Apartamenty Cynamonowe

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Antoniego Augustynka-Wichury, oferowane bezpośrednio przez

Awim Grupa Inwestycyjna

Kraków, Krowodrza, ul. Antoniego Augustynka-Wichury 1

Apartamenty CynamonoweApartamenty Cynamonowe

2 zdjęcia

Apartamenty Cynamonowe

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

78/m2

Przedział pokoi

1

Kondygnacje

5

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Lokale użytkowe w inwestycji (1)

Pokoje

Metraż

Stacja kolejowa - Kraków Łobzów - 997 m

Przystanek Tramwajowy - 460 m

Przystanek Autobusowy - 389 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

48 placówek medycznych, 33 placówki edukacyjne, 35 kawiarni i restauracji, 85 sklepów, 21 obiektów sportowych, 19 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 101 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 259 do 261 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (92 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (30 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne lokale:

aktualnie dostępny jest 1 lokal użytkowy

Powierzchnie lokali użytkowych:

78 m²

Ceny lokali użytkowych:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

"Apartamenty Cynamonowe" to 4- piętrowy budynek z kondygnacją garażu podziemnego. (w sumie 6 kondygnacji). Łącznie 96 mieszkań i 4 lokale usługowe na parterze. Oferujemy mieszkania 1-,2-,3-, i 4- pokojowe o powierzchni od ok. 29 m2 do 86 m2. Większość mieszkań będzie posiadała balkon lub taras, a mieszkania na parterze ogródki zielone. W kondygnacji garażowej znajdować się będą niezależne platformy parkingowe, które pomieszczą 92 samochody. Ilość miejsc do parkowania uzupełni dodatkowe 30 miejsc parkingowych przed budynkiem. W garażu podziemnym będą również komórki lokatorskie, a na parterze przestronna wózkownia/rowerownia do dyspozycji mieszkańców. Aby zapewnić komfort przyszłym Nabywcom w mieszkaniach na IV piętrze będzie możliwość wykonania klimatyzacji. Komunikację wewnątrz budynku uzupełnią nowoczesne windy. Wokół budynku przewidzieliśmy przestrzeń rekreacyjną z urządzoną zielenią i małą architekturą.

Inwestycja Apartamenty Cynamonowe znajduje się w Krowodrzy, ul. Antoniego Augustynka-Wichury 1 (2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Awim Grupa Inwestycyjna.

Inwestycja Apartamenty Cynamonowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 101 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Cynamonowe w sprzedaży jest 1 nowy lokal użytkowy o powierzchni 78 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych właścicieli Awim Grupa Inwestycyjna przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wiemy, że lokalizacja inwestycji jest jedną z kluczowych rzeczy, która decyduje o wyborze miejsca zamieszkania. Mając na względzie zadowolenie i wygodę przyszłych mieszkańców postawiliśmy na lokalizację, która jest szczególnie dogodna. Bezpośrednie sąsiedztwo centrum miasta (750m od Nowego Kleparza, 1,5km od Starego Kleparza, 2km do Rynku Głównego). Atrakcyjna lokalizacja zapewnia doskonałe połączenia komunikacyjne z centrum miasta – miejskimi arteriami, autobusami i tramwajami, w pobliżu pętla autobusowa - Nowy Kleparz, stacje kolejowe: Kraków Główny i Kraków Łobzów. Rozwinięta sieć sklepów i placówek usługowych, Plac Targowy Nowy Kleparz, niedaleko do dużych centrów handlowych jak Galeria Krakowska. W sąsiedztwie: szkoły, przedszkola, uczelnie, przychodnie, szpitale. Niedaleko tereny zielone – w kierunku północno-zachodnim Park Miejski im. Stanisława Wyspiańskiego oraz Park Kleparski w kierunku południowo-wschodnim oraz niedawno powstały Park przy Łokietka pomiędzy ulicami: Łokietka, Składową i Oboźną.

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Cynamonowe?

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Cynamonowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 997 metrów od inwestycji Apartamenty Cynamonowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Łobzów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Cynamonowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Cynamonowe znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Przystanek Szkoła w odległości 173 m, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Krakowie w odległości 419 m, Filemon w odległości 478 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Cynamonowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: 5. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie w odległości 140 m, AdenticA w odległości 143 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 166 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Cynamonowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 272 m znajduje się Żabka, w odległości 347 m znajduje się Biedronka, w odległości 407 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Cynamonowe w odległości 602 m znajduje się BeFit24GYM, w odległości 736 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Forteca, w odległości 750 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 19.02.2024
Data aktualizacji: 21.02.2024
Awim Grupa Inwestycyjna logo

Awim Grupa Inwestycyjna

Adres biura sprzedaży:

Grunwaldzka 28 31-524 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: