Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Pasaż Abrahama

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. gen R. Abrahama, oferowane bezpośrednio przez

BJM Development S. C.

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. gen R. Abrahama 1A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 120 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Pasaż AbrahamaPasaż Abrahama

4 zdjęcia

Pasaż Abrahama
Pasaż Abrahama
Pasaż Abrahama
Pasaż Abrahama

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 62 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Opis inwestycji

Przy ulicy Abrahama 1A powstanie nowoczesny ośmiokondygnacyjny budynek, w którym znajdować się bedą 62 lokale mieszkalne, komórki lokatorskie, garaż podziemny, a w parterze lokale usługowe przeznaczone na wynajem.

Inwestycja Pasaż Abrahama znajduje się na Gocławiu, ul. gen R. Abrahama 1A (4.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez BJM Development S. C.

Inwestycja Pasaż Abrahama została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pasaż Abrahama nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BJM Development S. C. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Centrum rekreacyjne Gocławia stanowi Jezioro Balaton wraz z okalającym je parkiem. To właśnie tu przychodzą rodziny z dziećmi na niedzielne spacery, osoby uprawiające sporty czy chcące posiedzieć nad wodą.

Oprócz tego przez tę część miasta przepływają dwa sporej długości kanały: Gocławski wpadający do Jeziora Gocławskiego (które nie jest częścią Gocławia), a także Nowa Ulga łączący się z Wisłą.

Dla mieszkańców dostępnych jest wiele obiektów sportowych: pływalnia Wodnik, Hangar 646 z trampolinami, siłownie i kluby sportowe.

Z ważniejszych ośrodków kultury warto wymienić Klub Kultury Gocław czy Osiedlowe Centrum Plastyki. Oprócz powyższych, na Gocławiu znajduje się pełna infrastruktura miejska z liczną ilością kawiarni, klubów, pubów, sklepów.

W pobliżu znajduje się CH Atrium Promenada. Z obiektów wartych zobaczenia warto też wymienić Przyczółek Grochowski, rzeźbę kota niezależnego Cyryla, pomnik generała Fieldorfa. Znajdują się tu 3 kościoły i ok. 6 szkół podstawowych, a także wiele przedszkoli.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pasaż Abrahama?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pasaż Abrahama mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2983 metrów od inwestycji Pasaż Abrahama znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Olszynka Grochowska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pasaż Abrahama znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pasaż Abrahama znajduje się 48 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 204 m, Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 135 w odległości 206 m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny Wyspa Uśmiechu w odległości 214 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pasaż Abrahama jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 122 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 219 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 488 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pasaż Abrahama składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 17 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 22 m znajduje się Biedronka, w odległości 70 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pasaż Abrahama w odległości 206 m znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wodnik", w odległości 215 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 266 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 14.04.2022
Data aktualizacji: 05.03.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023