Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Rezydencja Polonia

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Krasińskiego, oferowane bezpośrednio przez

Budlex Sp. z o.o.

Bydgoszcz, ul. Krasińskiego 23

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1501 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rezydencja PoloniaRezydencja Polonia

4 zdjęcia

Rezydencja Polonia
Rezydencja Polonia
Rezydencja Polonia
Rezydencja Polonia

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W centrum Bydgoszczy przy ulicy Krasińskiego 23 powstał wyjątkowy w skali miasta budynek mieszkalny. Rubinowy Dom stanowi ciekawe zagospodarowanie miejskiego narożnika. W charakterystycznej, ostrej kresce architektury widoczne są dbałość o detal i troska o atrakcyjne kształtowanie miejskiej przestrzeni.

Nazwa budynku „Rubinowy Dom” nawiązuje do elewacji pokrytej czerwoną cegłą klinkierową oraz ostrej kreski przypominającej jubilerski szlif. Budynek doskonale koresponduje z otoczeniem i nawiązuje do stylu śródmiejskiej zabudowy.

Apartamenty, które posiadamy w sprzedaży są wyjątkowe z kilku powodów. Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń jest pierwszym elementem nawiązującym do stylowych mieszkań najpiękniejszych starych kamienic. Po drugie ich układy pozwalają na ciekawą aranżację dużego salonu, sypialni czy też gabinetu do pracy, w kilku przypadkach na dwóch poziomach. Ponadto szerokie witryny okienne wprowadzają do mieszkań dużo światła, a także klimat dzielnicy.

Inwestycja Rezydencja Polonia znajduje się w Bydgoszczy, ul. Krasińskiego 23 (0.4 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Budlex Sp. z o.o.

Inwestycja Rezydencja Polonia została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Polonia nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budlex Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Budynek nawiązujący do przepięknych starych kamienic znajduje się w najładniejszej części Bydgoszczy - w samym sercu Śródmieścia i otoczeniu urokliwych parków, w bliskim sąsiedztwie najważniejszych miejskich instytucji kultury jak teatr, filharmonia, opera. W kilka minut można stąd dojść na Stare Miasto, Wyspę Młyńską a także na korty tenisowe, do fitness klubów czy do galerii handlowej. W odległości 300 m od budynku znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy.

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Polonia?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Polonia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1374 metrów od inwestycji Rezydencja Polonia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bydgoszcz Główna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Polonia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Polonia znajduje się 87 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 29 m, I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w odległości 31 m, szkoła w odległości 64 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Polonia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 76 m, Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy w odległości 188 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 195 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Polonia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 133 m znajduje się Delikatesy Bydgoskie, w odległości 176 m znajduje się p. bezglutenowe, w odległości 187 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Polonia w odległości 32 m znajduje się boisko / kort, w odległości 304 m znajduje się boisko / kort, w odległości 304 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 11.10.2013
Data aktualizacji: 01.03.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023