Sołtysowska Perła

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Architecture Vento

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Sołtysowska Perła dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
U1
378,8 m²
-

Opis Inwestycji

Oferujemy do sprzedaży lokal usługowo-handlowy w nowo realizowanej inwestycji bezpośrednio przy ul. Sołtysowskiej 1 (Czyżyny) .Lokal położony w budynku od strony frontowej , z dostępem od ulicy ( 10m) .Lokal o łącznej pow. 380m2 składa się z trzech poziomów:– parter z dużymi witrynami z trzech stron budynku o pow. 131,10m2– piwnica doświetlona małymi oknami o pow.87m2– I piętro open space o pow.160,70m2Piętra lokalu połączone są ze sobą wewnętrzną klatką schodową, jak również możliwość wejścia na każdy poziom lokalu z ogólnodostępnej klatki schodowej.Do lokalu przynależne są miejsca postojowe na terenie inwestycji.Lokal z dużym potencjałem nadający się na prowadzenie własnej działalności gospodarczejnp. usługi medyczne, klub malucha, przedszkole, żłobek, klub fitnes/siłownię , siedzibę firmy z możliwością działalności biurowo – handlowo- magazynowej i inne.Możliwość podzielenia lokalu na mniejsze oddzielne niezależne powierzchnie ( parter można podzielić na 3 lokale z oddzielnymi wejściami) , w związku z tym lokal również nadaje się idealnie na cele inwestycyjne .Inwestycja zlokalizowana w dobrze rozwijającej się dzielnicy. W otoczeniu dużo zrealizowanych oraz nowopowstających osiedli. Atutem położenia lokalu jest bezpośredni dostęp do ruchliwej i często uczęszczanej drogi. (Sołtysowskiej).Cena lokalu 2.800.000 bruttoInwestycja w trakcie realizacji. Planowany termin ukończenia I kw 2020.

Inwestycja Sołtysowska Perła znajduje się na Czyżynach, ul. Sołtysowska 1 (4.8 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Architecture Vento.

Inwestycja Sołtysowska Perła jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Sołtysowska Perła pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 379 metrów kwadratowych.

Deweloper Architecture Vento przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 379 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Sołtysowska Perła

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

W odległości 100 metrów od inwestycji Sołtysowska Perła znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Sołtysowska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Sołtysowska Perła znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 156 w odległości 400m, Niepubliczne Przedszkole Świętej Klary w odległości 700m, PRYWATNE PRZEDSZKOLE BAJECZKA w odległości 1100m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1350 m znajduje się TWOJA APTEKA, w odległości 1500 m znajduje się VITA-MAX. APTEKA, w odległości 1950 m znajduje się WITUCHOWSKA-OKULARCZYK B., MGR. APTEKA. LEKI GOTOWE I RECEPTUROWE.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 850 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. ŚW. JUDY TADEUSZA, w odległości 1750 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. ŚW. BRATA ALBERTA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1450 m znajduje się POLITECHNIKA KRAKOWSKA, w odległości 1500 m znajduje się Klub Sportowy Sparta Kraków, w odległości 1650 m znajduje się Siłownia Gladiator.

Data publikacji: 05.03.2019

Data aktualizacji: 05.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie