Apartamenty Avangarda

Oferta archiwalna

Kraków, Podgórze, Pl. Bohaterów Getta 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 68 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Avangarda

5 zdjęć

Apartamenty Avangarda
Apartamenty Avangarda
Apartamenty Avangarda
Apartamenty Avangarda

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

W samym sercu Podgórza, przy Placu Bohaterów Getta 3, zlokalizowany jest kameralny kompleks apartamentów Avangarda.

W Avangardzie wszystkie mieszkania, od studio po apartamenty czteropokojowe, zostały zaprojektowane z najwyższą starannością i dbałością o detal. Wyróżnia je niezwykły komfort oraz optymalny rozkład pozwalający na łatwość aranżacji.

Inwestorem projektu jest  Yareal Polska Sp. z o.o., spółka należącą do Yareal International N.V, firmy działającej na europejskim rynku nieruchomości. Grupa Bryksy jest menagerem projektu Avangarda.

Inwestycja Apartamenty Avangarda znajduje się na Podgórzu (2.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Bryksy.

Inwestycja Apartamenty Avangarda została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Avangarda nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Bryksy przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Avangarda?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Avangarda mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Apartamenty Avangarda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Bohaterów Getta.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Avangarda znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Avangarda znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Chrzanowskiej w Krakowie w odległości 240 m, Szkoła Muzyczna I i II stopnia w odległości 240 m, Szkoła Muzyczna I stopnia w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Avangarda składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Avangarda w odległości 50 m znajduje się Synergy, w odległości 430 m znajduje się Saturn, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 26.10.2018

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Podgórzu

Oferty na Podgórzu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: