Apartamenty Drewnowska 43 II

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 II dostępnych jest 11 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
1
100,86 m²
Parter
2
70,27 m²
Parter
3
87,15 m²
Parter
6
68,13 m²
Parter
7
101,24 m²
Parter
8
85,84 m²
Parter
9
48,15 m²
Parter
10
91,87 m²
Parter
11
74,27 m²
Parter
12
96,23 m²
Parter
13
83,45 m²
Parter

Opis Inwestycji

Prestiżowa inwestycja Apartamenty Drewnowska 43 została podzielona na cztery etapy. W pierwszym etapie powstanie siedem obiektów. Budynki tworzące pierzeję ulicy Drewnowskiej posiadać będą lokale usługowe i przestrzenie biurowe na poziomie parteru i pierwszego piętra. Na wyższych kondygnacjach zaprojektowane zostały 264 mieszkania o powierzchniach od 27 do 100 mkw. Na terenie inwestycji przewidziano 285 miejsc parkingowych podziemnych oraz 33 miejsca na parkingu zewnętrznym. Takie połączenie zagwarantuje najwyższą funkcjonalność inwestycji oraz komfort dnia codziennego dla wszystkich mieszkańców i nabywców lokali usługowych. Część budynków zaprojektowanych w pierwszym etapie posiadać będzie także ogólnodostępne tarasy zielone, zlokalizowane na dachach. Ta wspólna przestrzeń sprzyjać będzie integracji mieszkańców. Tarasy pełnić będą różne funkcje – od placu zabaw dla najmłodszych, poprzez rekreację, do miejsca spotkań sąsiadów. Tarasy umieszczone na dachach poszczególnych budynków dają możliwość korzystania z nich w tym samym czasie przez różne grupy wiekowe, we wzajemnej harmonii. Projektanci zwrócili uwagę na potrzeby rodzin z dziećmi – na dachach dwóch niższych budynków powstaną place zabaw z akcesoriami do bezpiecznych ćwiczeń sprawnościowych.Wszystkie obiekty zaplanowano z troską o ich wygodną i funkcjonalną aranżację. Kompleks mieszkaniowy w pełni dostosowany będzie do potrzeb osób niepełnosprawnych – zarówno część garażowa, mieszkaniowa, jak i tarasy rekreacyjne. Nowoczesna forma budynków została zaprojektowana z dbałością o detale: wysokiej klasy materiały wykończeniowe we wnętrzach i na elewacjach to tylko niektóre z cech wyróżniających inwestycję na tle innych łódzkich projektów. Apartamenty Drewnowska 43 zapewni wyjątkową perspektywę na pofabryczną stolicę Polski - będzie to najwyższy budynek mieszkalny w tej części miasta. Najwyższe kondygnacje sięgać będą 35 m nad poziomem ulicy Drewnowskiej i z mieszkań tam usytuowanych będzie roztaczał się wspaniały widok na panoramę miasta.Apartamenty Drewnowska 43 to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy chcą zamieszkać w centrum i w pełni korzystać z miejskich udogodnień. Projektowane mieszkania będą miały zróżnicowane metraże oraz rozkłady od jednego do czterech pokoi. Każde z mieszkań, niezależnie od powierzchni, posiadać będzie balkon lub loggię tworzące spójną, nowoczesną elewację. Minimalistyczne balustrady nadadzą tym przestrzeniom zewnętrznym elegancki charakter i doskonale wpiszą się w ogólną koncepcję architektoniczną osiedla. W obiektach zaprojektowano także 234 komórki lokatorskie.

Inwestycja Apartamenty Drewnowska 43 II znajduje się na Bałutach-Centrum, ul. Drewnowska 43 (2.6 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Apartamenty Drewnowska 43 II jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 199 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych, posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 II pozostało na sprzedaż 11 lokali użytkowych o powierzchniach od 48 do 101 metrów kwadratowych.

Deweloper ATAL S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (205 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (29 miejsc)

W inwestycji znajduje się 170 komórek lokatorskich cena: 2 500 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 199 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 292 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski,wykończenie pod klucz
* stan deweloperski - od 5 500 zł/m2 do 6600 zł/m2 * wykończenie balkonu/tarasu - 500 zł/m2 * komórka lokatorska - 2 200 zł/m2 * miejsce postojowe naziemne - 15 000 zł * miejsce postojowe w garażu podziemnym - 30 000 zł * miejsce postojowe motocyklowe (etap II) - 20 000 zł * wersja płatności etap I - 20/80% * wersja płatności etap II - 20/20/60% ATAL DESIGN Wykończenie Standard 1 pokój - 700 zł/m2 2-3-4 - pokoje - 650 zł/m2 Wykończenie Standard Plus 1 pokój - 800 zł/m2 2-3-4 pokoje - 750 zł/m2 Wykończenie VIP 1 pokój - 950 zł/m2 2-3-4 pokoje - 900 zł/m2
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (205 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne (29 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 11 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 48 do 101 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 II

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

W odległości 200 metrów od inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Lutomierska - Zachodnia (0485).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 II znajdują się 62 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole dla Dzieci z Dysfunkcjami Ruchu i Opóźnieniami Psychoruchowymi w odległości 200m, Przedszkole Miejskie nr 35 w odległości 250m, Filia nr 4 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Doktor sp.j. NZOZ, w odległości 400 m znajduje się Magiczna. Apteka, w odległości 550 m znajduje się Ośrodek Zdrowia przy Światowej Fundacji Pomocy i Opieki Medycznej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Teatr Mały w Manufakturze, w odległości 450 m znajduje się Ars Nova, w odległości 450 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna. Filia nr 8.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 650 m znajduje się Na Medal. Uczniowski klub sportow, w odległości 800 m znajduje się Chmiel Jacek. Trening indywidualny, w odległości 900 m znajduje się Akademia Body Mental. Yoga, ashtanga, pilates, kundalini joga, medytacja.

Data publikacji: 05.07.2018

Data aktualizacji: 25.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie