Zespół Mieszkaniowy Żołnierska

Oferta archiwalna

Olsztyn, ul. Żołnierska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 669 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zespół Mieszkaniowy Żołnierska

6 zdjęć

Zespół Mieszkaniowy Żołnierska
Zespół Mieszkaniowy Żołnierska
Zespół Mieszkaniowy Żołnierska
Zespół Mieszkaniowy Żołnierska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 9 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 210 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: Każde mieszkanie posiada komórkę lokatorską

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (230 miejsc) : Każde mieszkanie posiada miejsce postojowe w hali garażowej.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Zespół Mieszkaniowy ŻOŁNIERSKA, to doskonałe miejsce na Twoje wymarzone mieszkanie i świetną inwestycję. W odległości zaledwie kilku minut pieszo sklepy, Szpital Wojewódzki, Szpital Dziecięcy szkoły i przedszkola. W pobliżu CH Aura, Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne, Hala Widowiskowo-Sportowa URANIA i Park Centralny, stanowiący ważne miejsce rekreacji dla mieszkańców Olsztyna. Inwestycja doskonale skomunikowana (linie autobusowe i tramwajowe);

Zaprojektowana przez nas inwestycja składa się z zespołu dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych : pierwszy 5-9 kondygnacji, drugi 10 kondygnacji, w których wybudowanych będzie łącznie 210 mieszkań o powierzchni od 35 m2 do 60 m2. Budynki połączone będą dwupoziomową halą garażową z 230 miejscami postojowymi. Na dachu hali garażowej zorganizowane będą ciągi piesze, miejsca wypoczynku i rekreacji oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Nowoczesna architektura i starannie dobrane detale, to atuty tej inwestycji. Z myślą o Twojej wygodzie mieszkania zaprojektowane są bardzo starannie i ergonomicznie. Rozkłady pomieszczeń, ciekawe propozycje aranżacji oraz warianty do wyboru, zachwycą nawet najbardziej wymagającego klienta.

Każde mieszkanie posiada komórkę lokatorską i miejsce postojowe w hali garażowej.

Inwestycja Zespół Mieszkaniowy Żołnierska znajduje się w Olsztynie, ul. Żołnierska (1.1 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez Arbet Investment Group sp. z o.o.

Inwestycja Zespół Mieszkaniowy Żołnierska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 210 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 9 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Zespół Mieszkaniowy Żołnierska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Arbet Investment Group sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (230 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Każde mieszkanie posiada komórkę lokatorską.

Lokalizacja inwestycji

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na kilkadziesiąt osiedli - jednostek pomocniczych gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych o zasięgu lokalnym. Około 30 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonuje kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym kilka nocnych i miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr 2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się osiem stacji: Olsztyn Dajtki, Olsztyn Śródmieście, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Likusy, Olsztyn Redykajny, Olsztyn Jezioro Ukiel oraz Olsztyn Zachodni.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zespół Mieszkaniowy Żołnierska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zespół Mieszkaniowy Żołnierska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Zespół Mieszkaniowy Żołnierska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szpital Wojewódzki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zespół Mieszkaniowy Żołnierska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zespół Mieszkaniowy Żołnierska znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE SPECJALNE DOBRY START w odległości 210 m, OŚRODEK REHABILITACYJNO-EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZY w odległości 210 m, Technikum Nr 4 w odległości 270 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zespół Mieszkaniowy Żołnierska w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 12.01.2017
Data aktualizacji: 22.11.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Olsztynie

Oferty w Olsztynie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: