Aparté Mokotów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Polska, oferowane bezpośrednio przez

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Polska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 432 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Aparté Mokotów

7 zdjęć

Aparté Mokotów
Aparté Mokotów
Aparté Mokotów
Aparté Mokotów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 92 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (93 miejsca) : 69 pojedynczych i 24 na platformach

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Aparté Mokotów logo

Inwestycja APARTÉ Mokotów położona jest w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy, która od lat znajduje się w czołówce najchętniej wybieranych lokalizacji do życia. Jeśli chcesz zamieszkać w atrakcyjnym punkcie miasta, który jednocześnie oferuje sporo terenów zielonych ‒ to miejsce dla Ciebie. Stąd szybko i wygodnie dojedziesz do Trasy Siekierkowskiej oraz do ulicy Czerniakowskiej. Centrum Warszawy jest naprawdę blisko!

W 3 minimalistycznych budynkach zaprojektowanych w nowoczesnej formie znajdują się jedynie 92 mieszkania. Niską, 3-piętrową zabudowę charakteryzują duże okna oraz zastosowane przy wykończeniu elewacji płytki. Każde mieszkanie wyposażone będzie w przestronny balkon lub wygodny ogródek – o powierzchni nawet 246 m 2. Starannie zaprojektowane tereny zielone między budynkami będą współtworzyć wyjątkowy klimat tego miejsca.

Zadbaliśmy o wiele praktycznych udogodnień dla mieszkańców. Każdy balkon i ogródek będzie wyposażony w oświetlenie i zewnętrzne gniazdko elektryczne. Ogródki będą dodatkowo posiadać kranik ułatwiający podlewanie zieleni. W podziemnej hali garażowej znajdą się 93 miejsca parkingowe, w tym 69 pojedynczych i 24 na platformach. Zadaszone stojaki na rowery, wózkarnia w jednym z budynków oraz osiedlowy paczkomat to kolejne rozwiązania odpowiadające za wygodę na co dzień. Bezpieczeństwo zapewnią wideodomofony, kontrola dostępu oraz monitoring.

Inwestycja Aparté Mokotów znajduje się na Siekierkach, ul. Polska (5.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Aparté Mokotów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 92 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Aparté Mokotów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (93 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Dużym atutem lokalizacji jest bliskość parków i terenów zielonych nad Wisłą, Łazienki Królewskie, park Akcji Burza wokół Kopca Powstania Warszawskiego czy sportowe tereny Agrykoli. Liczne ścieżki rowerowe sprawiają, że bliższą i dalszą okolicę można podziwiać z przyjemnej perspektywy dwóch kółek.

Dojazd samochodem do dwóch centrów handlowych Panorama i Sadyba Best Mall ‒ gdzie można wygodnie zrobić zakupy czy pójść do kina ‒ zajmuje około 10 minut.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aparté Mokotów?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aparté Mokotów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 51 metrów od inwestycji Aparté Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gąsocińska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aparté Mokotów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aparté Mokotów znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Pijarskie Przedszkole w Warszawie w odległości 294 m, Pijarskie Przedszkole w Warszawie w odległości 310 m, Szkoła podstawowa Zakonu Pijarów w odległości 415 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Aparté Mokotów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Orto Implantica w odległości 727 m, Dr Frank w odległości 848 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aparté Mokotów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 384 m znajduje się Żabka, w odległości 416 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 584 m znajduje się Dary Posejdona.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aparté Mokotów w odległości 405 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 501 m znajduje się boisko / kort, w odległości 610 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 06.05.2021
Data aktualizacji: 31.08.2023

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: