Apartamenty Dąbrowskiego

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAramus S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty przy Wiśle(0.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Kącik 10 (2.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 10 332 netto/m2
  Apartamenty przy Wiśle
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 186 - 259 m2
  HSD Inwestycje
 • Jerozolimska(1.1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Jerozolimska (3.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 800 netto/m2
  Jerozolimska
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 133 - 338 m2
  Cordia Polska
 • SASKA BLU(1.8 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Saska (3.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 600 brutto/m2
  SASKA BLU
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 83 - 214 m2
  Bryksy

Opis Inwestycji

Apartamenty Dąbrowskiego

Apartamenty Dąbrowskiego to ekskluzywna inwestycja w prestiżowej lokalizacji. Skorzystaj w pełni z uroku i zacisza Starego Podgórza oraz Krakowskiego Kazimierza. Prezentujemy Państwu ofertę 58 luksusowych apartamentów mieszkalnych o powierzchni od 24 do 71,6 m2 oraz 4 lokale usługowe o powierzchni od 57 do 387,09 m2. Bliskość Bulwarów Wiślanych, Kazimierza oraz Parku Bednarskiego pozwala na połączenie wygody życia w centrum miasta z możliwością korzystania z infrastruktury rekreacyjnej oraz obiektów kulturowych.Oferujemy lokale o podwyższonym standardzie wykonania przy użyciu najlepszej jakości materiałów zapewniając luksus i wygodę dla najbardziej wymagających. Duża, ponad 30 – arowa działka. Dogodny dojazd tramwajem do centrum – 7 min. W sąsiedztwie przedszkola (m.in. dwujęzyczne), szkoła podstawowa oraz gimnazjum. Standard wykończenia obejmuje m.in.: elewację wykończoną kamieniem, drewniane okna, balustrady ze stali nierdzewnej, dwie cichobieżne windy. Na poziomie -1 znajdować się będzie 40 miejsc postojowych. Aktualnie rozpoczynamy przedsprzedaż oferując atrakcyjniejsze ceny sprzedaży.

Inwestycja Apartamenty Dąbrowskiego znajduje się na Podgórzu, ul. J. H. Dąbrowskiego (2.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Aramus S.A..

Inwestycja Apartamenty Dąbrowskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Dąbrowskiego pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 56 do 58 metrów kwadratowych w cenie od 6 857 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Aramus S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 254 do 315 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Dąbrowskiego

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Dąbrowskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Apartamenty Dąbrowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Podgórze SKA.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Dąbrowskiego znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna policealna szkoła artystyczna "AMA" w odległości 220 m, XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Chrzanowskiej w Krakowie w odległości 310 m, Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Matejki w Krakowie w odległości 430 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Dąbrowskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Larmed w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Dąbrowskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 160 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 290 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Dąbrowskiego w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Saturn, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.02.2016

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie