Modern Piaseczno

4 zdjęcia

Modern Piaseczno
Modern Piaseczno
Modern Piaseczno
Modern Piaseczno

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Modern Piaseczno dostępnych jest 71 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (71)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 141 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon, loggia.

Komórki lokatorskie:

posiada: wielkość - od 3 mkw., cena od 11 000 zł. Zakup komórki lokatorskiej jest obowiązkowy.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne w cenie 28 000 zł: zakup obowiązkowy.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 71 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 39 do 88 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu nowe osiedle mieszkaniowe „Modern Piaseczno” zlokalizowane przy ul. Poniatowskiego 4. Nowa inwestycja budowana jest z myślą o tych, którzy poszukują miejsca do zamieszkania w południowej części lewobrzeżnej aglomeracji warszawskiej, dla których ważny jest nowoczesny projekt, oraz przemyślane, funkcjonalne rozkłady mieszkań za rozsądną cenę.

W inwestycji „Modern Piaseczno” zlokalizowanych jest 144 lokali, w tym 141 mieszkań i 3 lokale usługowe. Aby harmonijnie wpisać się w sąsiadującą architekturę budynek posiada trzy piętra, a jego bryła zachwyca prostotą i elegancją.

Do budynku przynależy przestronna hala garażowa, w której znajduje się aż 191 miejsc postojowych. Co ważne zaplanowane zostały także miejsca postojowe na zewnątrz budynku przeznaczone dla gości odwiedzających mieszkańców. Dodatkową zaletą są zaplanowane części wspólne nieruchomości, które mogą być zaaranżowane przez mieszkańców np. na salę zabaw dla dzieci czy salę kinową.

„Modern Piaseczno” to inwestycja, w której starannie dopracowany jest każdy, najdrobniejszy detal. Cenimy estetykę i dokładność wykończenia, a naszym Klientom oddamy budynek rzetelnie i planowo zrealizowany.

Mieszkania dostępne są w wersjach dwu, trzy i czteropokojowych tak, aby spełnić wszelkie oczekiwania ich mieszkańców. Zostały zaprojektowane w sposób maksymalnie wykorzystujący dostępną przestrzeń.

W ramach oferty dostępne są lokale o następujących parametrach

2-pokojowe od 36 m²

3-pokojowe od 49 m²

4-pokojowe od 72 m²

Szukając przyjaznego do zamieszkania miejsca, warto rozważyć „Modern Piaseczno” przy ulicy Poniatowskiego 4A.

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży i dowiedz się więcej!

Inwestycja Modern Piaseczno znajduje się w Piasecznie, ul. Poniatowskiego 4A (4.2 km od Warszawy), jest realizowana przez BUD-RIM Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 141 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Modern Piaseczno w sprzedaży jest 71 nowych mieszkań o powierzchni od 39 do 88 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 39 do 54 m2 (13 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 67 m2 (51 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 72 do 88 m2 (7 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców BUD-RIM Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne w cenie 28 000 zł

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie wielkość - od 3 mkw., cena od 11 000 zł. Zakup komórki lokatorskiej jest obowiązkowy..

Lokalizacja inwestycji

„Modern Piaseczno” to inwestycja w znakomitej lokalizacji, która powstaje z myślą o osobach ceniących swój czas. Jej położenie blisko dworca PKP, daje możliwość szybkiej i sprawnej komunikacji, bez tracenia czasu w korkach. W okolicy znajdują się bardzo atrakcyjne tereny rekreacyjne z licznymi ścieżkami rowerowymi jak i terenami idealnymi dla dzieci: między innymi popularne „Górki Szymona”, czy zrewitalizowany Park Miejski z placami zabaw i boiskami. Okolica oferuje wszelkie, niezbędne usługi. W pobliżu znajdują się zarówno sklepy, apteki, gabinety lekarskie, restauracje, cukiernie, jak i miejsca rozrywki. Na wyciągnięcie ręki są również szkoły i przedszkola.

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Modern Piaseczno?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Modern Piaseczno mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Modern Piaseczno znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piaseczno 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Modern Piaseczno znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Modern Piaseczno znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole "Leśny Skrzat" w odległości 290 m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny Hopsa w odległości 380 m, Zespół Szkół Nr 1 w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Modern Piaseczno składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 510 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Modern Piaseczno w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.08.2021
Data aktualizacji: 22.11.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Piasecznie

Oferty w Piasecznie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: