Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 34,36 m² - numer C.1.29
521 000 
15 163 /m2

Estymowana rata kredytu: 2 635 zł

Warszawa, Białołęka, Dąbrówka Szlachecka, ul. Modlińska 342

My Forest - Apartamenty inwestycyjneMy Forest - Apartamenty inwestycyjne

1 zdjęcie

Rzut - Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 34,36 m² - numer C.1.29 w My Forest - Apartamenty inwestycyjne

Termin oddania

4 kw. 2026

Ilość pokoi

1 pokój

Metraż

34,36 m²

Piętro

1 piętro

Powierzchnie dodatkowe

Balkon

Wysokość pomieszczeń

od 260 do 280 cm wysokości

Ilość poziomów

1 poziom

Oznaczenie oferty

C.1.29

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (222 miejsca): nieobowiązkowy zakup

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

elektryczne z pomp ciepła

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2025 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2026 roku

Udogodnienia

plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, winda, usługi w budynku, instalacja fotowoltaiczna, pompa ciepła

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się las

Charakterystyka energetyczna nieruchomości

informacja u dewelopera

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

Odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

Informacja u dewelopera

Zdjęcia z budowy

Zobacz na jakim etapie budowy jest ta inwestycja

Lokalizacja inwestycji

Stacja kolejowa - Warszawa Choszczówka - 1937 m

Przystanek Tramwajowy - 1161 m

Przystanek Autobusowy - 99 m

Dojazd do centrum: pokaż

Linie komunikacyjne w okolicy:

    W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

    7 kawiarni i restauracji, 14 sklepów, 1 obiekt sportowy, 2 placówki medyczne, 5 placówek edukacyjnych, 3 place zabaw

    Przeczytaj więcej o lokalizacji

    Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

    Opis oferty

    Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 34,36 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej My Forest - Apartamenty inwestycyjne na Dąbrówce Szlacheckiej, ul. Modlińska 342 (14.3 km od centrum Warszawy).

    Inwestycja jest realizowana przez Aurec Home.

    Cała inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajdują się 64 nowe mieszkania.

    Na sprzedaż pozostaje 60 ofert o powierzchni od 27 do 44 m².

    W budynku są 3 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

    Inwestycja My Forest - Apartamenty inwestycyjne jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.

    Nowe mieszkanie o oznaczeniu C.1.29 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

    Dla przyszłych mieszkańców My Forest - Apartamenty inwestycyjne deweloper przewidział miejsca postojowe podziemne.

    Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

    Opis Inwestycji

    Pow. dodatkowe

    Balkon

    MY FOREST - nowa ekologiczna inwestycja mieszkaniowa przy ul. Modlińskiej 342 w Warszawie.

    Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej zlokalizowanej w Warszawie przy ul. Modlińskiej 342. To nowoczesne osiedle połączy komfort życia w mieście z bliskością natury, oferując ekologiczne rozwiązania oraz szeroką gamę udogodnień dla mieszkańców.

    Nowoczesna architektura i komfortowe mieszkania.

    W ofercie znajdują się komfortowe mieszkania o powierzchni od 28 m² do 88 m², dostosowane do różnych potrzeb przyszłych właścicieli.

    • Mieszkania na parterze będą posiadać prywatne ogródki o powierzchni nawet do 106 m², zapewniając komfort przestrzeni zielonej na wyłączność.

    • Mieszkania na wyższych kondygnacjach będą miały loggie, balkony lub tarasy, umożliwiające relaks na świeżym powietrzu.

    • Na ostatnim piętrze znajdą się wyjątkowe mieszkania z antresolami, oferujące przestronne i funkcjonalne wnętrza.

    • W budynku przewidziano także komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe dla dodatkowej wygody mieszkańców.

    • Na poziomie -1 znajdzie się podziemna hala garażowa, zapewniająca bezpieczeństwo dla pojazdów i wygodę mieszkańców.

    Fantastyczna lokalizacja, prywatny las i strefa rekreacyjna.

    Jednym z największych atutów inwestycji będzie jej unikalna lokalizacja. Osiedle zostanie wybudowane przy ul. Modlińskiej, oferując łatwy dostęp do miejskich udogodnień, a jednocześnie zapewniając bliskość natury.

    Na terenie inwestycji znajdzie się prywatny las ze specjalnie zaprojektowaną strefą rekreacyjną, w której mieszkańcy znajdą:

    • Plac zabaw dla dzieci.

    • Trampoliny i przyrządy do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

    • Strefy wypoczynku z pergolą, stołem i ławkami.

    • Oświetloną ścieżkę spacerową wokół osiedla i lasu, idealną do codziennych spacerów i relaksu.

    Ekologiczne rozwiązania dla wygodnego i zrównoważonego życia.

    Inwestycja została zaprojektowana z myślą o ekologii i nowoczesnych technologiach. Na terenie osiedla zastosowany zostanie nowoczesny system pomp ciepła, które będą zasilane energią z instalacji fotowoltaicznej. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli cieszyć się zieloną energią oraz przyjaznym dla środowiska sposobem ogrzewania.

    Mieszkanie znajduje się w inwestycji My Forest - Apartamenty inwestycyjne, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 59 podobnych nowych mieszkań.

    Data publikacji: 15.10.2025
    Data aktualizacji: 15.10.2025

    Kup to mieszkanie na kredyt

    Symulacja miesięcznej raty kredytowej

    Wkład własny

    Większość banków wymaga wkładu własnego na poziomie 20% ceny nieruchomości

    %

    Okres kredytowania

    Rata miesięczna jest zależna od długości okresu kredytowania

    30 lat

    Kalkulator wylicza orientacyjną ratę Twojego kredytu przy założeniu, że średnie oprocentowanie kredytu wraz z WIBOR i marżą banku wynosi 6.5% (oprocentowanie stałe w okresie 5 lat).

    Twoja miesięczna rata kredytu

    -

    Kalkulacja raty kredytowej została oparta o estymowaną cenę nieruchomości (0 zł) na podstawie ostatnich danych od dewelopera i naszych danych analitycznych

    Aurec Home logo

    Aurec Home

    Strona internetowa inwestycji

    www.my-forest.pl

    Adres biura sprzedaży:

    ul. Modlińska 342, 03-152 Warszawa

    Godziny otwarcia biura sprzedaży:

    • Poniedziałek: 10:00 - 19:00
    • Wtorek: 10:00 - 19:00
    • Środa: 10:00 - 19:00
    • Czwartek: 10:00 - 19:00
    • Piątek: 10:00 - 19:00
    • Sobota: 10:00 - 16:00

    Nagrody i wyróżnienia

    Nagroda Forbes 2022
    Nagroda Forbes 2021
    Nagroda Digital Excellence Awards 2022
    Nagroda Laur Klienta 2023
    Nagroda Dobry Pracodawca 2023
    Nagroda Gazele Biznesu 2023