Rezydencja Polonia

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudlex Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1760 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Sens(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Paderewskiego (1.3 km od centrum Bydgoszczy)
  Sens
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 63 - 109 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Budlex Sp. z o.o.
 • Niebieskie Apartamenty(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Grottgera 4 (1 km od centrum Bydgoszczy)
  Niebieskie Apartamenty
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 93 - 95 m2
  Liczba pokoi: 3
  Grupa Moderator
 • Botaniq Chodkiewicza 19(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Chodkiewicza 19 (1.3 km od centrum Bydgoszczy)
  Ceny od: 7 212/m2
  Botaniq Chodkiewicza 19
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 22
  Powierzchnia: 57 - 92 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  IQ Development

Opis Inwestycji

W centrum Bydgoszczy przy ulicy Krasińskiego 23 powstał wyjątkowy w skali miasta budynek mieszkalny. Rubinowy Dom stanowi ciekawe zagospodarowanie miejskiego narożnika. W charakterystycznej, ostrej kresce architektury widoczne są dbałość o detal i troska o atrakcyjne kształtowanie miejskiej przestrzeni.Nazwa budynku „Rubinowy Dom” nawiązuje do elewacji pokrytej czerwoną cegłą klinkierową oraz ostrej kreski przypominającej jubilerski szlif. Budynek doskonale koresponduje z otoczeniem i nawiązuje do stylu śródmiejskiej zabudowy.Apartamenty, które posiadamy w sprzedaży są wyjątkowe z kilku powodów. Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń jest pierwszym elementem nawiązującym do stylowych mieszkań najpiękniejszych starych kamienic. Po drugie ich układy pozwalają na ciekawą aranżację dużego salonu, sypialni czy też gabinetu do pracy, w kilku przypadkach na dwóch poziomach. Ponadto szerokie witryny okienne wprowadzają do mieszkań dużo światła, a także klimat dzielnicy.

Inwestycja Rezydencja Polonia znajduje się w Bydgoszczy, ul. Krasińskiego 23 (0.4 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera Budlex Sp. z o.o..

Inwestycja Rezydencja Polonia została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Polonia pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 87 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budlex Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Polonia

Budynek nawiązujący do przepięknych starych kamienic znajduje się w najładniejszej części Bydgoszczy - w samym sercu Śródmieścia i otoczeniu urokliwych parków, w bliskim sąsiedztwie najważniejszych miejskich instytucji kultury jak teatr, filharmonia, opera. W kilka minut można stąd dojść na Stare Miasto, Wyspę Młyńską a także na korty tenisowe, do fitness klubów czy do galerii handlowej. W odległości 300 m od budynku znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy.

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Polonia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Rezydencja Polonia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 3 Maja / Markwarta.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Polonia znajduje się się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w odległości 40 m, Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w odległości 40 m, I Liceum Ogólnokształcące z Oddzaiałami Dwujęzycznymi w odległości 40 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Polonia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 90 m, Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy w odległości 240 m, Szpital MSWiA w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Polonia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się p. bezglutenowe, w odległości 190 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 190 m znajduje się Zabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Polonia w odległości 50 m znajduje się Sala Gimnastyczna Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1, w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.10.2013

Data aktualizacji: 01.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie