Enklawa Staszica

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BUD-RIM Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 256 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Piaseczno Korczaka(1.1 km dalej)

  piaseczyński, Piaseczno, ul. Korczaka 10 (4.4 km od Warszawy)
  Piaseczno Korczaka
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 55 - 63 m2
  Liczba pokoi: 3
  BUD-RIM Development
 • Sand City Tower(1.3 km dalej)

  piaseczyński, Piaseczno, ul. Młynarska 39 (3.1 km od Warszawy)
  Ceny od: 3 555/m2
  Sand City Tower
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 182 m2
  Liczba pokoi: 5
  BUD-RIM Development
 • Osiedle Bema budynek J(1.4 km dalej)

  piaseczyński, Piaseczno, ul. Józefa Poniatowskiego (3.8 km od Warszawy)
  Osiedle Bema budynek J
  Termin oddania: 3 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 46
  Powierzchnia: 52 - 74 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Arche Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Przytulną i kameralną zabudowę osiedla stanowić będzie zespół 21 budynków mieszkalnych zawierających po cztery mieszkania, w sumie 84 mieszkania. Proponujemy Państwu cztery typy mieszkań. Na parterze znajdować się będą mieszkania 67 m² z ogródkami 50 m². Na I piętrze znajdować się będą mieszkania o powierzchni 74 m². Natomiast na II piętrze zaprojektowano dwa typy mieszkań dwu poziomowych o powierzchni 74 m² - jedno z trzema sypialniami drugie z dwoma sypialniami.Pod budynkami na poziomie -1 zaprojektowano funkcjonalny garaż. Dodatkowe miejsca parkingowe przewidziano również na terenie osiedla.Na terenie osiedla od strony południowej znajdować się będzie plac zabaw dla najmłodszych oraz duży teren zieleni z alejkami i ławeczkami graniczący bezpośrednio z Doliną Rzeki Jeziorki.Lokalizacja osiedla na obrzeżach Piaseczna jak i dostępna infrastruktura stwarza wspaniałe warunki do aktywnego spędzania wolnego czasu, wypoczynku i rekreacji. Mieszkańcy jak i goście mają do dyspozycji basen, hale sportowe, liczne boiska, stadniny koni, korty tenisowe, tor gokartowy, kluby fitness, salony SPA i wiele innych. Na tych, którzy preferują aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu czekają szlaki rowerowe i piesze oraz ścieżki edukacyjne po malowniczych terenach Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.Zaletą inwestycji jest dogodny dojazd do centrum Warszawy oraz bezpośrednia bliskość centrum Piaseczna w którym znajdziecie Państwo pełną infrastrukturę. Sąsiedztwo punktów handlowych i usługowych, szkół, przedszkoli, ośrodków sportowych oraz urzędów sprawia że mieszkanie w Piasecznie będzie praktyczne i wygodne.

Inwestycja Enklawa Staszica znajduje się w Piasecznie, ul. Staszica (4.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera BUD-RIM Development.

Inwestycja Enklawa Staszica została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkania. Budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Enklawa Staszica pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BUD-RIM Development nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Enklawa Staszica

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

W odległości 450 metrów od inwestycji Enklawa Staszica znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny 17 Stycznia.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa Staszica znajduje się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Time4kids w odległości 350m, Przedszkole Niepubliczne FANTAZJA w odległości 400m, Niepubliczne Przedszkole Fantazja w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Kwiatkowska-Patzer Barbara, dr nauk med. Spec. pediatra. Gabinet lekarski, w odległości 400 m znajduje się Apteka "ZDROWIE PIASECZNA" Ewa Mieleszczuk, w odległości 400 m znajduje się Zdrowie Piaseczna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 700 m znajduje się Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, w odległości 750 m znajduje się Kreatywne Centrum Kobiet, w odległości 1050 m znajduje się Piaseczyńskie Kino Plenerowe.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 550 m znajduje się Smecz, w odległości 900 m znajduje się Stadnina koni Zespołu Szkół Rolniczych, w odległości 1000 m znajduje się Park Miejski.

Data publikacji: 31.03.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie