„Józefa” Poniatowskiego

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BUD-RIM Development

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji „Józefa” Poniatowskiego dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
9
2
51,65 m²
Parter
1
3
68,65 m²
Parter
16
3
64,95 m²
1
20
3
58,25 m²
1
28
3
64,95 m²
2
32
3
58,25 m²
2
8
5
97,8 m²
Parter

Opis Inwestycji

Mieszkania „Józefa” Poniatowskiego to nowe osiedle na mapie Piaseczna, które charakteryzuje tradycyjna technika budowy, wysokiej jakości wykończenie i nowoczesna forma. Idealne miejsce dla miłośników kameralnego stylu życia w niedalekiej odległości od centrum miasta.Na trzech piętrach znajduję się 43 nowoczesne mieszkania, dostosowane do najbardziej wymagających mieszkańców. Wszystkie lokale 2, 3, 5 pokojowe o powierzchni od 32 do 98 m2 zostały zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność, z możliwością ich indywidualnej aranżacji. Przynależą do nich duże balkony z szklanymi balustradami oraz ogródki. Sprawną komunikację wewnątrz budynku zapewni szybka i cicha winda. Na terenie osiedla przewidziano podziemne miejsca garażowe, komórki lokatorskie i 11 naziemnych miejsc parkingowych. Dla bezpieczeństwa teren osiedla zostanie monitorowany i ogrodzony.Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwiają linie autobusowe ZTM oraz pociągi Kolei Mazowieckich. W bliskiej okolicy mieszkań „Józefa” Poniatowskiego znajdują się również placówki opiekuńczo-wychowawcze i edukacyjne, placówki ochrony zdrowia, a także liczne punkty usługowo-handlowe. Bardzo dobrze rozwinięte zaplecze sprawia, że mieszkanie w Piasecznie jest wygodne i przyjemne, podczas gdy bliskie sąsiedztwo Warszawy pozwala na swobodne korzystanie z atrakcji, jakie oferuje Miasto Stołeczne. Szukając miejsca przyjaznego do zamieszkania w Piasecznie, nie sposób ominąć inwestycję „Józefa” Poniatowskiego.Planowany termin realizacji IV kwartał 2020

Inwestycja „Józefa” Poniatowskiego znajduje się w Piasecznie, ul. Poniatowskiego 13 (3.9 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera BUD-RIM Development.

Inwestycja „Józefa” Poniatowskiego jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 43 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji „Józefa” Poniatowskiego pozostało na sprzedaż 7 mieszkań o powierzchniach od 52 do 98 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 52 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 58 do 69 m2 (5 mieszkań)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 98 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BUD-RIM Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 43 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: cena 25 000zł.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 52 do 98 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji „Józefa” Poniatowskiego

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

W odległości 250 metrów od inwestycji „Józefa” Poniatowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PKP PIASECZNO 04 (PIASECZNO).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji „Józefa” Poniatowskiego znajdują się 53 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Taneczne "Piruet" w odległości 350m, Akademia Tańca I AM DANCE w odległości 350m, Flamenco Arena w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Schilling Jerzy, dr nauk med. Gabinet ginekologiczno - położniczy, w odległości 300 m znajduje się S Dental Clinic. Przychodnia stomatologiczna, w odległości 300 m znajduje się Nintu. Pracownia psychologiczna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 650 m znajduje się Kreatywne Centrum Kobiet, w odległości 700 m znajduje się Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, w odległości 800 m znajduje się Parafia p.w. Matki Bożej Różańcowej.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Onyx Kostka Brukowa Janusz Mizerski, w odległości 500 m znajduje się Fitness for Ladies, w odległości 550 m znajduje się QI Therapy.

Data publikacji: 08.02.2019

Data aktualizacji: 30.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie