Sołtysowska Perła

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArchitecture Vento

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 201 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Fajny Dom, etap V(0.6 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Sołtysowska 12b (5.2 km od centrum Krakowa)
  Fajny Dom, etap V
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 46 - 115 m2
  Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.
 • Osiedle Botanika(0.8 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Tomickiego (5.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 800/m2
  Osiedle Botanika
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 76 - 143 m2
  Stylhut Sp. z o.o.
 • Lotniczówka(1.8 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Życzkowskiego 5 (3.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 214 netto/m2
  Lotniczówka
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 196 - 412 m2
  Cordia Polska

Opis Inwestycji

Oferujemy do sprzedaży lokal usługowo-handlowy w nowo realizowanej inwestycji bezpośrednio przy ul. Sołtysowskiej 1 (Czyżyny) .Lokal położony w budynku od strony frontowej , z dostępem od ulicy ( 10m) .Lokal o łącznej pow. 380m2 składa się z trzech poziomów:– parter z dużymi witrynami z trzech stron budynku o pow. 131,10m2– piwnica doświetlona małymi oknami o pow.87m2– I piętro open space o pow.160,70m2Piętra lokalu połączone są ze sobą wewnętrzną klatką schodową, jak również możliwość wejścia na każdy poziom lokalu z ogólnodostępnej klatki schodowej.Do lokalu przynależne są miejsca postojowe na terenie inwestycji.Lokal z dużym potencjałem nadający się na prowadzenie własnej działalności gospodarczejnp. usługi medyczne, klub malucha, przedszkole, żłobek, klub fitnes/siłownię , siedzibę firmy z możliwością działalności biurowo – handlowo- magazynowej i inne.Możliwość podzielenia lokalu na mniejsze oddzielne niezależne powierzchnie ( parter można podzielić na 3 lokale z oddzielnymi wejściami) , w związku z tym lokal również nadaje się idealnie na cele inwestycyjne .Inwestycja zlokalizowana w dobrze rozwijającej się dzielnicy. W otoczeniu dużo zrealizowanych oraz nowopowstających osiedli. Atutem położenia lokalu jest bezpośredni dostęp do ruchliwej i często uczęszczanej drogi. (Sołtysowskiej).Cena lokalu 2.800.000 bruttoInwestycja w trakcie realizacji. Planowany termin ukończenia I kw 2020.

Inwestycja Sołtysowska Perła znajduje się na Czyżynach, ul. Sołtysowska 1 (4.8 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Architecture Vento.

Inwestycja Sołtysowska Perła jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Sołtysowska Perła pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 379 metrów kwadratowych.

Deweloper Architecture Vento przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Sołtysowska Perła

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

W odległości 100 metrów od inwestycji Sołtysowska Perła znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Sołtysowska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Sołtysowska Perła znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 156 w odległości 400m, Niepubliczne Przedszkole Świętej Klary w odległości 700m, PRYWATNE PRZEDSZKOLE BAJECZKA w odległości 1100m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1350 m znajduje się TWOJA APTEKA, w odległości 1500 m znajduje się VITA-MAX. APTEKA, w odległości 1950 m znajduje się WITUCHOWSKA-OKULARCZYK B., MGR. APTEKA. LEKI GOTOWE I RECEPTUROWE.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 400 m znajduje się Restauracja Hotelu Orient, w odległości 500 m znajduje się EURONET. BANKOMAT, w odległości 850 m znajduje się Centurm handlowe M1.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1450 m znajduje się POLITECHNIKA KRAKOWSKA, w odległości 1500 m znajduje się Klub Sportowy Sparta Kraków, w odległości 1650 m znajduje się Siłownia Gladiator.

Data publikacji: 05.03.2019

Data aktualizacji: 01.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie