Piaseczno Korczaka

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BUD-RIM Development

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Piaseczno Korczaka dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
3
63 m2
1
3
63 m2
2
3
55 m2
3

Opis Inwestycji

Przy ulicy Janusza Korczaka 10 w Piasecznie powstaje kameralny budynek mieszkalny wielorodzinny. W budynku zaprojektowano jedynie 36 mieszkań.Projektowany budynek został przewidziany w celu stworzenia efektywnego i elastycznego środowiska zamieszkania o wysokim standardzie jakościowym i najwyższych walorach architektonicznych. Bryła i forma obiektu nawiązuje do istniejących w okolicy nowoczesnych form budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego. Budynek zaprojektowano na planie prostokąta w układzie jedno klatkowym wraz windą w obrębie trzonu klatki schodowej.Przewiduje się głównie mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe. W bryle budynku wyodrębniono balkony i tarasy.Mieszkania posiadają zaprojektowane przestronne pokoje dzienne od strony południowej i zachodniej zapewniając ich optymalne nasłonecznienie, ponadto mieszkania narożne doświetlone są z dwóch stron. Mieszkania mają w miarę możliwości wydzielone strefy dzienną i nocną. W holach, korytarzach oraz przy sypialniach znajdują się wnęki na szafy. Większość mieszkań zaprojektowano z przynajmniej dwustronną ekspozycją i odpowiednim przewietrzaniem. Zaprojektowano nowocześnie wykończoną klatkę schodową z elementami okładzin drewnopodobnych oraz gresami w dużych formatach.

Inwestycja Piaseczno Korczaka znajduje się w Piasecznie, ul. Korczaka 10 (4.4 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera BUD-RIM Development.

Inwestycja Piaseczno Korczaka jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Piaseczno Korczaka pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 55 do 63 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 55 do 63 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BUD-RIM Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 55 do 63 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Piaseczno Korczaka

Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy, dobrą infrastrukturę oraz szerokie możliwości spędzania wolnego czasu. W ciągu 5 minut spacerem dotrzemy do stacji PKP Piaseczno skąd kolej dowiezie nas w 30 minut do centrum Warszawy. W odległości 5 minut spacerem dotrzemy na przystanek autobusowy z liniami 727 i 709. W odległości 5 kilometrów spacerem dotrzemy do Zalesia Górnego z licznymi terenami rekreacyjnymi. W okolicy mieszkańcy znajdą liczne placówki edukacyjne, placówki ochrony zdrowia oraz punkty usługowo-handlowe. Proponujemy Państwu niepowtarzalne mieszkania, idealnie skomunikowane, które poprzez swoje położenie jak i dostępną infrastrukturę stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji bez konieczności rezygnowania z atrakcji i zgiełku tętniącej życiem Warszawy.

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

W odległości 150 metrów od inwestycji Piaseczno Korczaka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PKP PIASECZNO 02 (PIASECZNO).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Piaseczno Korczaka znajduje się 51 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Leśny Skrzat" w odległości 200m, Flamenco Arena w odległości 400m, Szkoła Podstawowa nr 1 w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Family Dental Care - Centrum Stomatologii i Ortodoncji, w odległości 300 m znajduje się S Dental Clinic. Przychodnia stomatologiczna, w odległości 300 m znajduje się Nintu. Pracownia psychologiczna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 550 m znajduje się Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, w odległości 600 m znajduje się Kreatywne Centrum Kobiet, w odległości 1100 m znajduje się Galeria Bębnów.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 800 m znajduje się Onyx Kostka Brukowa Janusz Mizerski, w odległości 950 m znajduje się Skwer im. Stefana Kisielewskiego, w odległości 950 m znajduje się QI Therapy.

Data publikacji: 26.09.2018

Data aktualizacji: 08.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie