Apartamenty Dąbrowskiego

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. J. H. Dąbrowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Anovi Sp. z o.o.

Kraków, Podgórze, ul. J. H. Dąbrowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 78 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Dąbrowskiego

11 zdjęć

Apartamenty Dąbrowskiego
Apartamenty Dąbrowskiego
Apartamenty Dąbrowskiego
Apartamenty Dąbrowskiego

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 254 do 315 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Apartamenty Dąbrowskiego logo

Apartamenty Dąbrowskiego to ekskluzywna inwestycja w prestiżowej lokalizacji. Skorzystaj w pełni z uroku i zacisza Starego Podgórza oraz Krakowskiego Kazimierza. Prezentujemy Państwu ofertę 58 luksusowych apartamentów mieszkalnych o powierzchni od 24 do 71,6 m2 oraz 4 lokale usługowe o powierzchni od 57 do 387,09 m2. Bliskość Bulwarów Wiślanych, Kazimierza oraz Parku Bednarskiego pozwala na połączenie wygody życia w centrum miasta z możliwością korzystania z infrastruktury rekreacyjnej oraz obiektów kulturowych.

Oferujemy lokale o podwyższonym standardzie wykonania przy użyciu najlepszej jakości materiałów zapewniając luksus i wygodę dla najbardziej wymagających. Duża, ponad 30 – arowa działka. Dogodny dojazd tramwajem do centrum – 7 min. W sąsiedztwie przedszkola (m.in. dwujęzyczne), szkoła podstawowa oraz gimnazjum. Standard wykończenia obejmuje m.in.: elewację wykończoną kamieniem, drewniane okna, balustrady ze stali nierdzewnej, dwie cichobieżne windy. Na poziomie -1 znajdować się będzie 40 miejsc postojowych. Aktualnie rozpoczynamy przedsprzedaż oferując atrakcyjniejsze ceny sprzedaży.

Inwestycja Apartamenty Dąbrowskiego znajduje się na Podgórzu, ul. J. H. Dąbrowskiego (2.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Anovi Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Dąbrowskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Dąbrowskiego nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Anovi Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi.

Dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Dąbrowskiego?

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Dąbrowskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 378 metrów od inwestycji Apartamenty Dąbrowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Podgórze.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Dąbrowskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Dąbrowskiego znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące nr 43 im. Zofii Chrzanowskiej w odległości 166 m, szkoła w odległości 178 m, Krakowskie Szkoły Artystyczne w odległości 327 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Dąbrowskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Larmed w odległości 257 m, Centrum stomatologiczne Denta-Med w odległości 371 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 403 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Dąbrowskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 97 m znajduje się Żabka, w odległości 157 m znajduje się Malinka Market, w odległości 180 m znajduje się Ciacho bez cukru.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Dąbrowskiego w odległości 193 m znajduje się boisko / kort, w odległości 418 m znajduje się boisko / kort, w odległości 509 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: