Tobaco Park budynek 2+1

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArche Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Tobaco Park budynek 2+1 dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U.1
89,93 m²
Parter
U.2
244,51 m²
Parter
U.3
251,52 m²
Parter

Opis Inwestycji

Budynek 2+1 to ostatni z powstających budynków inwestycji Tobaco Park.To nowoczesna jednostka mieszkalna powstająca w historycznym miejscu Łodzi przy ul. Kopernika kunsztownie wpleciona w XIX wieczną zrewitalizowaną zabudowę dawnej Łódzkiej Wytwórni Papierosów - Fabryki Wyrobów Wełnianych Karola Kretschmera i wczesno-modernistyczną Polskiego Monopolu Tytoniowego.Budynek zaprojektowano tak, aby zapewnić jego mieszkańcom wymagany komfort cieplny, odpowiednie nasłonecznienie, wentylację, dźwiękochłonność, przewietrzenie, warunki do rekreacji na terenach zielonych Tobaco Park.To ciekawy, wielobryłowy budynek złożony z 2 części połączonych wspólnym garażem na poziomach -1 i 0 z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.5 pięter, 6 klatek schodowych z cichobieżnymi windami, 183 mieszkania o rożnej strukturze z możliwością łączenia ich i 70 komórek lokatorskich do dyspozycji mieszkańców. Każde mieszkanie, niezależnie od wielkości, zostało wzbogacone tarasem bądź balkonem lub loggią. 2+1 oferuje mieszkania o pow. od 32 do 97 m2, jedno, dwu, trzy i czteropokojowe, jednostronne i dwustronne. Na parterze, z dużymi witrynami od strony ul. Kopernika usytuowano lokale usługowe.

Inwestycja Tobaco Park budynek 2+1 znajduje się w Starym Polesiu, ul. Mikołaja Kopernika (1.2 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Arche Sp. z o.o..

Inwestycja Tobaco Park budynek 2+1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Tobaco Park budynek 2+1 pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 90 do 252 metrów kwadratowych.

Deweloper Arche Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 70 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 300 do 466 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 90 do 252 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Tobaco Park budynek 2+1

Doskonała lokalizacja: blisko centrum w otoczeniu parkowej zieleni. • u zbiegu ul. Kopernika, al. Mickiewicza i al. Włókniarzy, • 10 minut piechotą do Dworca Kaliskiego, 25 minut do znanej wszystkim prestiżowej ulicy Piotrkowskiej, • doskonała komunikacja miejskimi środkami transportu z pozostałą częścią miasta, • poprzez al. Mickiewicza Tobaco Park graniczy z pięknym parkiem miejskim im. Ks. J. Poniatowskiego z licznymi ścieżkami rowerowymi, kortami tenisowymi, torem rowerowym do jazdy terenowej i placami zabaw dla dzieci. Rośnie w nim około 20 drzew uznanych za pomniki przyrody, • niedaleko Parku na Zdrowiu: Ogrodu Botanicznego, Ogrodu Zoologicznego, Rezerwatu Leśnego Polesie oraz największego w Polsce Aquaparku, • nieopodal największej w Polsce hali widowiskowo sportowej Atlas Arena, • w pobliżu usytuowano najpotrzebniejsze centra handlowe: Auchan, Kaufland, Castorama, Praktiker. • W odległości 15 minut pieszo powstaje Centrum handlowo – rozrywkowe Sukcesja z najnowocześniejszym kinem Helios. • W odległości 20 minut powstanie jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowych w kraju z basenem olimpijskim dostępnym dla wszystkich.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tobaco Park budynek 2+1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Tobaco Park budynek 2+1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kopernika - Tobaco Park.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tobaco Park budynek 2+1 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Specjalnych Nr 2 w odległości 80 m, Publiczne Gimnazjum Specjalne Nr 56 w odległości 80 m, Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 90 w odległości 80 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Tobaco Park budynek 2+1 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. WAM - Centralny Szpital Weteranów w odległości 610 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tobaco Park budynek 2+1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 290 m znajduje się Market "KOMFORT", w odległości 360 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tobaco Park budynek 2+1 w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się HUMAN Club, w odległości 380 m znajduje się Street Workout Park.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 26.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie