Tobaco Park budynek 2+1

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Arche Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Tobaco Park budynek 2+1 dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U.1
89,93 m²
Parter
U.2
244,51 m²
Parter
U.3
251,52 m²
Parter

Zobacz inne etapy inwestycji Tobaco Park budynek 2+1

Opis Inwestycji

Budynek 2+1 to ostatni z powstających budynków inwestycji Tobaco Park.To nowoczesna jednostka mieszkalna powstająca w historycznym miejscu Łodzi przy ul. Kopernika kunsztownie wpleciona w XIX wieczną zrewitalizowaną zabudowę dawnej Łódzkiej Wytwórni Papierosów - Fabryki Wyrobów Wełnianych Karola Kretschmera i wczesno-modernistyczną Polskiego Monopolu Tytoniowego.Budynek zaprojektowano tak, aby zapewnić jego mieszkańcom wymagany komfort cieplny, odpowiednie nasłonecznienie, wentylację, dźwiękochłonność, przewietrzenie, warunki do rekreacji na terenach zielonych Tobaco Park.To ciekawy, wielobryłowy budynek złożony z 2 części połączonych wspólnym garażem na poziomach -1 i 0 z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.5 pięter, 6 klatek schodowych z cichobieżnymi windami, 183 mieszkania o rożnej strukturze z możliwością łączenia ich i 70 komórek lokatorskich do dyspozycji mieszkańców. Każde mieszkanie, niezależnie od wielkości, zostało wzbogacone tarasem bądź balkonem lub loggią. 2+1 oferuje mieszkania o pow. od 32 do 97 m2, jedno, dwu, trzy i czteropokojowe, jednostronne i dwustronne. Na parterze, z dużymi witrynami od strony ul. Kopernika usytuowano lokale usługowe.

Inwestycja Tobaco Park budynek 2+1 znajduje się w Starym Polesiu, ul. Mikołaja Kopernika (1.2 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Arche Sp. z o.o..

Inwestycja Tobaco Park budynek 2+1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Tobaco Park budynek 2+1 pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 90 do 252 metrów kwadratowych.

Deweloper Arche Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 70 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 300 do 466 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 90 do 252 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Tobaco Park budynek 2+1

Doskonała lokalizacja: blisko centrum w otoczeniu parkowej zieleni. • u zbiegu ul. Kopernika, al. Mickiewicza i al. Włókniarzy, • 10 minut piechotą do Dworca Kaliskiego, 25 minut do znanej wszystkim prestiżowej ulicy Piotrkowskiej, • doskonała komunikacja miejskimi środkami transportu z pozostałą częścią miasta, • poprzez al. Mickiewicza Tobaco Park graniczy z pięknym parkiem miejskim im. Ks. J. Poniatowskiego z licznymi ścieżkami rowerowymi, kortami tenisowymi, torem rowerowym do jazdy terenowej i placami zabaw dla dzieci. Rośnie w nim około 20 drzew uznanych za pomniki przyrody, • niedaleko Parku na Zdrowiu: Ogrodu Botanicznego, Ogrodu Zoologicznego, Rezerwatu Leśnego Polesie oraz największego w Polsce Aquaparku, • nieopodal największej w Polsce hali widowiskowo sportowej Atlas Arena, • w pobliżu usytuowano najpotrzebniejsze centra handlowe: Auchan, Kaufland, Castorama, Praktiker. • W odległości 15 minut pieszo powstaje Centrum handlowo – rozrywkowe Sukcesja z najnowocześniejszym kinem Helios. • W odległości 20 minut powstanie jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowych w kraju z basenem olimpijskim dostępnym dla wszystkich.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

W odległości 50 metrów od inwestycji Tobaco Park budynek 2+1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kopernika - Kopernika 59/64 (0380).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Tobaco Park budynek 2+1 znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 199 w Łodzi w odległości 450m, Żłobek nr 30 Miejskiego Zespołu Żłobków w odległości 550m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 152 w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Reuma-Med. Poradnia reumatologiczna i leczenia osteoporozy, w odległości 500 m znajduje się Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 5, w odległości 700 m znajduje się 1-Jedynka. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 500 m znajduje się par. Matki Bożej Zwycięskiej, w odległości 500 m znajduje się Szwalnia. Teatr, w odległości 600 m znajduje się Logos. Teatr.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 550 m znajduje się Max Gym. Siłownia. Krochmalski M., w odległości 800 m znajduje się Miejski Klub Tenisowy, w odległości 900 m znajduje się Strefa Kobiet Fitness & Beauty.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.10.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie