Apartamenty Drewnowska 43 II

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Drewnowska, oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Łódź, Bałuty, Bałuty-Centrum, ul. Drewnowska 43
Ceny od: 7 000 zł netto/m2
Apartamenty Drewnowska 43 II

7 zdjęć

Apartamenty Drewnowska 43 II
Apartamenty Drewnowska 43 II
Apartamenty Drewnowska 43 II
Apartamenty Drewnowska 43 II

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 II dostępne są 4 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
2
77,13 m²
Parter
539 910 zł
11
73,66 m²
Parter
515 620 zł
12
95,84 m²
Parter
670 880 zł
13
83,76 m²
Parter
586 320 zł

Opis Inwestycji

Prestiżowa inwestycja Apartamenty Drewnowska 43 została podzielona na cztery etapy. W pierwszym etapie powstanie siedem obiektów. Budynki tworzące pierzeję ulicy Drewnowskiej posiadać będą lokale usługowe i przestrzenie biurowe na poziomie parteru i pierwszego piętra. Na wyższych kondygnacjach zaprojektowane zostały 264 mieszkania o powierzchniach od 27 do 100 mkw. Na terenie inwestycji przewidziano 285 miejsc parkingowych podziemnych oraz 33 miejsca na parkingu zewnętrznym. Takie połączenie zagwarantuje najwyższą funkcjonalność inwestycji oraz komfort dnia codziennego dla wszystkich mieszkańców i nabywców lokali usługowych. Część budynków zaprojektowanych w pierwszym etapie posiadać będzie także ogólnodostępne tarasy zielone, zlokalizowane na dachach. Ta wspólna przestrzeń sprzyjać będzie integracji mieszkańców. Tarasy pełnić będą różne funkcje – od placu zabaw dla najmłodszych, poprzez rekreację, do miejsca spotkań sąsiadów. Tarasy umieszczone na dachach poszczególnych budynków dają możliwość korzystania z nich w tym samym czasie przez różne grupy wiekowe, we wzajemnej harmonii. Projektanci zwrócili uwagę na potrzeby rodzin z dziećmi – na dachach dwóch niższych budynków powstaną place zabaw z akcesoriami do bezpiecznych ćwiczeń sprawnościowych.

Wszystkie obiekty zaplanowano z troską o ich wygodną i funkcjonalną aranżację. Kompleks mieszkaniowy w pełni dostosowany będzie do potrzeb osób niepełnosprawnych – zarówno część garażowa, mieszkaniowa, jak i tarasy rekreacyjne. Nowoczesna forma budynków została zaprojektowana z dbałością o detale: wysokiej klasy materiały wykończeniowe we wnętrzach i na elewacjach to tylko niektóre z cech wyróżniających inwestycję na tle innych łódzkich projektów. Apartamenty Drewnowska 43 zapewni wyjątkową perspektywę na pofabryczną stolicę Polski - będzie to najwyższy budynek mieszkalny w tej części miasta. Najwyższe kondygnacje sięgać będą 35 m nad poziomem ulicy Drewnowskiej i z mieszkań tam usytuowanych będzie roztaczał się wspaniały widok na panoramę miasta.

Apartamenty Drewnowska 43 to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy chcą zamieszkać w centrum i w pełni korzystać z miejskich udogodnień. Projektowane mieszkania będą miały zróżnicowane metraże oraz rozkłady od jednego do czterech pokoi. Każde z mieszkań, niezależnie od powierzchni, posiadać będzie balkon lub loggię tworzące spójną, nowoczesną elewację. Minimalistyczne balustrady nadadzą tym przestrzeniom zewnętrznym elegancki charakter i doskonale wpiszą się w ogólną koncepcję architektoniczną osiedla. W obiektach zaprojektowano także 234 komórki lokatorskie.

Inwestycja Apartamenty Drewnowska 43 II znajduje się na Bałutach-Centrum, ul. Drewnowska 43 (2.6 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Apartamenty Drewnowska 43 II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 199 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 II w sprzedaży 4 nowe lokale użytkowe o powierzchni od 74 do 96 metrów kwadratowych, w cenie od 7 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych właścicieli ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 199 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 292 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
* wykończenie balkonu/tarasu - 500 zł/m2 ATAL DESIGN *Wykończenie Standard - 800 zł/m2 *Wykończenie Standard Plus - 900 zł/m2 *Wykończenie VIP - 1000 zł/m2
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (205 miejsc): od 34 000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne (29 miejsc): 24 000 zł miejsce postojowe motocyklowe 30 000 zł.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:
od 74 do 96 m².
Ceny lokali użytkowych:
 • kształtują się w zakresie od 515 620 do 670 880 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 7 000 zł/m².
Opis płatności:
20/80%.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lutomierska - Zachodnia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 II znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole na Rybnej w odległości 330 m, Centrum Wspierania Rozwoju- Niepubliczna Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w odległości 330 m, Przedszkole Miejskie nr 35 w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med w odległości 220 m, Centrum Medyczne Bazarowa NZOZ w odległości 250 m, Centrum Medyczne BIMED w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Żabka, w odległości 430 m znajduje się Centrum Handlowo-Rozrywkowe Manufaktura, w odległości 440 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 II w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Stratosfera, w odległości 180 m znajduje się Jazda!Park.

Data publikacji: 05.07.2018
Data aktualizacji: 30.11.2021
ATAL S.A. logo

ATAL S.A.

BSM Łódź

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Drewnowska 43a lok. LB1 90-002 Łódź

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: