Becher Eleven

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wiosenna, oferowane bezpośrednio przez Becher Sp. z.o.o Spółka Komandytowo-Akcyjna

Kielce, ul. Wiosenna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 89 ofert w najbliższej okolicy!

Becher Eleven

11 zdjęć

Becher Eleven
Becher Eleven
Becher Eleven
Becher Eleven

Najbliższe inwestycje

 • Okrzei 41

  Okrzei 41

  Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka

  Mieszkanie Kielce
  ul. Okrzei 41
  1.5 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 88 m2
  • Mieszkań: 2
  • Pokoje: 4
 • Marszałkowska 64
  od: 6 200 zł/m2

  Marszałkowska 64

  Epa Investment Sp. z o.o. Sp.k.

  Mieszkanie Kielce
  ul. Marszałkowska 64
  2.5 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 54-65 m2
  • Mieszkań: 11
  • Pokoje: 3
 • Niska 2

  Niska 2

  Epa Investment Sp. z o.o. Sp.k.

  Mieszkanie Kielce
  ul. Niska 2
  1.3 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 49-100 m2
  • Mieszkań: 16
  • Pokoje: 1-4

Opis Inwestycji

Dziesięciopiętrowy budynek mieszkalno – usługowy BECHER ELEVEN zlokalizowany będzie u zbiegu ulic Wiosennej, Pocieszka i Nowy Świat. Lokalizacja ta gwarantuje klientom możliwość mieszkania w ścisłym centrum miasta (5 minut piechotą do Urzędu Wojewódzkiego, 15 minut do ul. Sienkiewicza), ale również dostęp do rozległych terenów zielonych rozciągających się wzdłuż rzeki Silnicy. W budynku tym mamy do zaoferowania mieszkania o powierzchni od 35 do 74 m2 z dużymi balkonami i tarasami. W kondygnacji podziemnej znajduje się garaż. Do dyspozycji mieszkańców będzie również klub, w którym przewidujemy bilard i miejsce do ćwiczeń (rower, bieżnia, wiosła itp). Budynek jest projektowany przez pracownię “Kamiński, Bojarowicz Architekci”. Realizacja tego budynku jest rozpoczęta. Zakończenie prac: 2012 r.

Inwestycja Becher Eleven znajduje się w Kielcach, ul. Wiosenna (1.7 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez Becher Sp. z.o.o Spółka Komandytowo-Akcyjna.

Inwestycja Becher Eleven została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 93 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Becher Eleven nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Becher Sp. z.o.o Spółka Komandytowo-Akcyjna nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 93 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Becher Eleven?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Becher Eleven mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Becher Eleven znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marszałkowska / Wojewódzka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Becher Eleven znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Becher Eleven znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Integracyjne Przedszkole Samorządowe nr 27 w odległości 120 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE „MAŁY ŚWIAT” w odległości 230 m, Przedszkole Samorządowe nr 25 w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Becher Eleven jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia "SADY" w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Becher Eleven składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Becher Eleven w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 290 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 11.04.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: