i solidnością wykonania. Zawsze trzymamy się najwyższych standardów, dzięki czemu po 30 latach obecności na rynku i wybudowaniu ponad 7 300 mieszkań zaskarbiliśmy sobie doskonałą opinię i zaufanie klientów.

Inwestycja Urzecze znajduje się w Bydgoszczy, ul. Naruszewicza (0.7 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Budlex Sp. z o.o.

Inwestycja Urzecze została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 131 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 6 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Urzecze w sprzedaży jest 65 nowych mieszkań o powierzchni od 32 do 133 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Budlex Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Urzecze?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Urzecze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 770 metrów od inwestycji Urzecze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bydgoszcz Główna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Urzecze znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Urzecze znajduje się 70 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Gospodarki w odległości 0 m, szkoła w odległości 70 m, Budynek B w odległości 70 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Urzecze jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Nad Brdą Centrum Mdyczne w odległości 290 m, Regionalny Ośrodek Medycyny Sportowej SPORTVITA w odległości 340 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 630 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Urzecze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Krys-And, w odległości 310 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Urzecze w odległości 210 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 260 m znajduje się Astoria, w odległości 370 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 01.09.2021
Data aktualizacji: 26.09.2023
Budlex Sp. z o.o. logo

Budlex Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Jatki 4 Stary Rynek, Bydgoszcz

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: