Osiedle pod Słońcem III

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 582 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Coopera IIIa(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Coopera (8.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 035 brutto/m2
  Osiedle Coopera IIIa
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 29
  Powierzchnia: 44 - 59 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 23 oferty
  Unidevelopment S.A.
 • Modern City etap D(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska (8.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 904/m2
  Modern City etap D
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 37
  Powierzchnia: 37 - 67 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 21 ofert
  Robyg S.A.
 • Modern City etap B(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska (8.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 922/m2
  Modern City etap B
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 48
  Powierzchnia: 37 - 71 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 21 ofert
  Robyg S.A.

Opis Inwestycji

Osiedle Pod Słońcem III etap, ul. Batalionów Chłopskich, Bemowo, WarszawaIII etap osiedla powstaje tuż za drugim, czyli w trzeciej linii zabudowy od ul. Batalionów Chłopskich. To spokojna część Bemowa, w której w nowy sposób realizowane są całe kwartały. Dominują niewysokie budynki z wewnętrznymi, urządzonymi dziedzińcami.Spokojny charakter okolicy nie oznacza jednak, że w pobliżu nie ma dobrej infrastruktury. Niedaleko znajdują się szkoły i przedszkola, a także centra handlowe przy ul. Górczewskiej czy Powstańców Śląskich. Jest też miejski plac zabaw w parku „Górczewska”.Przy osiedlu zaczyna się jedna z bemowskich ścieżek rowerowych, prowadząca do ul. Lazurowej. Do centrum dojechać można ulicą Połczyńską, Górczewską czy Powstańców Śląskich. Mieszkańcy Bemowa mogą łatwo wyjechać z miasta dzięki trasie S8 i autostradzie A2, ale i szybko przemieszczać się w jego granicach, choćby w kierunku Ochoty, Służewia czy Targówka.Mieszkania dobrze urządzoneMieszkania zostały tak rozplanowane, aby się dały łatwo zaaranżować. W zależności od położenia będą miały balkon, taras bądź przydomowy ogródek. Na elewacjach zaplanowano boniowanie oraz ciepłą kolorystykę – biel i beże. W wybranych częściach zaprojektowano okładzinę w formie deskowania.

Inwestycja Osiedle pod Słońcem III znajduje się na Chrzanowie, ul. Batalionów Chłopskich (8.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle pod Słońcem III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 124 nowych mieszkań. Budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle pod Słońcem III pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 124 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, ochrona całodobowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle pod Słońcem III

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle pod Słońcem III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Osiedle pod Słońcem III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Coopera-Przychodnia 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle pod Słońcem III znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Dzwoneczek" w odległości 40 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna "Niebieska Sprężynka" w odległości 40 m, Przedszkole Niepubliczne " Wesoly Mis" w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle pod Słońcem III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Bemowo-Włochy w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle pod Słońcem III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Kaufland, w odległości 500 m znajduje się Biedronka, w odległości 510 m znajduje się Park Handlowy City Park Lazurowa.

Data publikacji: 14.08.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie