Osiedle pod Brzozami II

Oferta archiwalna

Warszawa, Wawer, Zerzeń, ul. Pod Brzozami 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 146 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle pod Brzozami II

7 zdjęć

Osiedle pod Brzozami II
Osiedle pod Brzozami II
Osiedle pod Brzozami II
Osiedle pod Brzozami II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 13 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 26 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Pod Brzozami II jest kolejnym etapem inwestycji „Pod Brzozami” w dzielnicy Wawer. Oferujemy Państwu mieszkania w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 62,98m2 z ogrodem lub 55,38m2 z tarasem – mieszkania objęte programem MdM!!! Bryła budynków została stworzona dla wielbicieli nietuzinkowych projektów. Prosty styl, wielkie przeszklenia i wygodnie zaprojektowane wnętrza to główne atuty oferowanych mieszkań.

Całość inwestycji zawiera 26 lokali w budowie z terminem zakończenia prac na lato 2015 r.

Osiedle Pod Brzozami II zlokalizowane w dzielnicy Wawer, zaledwie 11km od Pałacu Kultury, 3 minuty od Mostu Siekierkowskiego i głównej ulicy Gocławia jest okolicą dobrze skomunikowaną z centrum miasta. Najbliższe przystanki znajdują się przy ulicy Wał Miedzeszyński (4 linie autobusowe) w odległości około 150 m od wjazdu na osiedle. Dodatkowym atutem jest obfitość w tereny zielone, które umożliwiają aktywny wypoczynek.

Aby sprostać Państwa indywidualnym wymaganiom dajemy możliwość pomiędzy odbiorem mieszkań w stanie ”deweloperskim” oraz wykończeniem w oparciu o indywidualne ustalenia.

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie i szerokie rozeznanie branży architektoniczno-budowlanej, proponujemy Państwu dodatkowo pomoc i doradztwo w wyborze architekta wnętrz, który z pewnością w sposób profesjonalny przedstawi propozycje rozwiązań na wykończenie mieszkania, łącznie z pomocą w zakupach , optymalizując zaplanowany budżet.

Inwestycja Osiedle pod Brzozami II znajduje się w Zerzniu, ul. Pod Brzozami 8 (8.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Brandt Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle pod Brzozami II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych mieszkań znajdujących się w 13 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle pod Brzozami II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Brandt Nieruchomości Sp. z o.o przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle pod Brzozami II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle pod Brzozami II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Osiedle pod Brzozami II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wodniaków 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle pod Brzozami II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle pod Brzozami II znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole "Ala ma kota" w odległości 100 m, Szkoła Podstawowa Niepubliczna przy Fundacji Pomocy Ludziom z Niepełnosprawnościami w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle pod Brzozami II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle pod Brzozami II w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.01.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Zerzniu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: