Piaseczno Korczaka

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBUD-RIM Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 116 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • „Józefa” Poniatowskiego(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Piaseczno, ul. Poniatowskiego 13 (3.9 km od Warszawy)
  „Józefa” Poniatowskiego
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 52 - 98 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  BUD-RIM Development
 • Osiedle Bema budynek J(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Piaseczno, ul. Józefa Poniatowskiego (3.8 km od Warszawy)
  Osiedle Bema budynek J
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 28
  Powierzchnia: 52 - 74 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Arche Sp. z o.o.
 • Apartamenty Royal(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Piaseczno, ul. Fabryczna 23 (3.3 km od Warszawy)
  Apartamenty Royal
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 296 m2
  Liczba pokoi: 7
  Klinkier - Bud Developer

Opis Inwestycji

Przy ulicy Janusza Korczaka 10 w Piasecznie powstaje kameralny budynek mieszkalny wielorodzinny. W budynku zaprojektowano jedynie 36 mieszkań.Projektowany budynek został przewidziany w celu stworzenia efektywnego i elastycznego środowiska zamieszkania o wysokim standardzie jakościowym i najwyższych walorach architektonicznych. Bryła i forma obiektu nawiązuje do istniejących w okolicy nowoczesnych form budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego. Budynek zaprojektowano na planie prostokąta w układzie jedno klatkowym wraz windą w obrębie trzonu klatki schodowej.Przewiduje się głównie mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe. W bryle budynku wyodrębniono balkony i tarasy.Mieszkania posiadają zaprojektowane przestronne pokoje dzienne od strony południowej i zachodniej zapewniając ich optymalne nasłonecznienie, ponadto mieszkania narożne doświetlone są z dwóch stron. Mieszkania mają w miarę możliwości wydzielone strefy dzienną i nocną. W holach, korytarzach oraz przy sypialniach znajdują się wnęki na szafy. Większość mieszkań zaprojektowano z przynajmniej dwustronną ekspozycją i odpowiednim przewietrzaniem. Zaprojektowano nowocześnie wykończoną klatkę schodową z elementami okładzin drewnopodobnych oraz gresami w dużych formatach.

Inwestycja Piaseczno Korczaka znajduje się w Piasecznie, ul. Korczaka 10 (4.4 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera BUD-RIM Development.

Inwestycja Piaseczno Korczaka jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Piaseczno Korczaka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 55 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BUD-RIM Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Piaseczno Korczaka

Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy, dobrą infrastrukturę oraz szerokie możliwości spędzania wolnego czasu. W ciągu 5 minut spacerem dotrzemy do stacji PKP Piaseczno skąd kolej dowiezie nas w 30 minut do centrum Warszawy. W odległości 5 minut spacerem dotrzemy na przystanek autobusowy z liniami 727 i 709. W odległości 5 kilometrów spacerem dotrzemy do Zalesia Górnego z licznymi terenami rekreacyjnymi. W okolicy mieszkańcy znajdą liczne placówki edukacyjne, placówki ochrony zdrowia oraz punkty usługowo-handlowe. Proponujemy Państwu niepowtarzalne mieszkania, idealnie skomunikowane, które poprzez swoje położenie jak i dostępną infrastrukturę stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji bez konieczności rezygnowania z atrakcji i zgiełku tętniącej życiem Warszawy.

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

W odległości 150 metrów od inwestycji Piaseczno Korczaka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PKP PIASECZNO 02 (PIASECZNO).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Piaseczno Korczaka znajduje się 51 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Leśny Skrzat" w odległości 200m, Flamenco Arena w odległości 400m, Szkoła Podstawowa nr 1 w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Family Dental Care - Centrum Stomatologii i Ortodoncji, w odległości 300 m znajduje się S Dental Clinic. Przychodnia stomatologiczna, w odległości 300 m znajduje się Nintu. Pracownia psychologiczna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się kosmi Studio Urody, w odległości 400 m znajduje się Mona Liza. Salonik Ślubny, w odległości 400 m znajduje się Restauracja "Corner".

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 800 m znajduje się Onyx Kostka Brukowa Janusz Mizerski, w odległości 950 m znajduje się Skwer im. Stefana Kisielewskiego, w odległości 950 m znajduje się QI Therapy.

Data publikacji: 26.09.2018

Data aktualizacji: 22.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie