Apartamenty Avangarda

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBryksy

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty przy Wiśle(0.3 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Kącik 10 (2.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 10 332 netto/m2
  Apartamenty przy Wiśle
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 186 - 259 m2
  HSD Inwestycje
 • Jerozolimska(1.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Jerozolimska (3.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 800 netto/m2
  Jerozolimska
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 133 - 338 m2
  Cordia Polska
 • Kossak Residence(2.1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Stare Miasto, ul. plac Kossaka 5 (1.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 000 netto/m2
  Kossak Residence
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 199 - 376 m2
  Polskie Domy

Opis Inwestycji

W samym sercu Podgórza, przy Placu Bohaterów Getta 3, zlokalizowany jest kameralny kompleks apartamentów Avangarda.W Avangardzie wszystkie mieszkania, od studio po apartamenty czteropokojowe, zostały zaprojektowane z najwyższą starannością i dbałością o detal. Wyróżnia je niezwykły komfort oraz optymalny rozkład pozwalający na łatwość aranżacji.Inwestorem projektu jest  Yareal Polska Sp. z o.o., spółka należącą do Yareal International N.V, firmy działającej na europejskim rynku nieruchomości. Grupa Bryksy jest menagerem projektu Avangarda.

Inwestycja Apartamenty Avangarda znajduje się na Podgórzu, Pl. Bohaterów Getta 3 (2.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Bryksy.

Inwestycja Apartamenty Avangarda została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Avangarda pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Bryksy przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Avangarda

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Avangarda mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Apartamenty Avangarda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Bohaterów Getta.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Avangarda znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Chrzanowskiej w Krakowie w odległości 240 m, Szkoła Muzyczna I i II stopnia w odległości 240 m, Szkoła Muzyczna I stopnia w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Avangarda jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Larmed w odległości 260 m, Podgorska Przychodnia Lekarska w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Avangarda składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Piekarnia, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 120 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Avangarda w odległości 50 m znajduje się Synergy, w odległości 430 m znajduje się Saturn, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 26.10.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie