Lindego Park Bronowice

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATAL S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle KRK - etap II(1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 8 (4 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 12 970 netto/m2
  Osiedle KRK - etap II
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 93 - 125 m2
  Echo Investment S.A.
 • KW51(1.1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza Wielkiego 51 (2 km od centrum Krakowa)
  KW51
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 75 - 189 m2
  Des Henryk Dowgier Anna Dowgier s.j.
 • Atrium Czerwieńskiego(1.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Bolesława Czerwieńskiego (3.8 km od centrum Krakowa)
  Atrium Czerwieńskiego
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 588 m2
  Murapol S.A.

Opis Inwestycji

W skład nowoczesnego osiedla Lindego Park Bronowice wchodzi 7 czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Umiejscowione są one w dwóch równoległych do siebie szeregach. Podłużne, kameralne wnętrze urbanistyczne stanowi o niepowtarzalnym charakterze inwestycji, w pełni oddającym nietypowy krakowski klimat. Przestrzenie prywatne mieszkań, czyli ogródki oraz przestrzenie publiczne – ścieżki, placyki, zieleń - tworzą spójną, atrakcyjną kompozycję. Tym bardziej, że od południa inwestycja graniczy z pięknymi terenami zielonymi dawnej Młynówki Królewskiej. Elewacje budynków pokrywają różne materiały: okładzina ceramiczna, wzbogacona naturalnym drewnem dominuje na elewacjach południowych i wschodnich, natomiast od północy i zachodu ceramikę zastępuje tynk.W skład osiedla wchodzą w sumie 154 mieszkania o powierzchni od 31 do 72 mkw. oraz 3 lokale usługowe. Funkcjonalny układ mieszkań gwarantuje poczucie przestronności oraz optymalne doświetlenie. Każde z pomieszczeń wyposażone jest w taras lub balkon, mieszkania na parterze natomiast posiadają do własnej aranżacji ogródki. Sprzęt sportowy lub jesienne przetwory można przechowywać w dodatkowych komórkach lokatorskich. Na terenie inwestycji znajduje się także duży plac zabaw, wyposażony w renomowane sprzęty do rekreacji. W skład osiedla wchodzą dwa garaże podziemne, mieszczące w sumie 103 samochody oraz znajdujące się na terenie osiedla miejsca postojowe na 55 aut. Swobodną komunikację pomiędzy kondygnacjami umożliwiają cichobieżne, nowoczesne windy. Inwestycja jest w pełni dostosowana do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.ATAL Design:wykończenie STANDARD : +450 zł/m2 bruttowykończenie STANDARD PLUS: +550 zł/m2 bruttowykończenie VIP: +700 zł/m2 brutto

Inwestycja Lindego Park Bronowice znajduje się na Bronowicach, ul. Lindego 13 (3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Lindego Park Bronowice została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych, posiada 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lindego Park Bronowice pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 128 metrów kwadratowych w cenie od 3 061 zł za metr kwadratowy.

Deweloper ATAL S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (103 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (55 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 7 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 255 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (103 miejsca).
 • miejsca postojowe naziemne (55 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Lindego Park Bronowice

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lindego Park Bronowice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Lindego Park Bronowice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Głowackiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lindego Park Bronowice znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 77 "Magiczne Siódemki" w Krakowie w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa nr 93 im. Lucjana Rydla w odległości 270 m, II Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji w Krakowie w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lindego Park Bronowice jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Scanmed S.A. w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lindego Park Bronowice składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Biedronka, w odległości 220 m znajduje się Biedronka, w odległości 260 m znajduje się PPHU Kowalik.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lindego Park Bronowice w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.06.2012

Data aktualizacji: 24.01.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie