Bracka

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Bracka, oferowane bezpośrednio przez Bud Mar

Łódź, Bałuty, Bałuty-Doły, ul. Bracka 53

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Bracka

3 zdjęcia

Bracka
Bracka
Bracka

Najbliższe inwestycje

 • Manu Park

  Manu Park

  Real Development Group

  Lokal użytkowy Katedralna, Śródmieście, Łódź
  ul. Ogrodowa 4
  2.2 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2022
  • Metraż: 28 m2
  • Lokali użytkowych: 3
 • Osiedle Primo

  Osiedle Primo

  PROFBUD

  Lokal użytkowy Śródmieście-Wschód, Śródmieście, Łódź
  ul. Lindleya/Węglowa
  1.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 61-161 m2
  • Lokali użytkowych: 10
 • Apartamenty Drewnowska 43 II

  Apartamenty Drewnowska 43 II

  ATAL S.A.

  Lokal użytkowy Bałuty-Centrum, Bałuty, Łódź
  ul. Drewnowska 43
  2.6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 74-96 m2
  • Lokali użytkowych: 6

Opis Inwestycji

• Łódź, Bałuty, Bracka 53, Lokal Użytkowy, Witryna, 350 000 zł netto, powierzchnia 76,18 mkw

• Oferta rynku pierwotnego, lokal ukończony przy ul. Brackiej 53, dzielnica Bałuty, osiedle mieszkaniowe Doły z pełną infrastrukturą sklepów, rynków osiedlowych, szkół, przedszkoli oraz przychodni zdrowia. Bliskość inwestycji stanowią zielone, spokojne i ciche tereny. Lokal zlokalizowany jest od strony ul. Brackiej z zapleczem dla pracowników. Od strony ulicy lokal posiada WYSOKIE, DUŻE WITRYNY i wejście. Wysokość lokalu to ok.3,25 m mierzona od wierzchu niewykończonej posadzki do otynkowanego sufitu. Lokal znajduje się na parterze nowego budynku mieszkalnego wielorodzinnego. Na ogrodzonym parkingu do zakupu 1 miejsce postojowe.

• Rozkład lokalu użytkowego, parter - pomieszczenie główne - 66,97 m2 - pomieszczenie socjalne - 4,38 m2 - WC dla pracowników - 2,15 m2 - przedsionek WC - 2,68 m2 .

• Budynek oddany do użytkowania w I kwartale 2018 r.

• Całość inwestycji zbudowana jest w wysokim standardzie wykończenia. Ściany zewnętrzne i wewnętrzne z pustaków ceramicznych z rdzeniami. Stropy żelbetowe, monolityczne. Okna PCV energooszczędne.

• Otoczenie: - tereny zielone: Zieleniec przy Wojska Polskiego, Park Szarych Szeregów - wyższe uczelnie : ASP im. Wł. Strzemińskiego - szkoły podstawowe i ponadpodstawowe: Gimnazjum nr 18 - przedszkola: przedszkole miejskie nr 9 i nr 77 - stary cmentarz Żydowski (zabytek) - cisza, bez charakterystycznego miejskiego zgiełku.

• Komunikacja miejska: - linie autobusowe: 64,70,81 - linie tramwajowe: 1,6

Inwestycja Bracka znajduje się na Bałutach-Dołach, ul. Bracka 53 (4.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Bud Mar.

Inwestycja Bracka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Bracka nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Bud Mar przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 325 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bracka?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bracka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Bracka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wojska Polskiego - Palki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bracka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bracka znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Publiczne Gimnazjum nr 10 w Łodzi w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bracka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: ZOZ Łódź-Bałuty: Przychodnia Zdrowia nr 9 w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bracka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 240 m znajduje się Piekarnia, w odległości 250 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bracka w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.11.2018
Data aktualizacji: 20.03.2019

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: