La Premiere

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kierbedzia, oferowane bezpośrednio przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Kierbedzia 4/6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 161 ofert w najbliższej okolicy!

La Premiere

4 zdjęcia

La Premiere
La Premiere
La Premiere
La Premiere

Najbliższe inwestycje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Kameralnie i przyjemnie

La Premiere to inwestycja zlokalizowana w prestiżowej i położonej blisko centrum dzielnicy Warszawy – na Dolnym Mokotowie. W pobliżu mieści się Wytwórnia Filmów Dokumentalnych, która posłużyła jako inspiracja dla wykończenia budynku. Nowoczesna architektura, spokojna okolica i obfitość zieleni to największe atuty La Premiere.

Dzielnica: Mokotów

- nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykończenia

- budynek o urozmaiconej bryle, na ciekawym, nieregularnym rzucie

- mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe w zróżnicowanych powierzchniach

- każde mieszkanie posiada balkon, taras albo ogródek

- teren inwestycji ogrodzony i monitorowany, wideodomofony przy wejściach do budynku

Filmowy klimat

- wyjątkowa dekoracja holu inspirowana światem kina,

- rzeźba w formie kamery przed wejściem do budynku,

- aleja z odciskami dłoni mieszkańców,

- obszerny dziedziniec,

Inwestycja La Premiere znajduje się na Sielcach, ul. Kierbedzia 4/6 (4.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Inwestycja La Premiere została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 136 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji La Premiere nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 136 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Mokotów dla wymagających La Premiere to nowa inwestycja zlokalizowana blisko centrum, na spokojnym Mokotowie. Komunikacja: - szybki dojazd do Centrum (10 minut samochodem) - sąsiedztwo przystanków autobusowych - bliskość al. Czerniakowskiej i Trasy Siekierkowskiej - sąsiedztwo przystanków autobusowych Okolica: - urokliwa okolica pełna zieleni zapewniająca spokój i relaks - liczne parki, m.in. Sielecki, Morskie Oko, Szustrów, Promenada, Dreszera, Arkadia oraz Łazienki Królewski - ścieżki rowerowe, trasy do biegania, Park Wodny Warszawianka dla aktywnych - liczne punkty usługowo-handlowe - zaplecze edukacyjne i przestrzenie dla dzieci – szkoły, przedszkola, place zabaw - Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji La Premiere?

Przyszli mieszkańcy inwestycji La Premiere mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji La Premiere znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kierbedzia 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji La Premiere znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji La Premiere znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 210 w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa Niepubliczna Kolegium św. Stanisława Kostki Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji La Premiere składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Panorama, w odległości 470 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji La Premiere w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.06.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: