Osiedle Nowe Dąbie II

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Szenwalda/Dąbska, oferowane bezpośrednio przez

art.Locum S.A.

Kraków, Grzegórzki, ul. Szenwalda/Dąbska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 85 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Nowe Dąbie II

7 zdjęć

Osiedle Nowe Dąbie II
Osiedle Nowe Dąbie II
Osiedle Nowe Dąbie II
Osiedle Nowe Dąbie II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 25000 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Nowe Dąbie II jest kontynuacją nagrodzonego w konkursie "Kraków - mój dom" Osiedla Nowe Dąbie I, określonego przez znanego urbanistę prof. Witolda Cęckiewicza jako "świetny zespół mieszkaniowy, który poza dobrze, funkcjonalnie rozwiązanymi mieszkaniami ma też zrealizowane z dużą pieczołowitością otoczenie".

Osiedle powstaje przy ul. Dąbskiej, pomiędzy aleją Jana Pawła II i aleją Pokoju - dzięki czemu jest dobrze skomunikowane zarówno z centrum jak i innymi częściami Krakowa. Jest to świetne miejsce dla tych, którzy nie lubią tracić czasu na dojazdy - w bliskiej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, Centrum handlowo-rozrywkowe Kraków Plaza, Park Lotników Polskich.

W ramach Osiedla Nowe Dąbie II realizowane są dwa budynki (D i C) sześcio- i trzykondygnacyjne z windami. Powstaną tu 252 lokale mieszkalne i 25 lokali handlowo - usługowych.

Inwestycja Osiedle Nowe Dąbie II znajduje się na Grzegórzkach, ul. Szenwalda/Dąbska (2.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez art.Locum S.A.

Inwestycja Osiedle Nowe Dąbie II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowe Dąbie II nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli art.Locum S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Nowe Dąbie II?

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Nowe Dąbie II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1990 metrów od inwestycji Osiedle Nowe Dąbie II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Olsza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Nowe Dąbie II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowe Dąbie II znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Montessori Muszelka w odległości 40 m, Żłobek Montessori Raj Maluszka w odległości 100 m, Kącik Świata w odległości 430 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Nowe Dąbie II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Woś i Piwowarczyk w odległości 30 m, Stomatologia Nowe Dąbie w odległości 50 m, Zdrovotnia w odległości 60 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Nowe Dąbie II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Piekarnia – cukiernia „Złoty kłos”, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 70 m znajduje się Dzieża - domowe wypieki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowe Dąbie II w odległości 400 m znajduje się Pumptrack, w odległości 400 m znajduje się Klub Sportowy "Dąbski", w odległości 430 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 12.11.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: