Bagry Park etap III

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATAL S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • SASKA BLU(1.2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Saska (3.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 600 brutto/m2
  SASKA BLU
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 83 - 214 m2
  Bryksy
 • Jerozolimska(2.3 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Jerozolimska (3.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 800 netto/m2
  Jerozolimska
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 133 - 338 m2
  Cordia Polska
 • Imperial Citi Yes(2.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Nowohucka (4.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 500 netto/m2
  Imperial Citi Yes
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 57 - 77 m2
  Imperial Citi Yes

Opis Inwestycji

Bagry Park to wieloetapowa inwestycja położona przy ulicy Bagrowej w zielonej i spokojnej dzielnicy Podgórze. Nowoczesne i kameralne budynki powstają w malowniczym sąsiedztwie zalewu Bagry, który będzie oazą spokoju i wytchnienia dla przyszłych lokatorów. Architekci zadbali o szeroki wybór funkcjonalnych mieszkań oraz wysoki standard inwestycji. Osiedle zapewni także wiele możliwości spędzenia wolnego czasu swoim mieszkańcom. Bagry Park etap III Budowa trzeciego etapu obejmie 2 budynki z 83 funkcjonalnymi mieszkaniami. Klienci będą mieli do wyboru kawalerki oraz 2, 3 i 4-pokojowe mieszkania o metrażach od 26,44 aż do 99,31 mkw. Dla zmotoryzowanych przewidziano 53 miejsca postojowe w garażach podziemnych oraz 38 miejsc postojowych naziemnych, również dla osób niepełnosprawnych. Na terenie Bagry Park III znajdzie się 8 lokali usługowych, które zaspokoją podstawowe potrzeby przyszłych mieszkańców.Termin przekazania przedmiotu umowy: do 31.01.2018 roku/ 28.02.2018 roku (wykończeniem)Termin przeniesienia własności: do 31.03.2018 roku

Inwestycja Bagry Park etap III znajduje się na Podgórzu, ul. Bagrowa (5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Bagry Park etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bagry Park etap III pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 46 do 102 metrów kwadratowych w cenie od 5 122 zł za metr kwadratowy.

Deweloper ATAL S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (53 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie cena: 2 500 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 8 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
ATAL Design: - wykończenie STANDARD: + 500 zł/m2 brutto - wykończenie STANDARD PLUS: + 600 zł/m2 brutto - wykończenie VIP: + 750 zł/m2 brutto Dodatkowa opłata 400 zł/m2 wykończenia tarasu/balkonu.
Stolarka okienna
profil PCV, okna z szybą termoizolacyjną, współczynnik przenikania ciepła dla okna U=1,3 W/m2K, okna z mikrowentylacją.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkania - drzwi z ościeżnicą metalową, wizjerem, szyldem i klamką, posiadające odporność na włamanie 2 klasy normy europejskiej ENV.
Balkony
- płytki i cokoliki gresowe, mrozoodporne lub posadzka z desek i legarów impregnowanych, - balustrady stalowe lub aluminiowe malowane proszkowo z wypełnieniem szkłem bezpiecznym lub metalowymi tralkami.
Ściany
Ściany zewnętrzne: Konstrukcja: - bloczki silikatowe lub podobne o zbliżonych parametrach; elementy monolityczne żelbetowe. UWAGA: wyburzanie, przesuwanie czy powiększanie jakichkolwiek otworów w ścianach nośnych jest NIEMOŻLIWE. Ocieplenie i wykończenie: - metoda lekko – mokra, systemowa z użyciem styropianu lub wełny mineralnej i tynku akrylowego lub silikonowego lub silikatowego; fragmentami boniowana, - wełna mineralna na ruszcie z konstrukcji drewnianej, folia paro przepuszczalna, deski z drewna lub drewnopodobne panele elewacyjne na przygotowanym podłożu z użyciem styropianu/wełny mineralnej, - elewacja z klinkierowej płytki elewacyjnej z ociepleniem ze styropianu. Ściany wewnętrzne konstrukcyjne i działowe: - bloczki silikatowe lub podobne o zbliżonych parametrach; elementy monolityczne żelbetowe. UWAGA: wyburzanie, przesuwanie czy powiększanie jakichkolwiek otworów w ścianach nośnych jest NIEMOŻLIWE. - tynki cementowo-wapienne lub gipsowe (oprócz WC i łazienki - ściany surowe).
Sufity
Wykończenie - tynki cementowo-wapienne lub gipsowe (oprócz WC i łazienki – sufity surowe).
Parapety wewnętrzne
aglomarmur np. Botticino, wysunięty poza obrys muru do 3cm.
Instalacje
Instalacja wodno-kanalizacyjna (bez białego montażu): a) kanalizacja – rury z tworzyw sztucznych zakończona: - w łazience i WC: podejścia do odbiorników (wanna Ø 50, toaleta Ø 110, umywalka i pralka Ø 32), - w kuchni: podejściem do zlewozmywaka o średnicy Ø50 b) woda zimna i ciepła: podejścia w łazience i w kuchni zakończone gwintem ½” i zaślepką z tworzywa sztucznego, c) podejścia w kuchni i w łazience nie zakuwane w ścianie. Instalacja elektryczna: - gniazda 230 V zabezpieczone wyłącznikami różnicowo- prądowymi, - instalacja oświetleniowa – punkty zakończone kostką, - w kuchni dodatkowo puszka do kuchenki 400V, - w mieszkaniach tablice podtynkowe lub natynkowe, - dzwonek przy wejściu do lokalu, - w łazienkach instalacja prowadzona po ścianie, - na balkonach i tarasach jeden punkt oświetleniowy. Instalacja internetowa - okablowanie z jednym punktem na mieszkanie, bez osprzętu (świadczenie usług internetowych na podstawie odrębnej umowy z operatorem). Instalacja telefoniczna - okablowanie z jednym punktem na mieszkanie, z osprzętem (świadczenie usług telefonicznych na podstawie odrębnej umowy z operatorem). Instalacja telewizyjna: - okablowanie z jednym punktem na mieszkanie dla telewizji satelitarnej, z osprzętem (świadczenie usług telewizyjnych na podstawie odrębnej umowy z operatorem), - okablowanie z jednym punktem na mieszkanie dla telewizji kablowej, bez osprzętu (świadczenie usług telewizyjnych na podstawie odrębnej umowy z operatorem), - okablowanie z jednym punktem na mieszkanie dla telewizji cyfrowej naziemnej wraz z osprzętem. Instalacja domofonowa - aparat naścienny z możliwością podłączenia wideodomofonu.
Ogrzewanie
ogrzewanie z węzła cieplnego.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (53 miejsca): cena: 28 000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc): cena: 9 000 zł brutto.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Bagry Park etap III

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bagry Park etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Bagry Park etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Motyla.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bagry Park etap III znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: XII Liceum Ogólnokształcące Specjalne dla Dorosłych w odległości 120 m, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niesłyszących w odległości 120 m, Branżowa Szkoła Specjalna I stopnia dla Niesłyszących nr 29 w odległości 120 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bagry Park etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Spar, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 390 m znajduje się Sklep spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bagry Park etap III w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.10.2016

Data aktualizacji: 06.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie