Osiedle Bliskie Zawady

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArkadia Broker

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 362 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nadolnik Compact Apartments(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Główna, ul. Nadolnik 8 (3.7 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 5 377 netto/m2
  Nadolnik Compact Apartments
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 144
  Powierzchnia: 19 - 61 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Grupa Partner
 • Willa Urbano(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Główna, ul. Sucha 5A (4.2 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 200/m2
  Willa Urbano
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 43 - 102 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Urbano ul. Sucha 5A
 • Osiedle Bartnicza etap III(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Główna, ul. Sucha 30C (4.3 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 499/m2
  Osiedle Bartnicza etap III
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 34 - 49 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Neobis Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Osiedle Bliskie Zawady będzie wyróżniać się kameralną i przyjazną architekturą,a bryły trzech budynków wielorodzinnych harmonijnie wkomponują się w istniejącą zabudowę i otaczający teren. Budynki będą się składać z siedmiu kondygnacji, sześciu naziemnych i jednej podziemnej. W budynku przewidzianych jest wiele przeszkleń, między innymi duże, panoramiczne okna, szklane wykusze, pełne doświetlenie światłem dziennym klatek schodowych i układu komunikacyjnego miedzy mieszkaniami. Elewacje budynku będą miały nowoczesny charakter. Projektując planowaną Inwestycję przemyślano każdy jej fragment od funkcjonalności samych mieszkań, przez oryginalne rozwiązania wiele części wspólnych takich jak klatki schodowe i części komunikacji wewnętrznej budynków, aż po wybór ciekawej i ozdobnej roślinności wprowadzającej niecodzienny klimat zagospodarowanie terenu przestrzennego działki.Urokiem inwestycji, pomimo zwartej zabudowy śródmiejskiej, będzie strefa wypoczynkuz ogrodzonym placem zabaw dla dzieci i częścią do ćwiczeń dla dorosłych, otoczony różnymi gatunkami kolorowych krzewów i kwiatów.Pod inwestycją znajdzie się 1-poziomowa hala garażowa, do której będą zjeżdżały windy bezpośrednio z pięter mieszkalnych. Przewidziano w niej w sumie 184 miejsca postojowei kilkanaście boksów dla mieszkańców.W ofercie Osiedla Bliskiego Zawady znajduje się ok. 180 mieszkań, umożliwiających szereg indywidualnych aranżacji przestrzeni.Najmniejsze mieszkania to jednopokojowe o powierzchni 28,4 – 32,3 mkw., natomiast największe to trzypokojowe mieszkania o powierzchni 74,6 mkw.oraz apartamenty na ostatniej kondygnacji z zielonymi tarasami o powierzchni 94,7 mkw.W planowanej inwestycji każde mieszkanie posiada co najmniej jeden balkon lub loggia.Do niektórych mieszkań na parterze przynależy taras lub taras z małym ogródkiem.Komórki lokatorskie będą znajdowały się na kondygnacji podziemnej. Do każdego mieszkania przynależy jedno miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej.W okolicy Inwestycji znajduje się pełna infrastruktura: przystanek autobusowyi stacja kolejki podmiejskiej umożliwiająca dostanie się do centrum stolicy Wielkopolskiw ok 10min, kilkanaście sklepów spożywczych, stacje benzynoweoraz szkoła i przedszkola. Dzielnica Zawady jest prężnie rozbudowującą się częścią Poznania.Planowany termin oddania pierwszych mieszkań inwestycji to IV kw. 2018 r.Deweloper Arkadia Broker działa w Polsce od 2012 r., z powodzeniem realizując budownictwo mieszkaniowe w Poznaniu, w Bydgoszczy i we Wrocławiu. Osiedle Bliskie Zawady to druga inwestycja dewelopera w Poznaniu.

Inwestycja Osiedle Bliskie Zawady znajduje się na Głównej, ul. Aleksandra Studniarskiego (3.7 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Arkadia Broker.

Inwestycja Osiedle Bliskie Zawady została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bliskie Zawady pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 34 do 66 metrów kwadratowych w cenie od 5 999 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Arkadia Broker przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, własna kotłownia, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, staw.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Bliskie Zawady

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bliskie Zawady mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Osiedle Bliskie Zawady znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Główna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bliskie Zawady znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Pinokio w odległości 210 m, Przedszkole78 w odległości 230 m, Niepubliczne Przedszkole Fundacji Familijny Poznań "Mała Biedronka" w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Bliskie Zawady jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz rodzinny w odległości 110 m, MedPolonia w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Bliskie Zawady składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 180 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Piekarnia Cukiernia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bliskie Zawady w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.05.2018

Data aktualizacji: 13.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie