Bartycka Residence III

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAPM Development Sp. z o.o.

Ceny od: 9 200 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Bartycka Residence III dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B12
4
96,82 m²
2
A12
5
119,5 m²
2
B13
5
119,45 m²
2

Opis Inwestycji

Bartycka Residence III to kolejny projekt mieszkaniowy, jaki realizujemy na Łuku Siekierkowskim w rejonie ul. Bluszczańskiej. Ta niezwykle atrakcyjna część dolnego Mokotowa cieszy się wśród naszych Klientów ogromnym powodzeniem, ponieważ łączy walory cichej, zielonej i kameralnej okolicy z bardzo dogodnym dostępem do centrum miasta. Do wszelkich atrakcji stolicy mamy niespełna 5 km. Zielone, ciche i gwarantujące wypoczynek w scenerii nadwiślańskiej przyrody sąsiedztwo, prestiżowy adres, a jednocześnie bliskość centrum stanowią o wyjątkowym charakterze tej okolicy.NOWOCZESNE OSIEDLEBartycka Residence III stanowi kontynuację oddanego do użytku w 2009 r., pierwszego etapu tej realizacji. Inwestycja ta spotkała się z dużym uznaniem Klientów i zyskała niezwykle pozytywne opinie pod względem funkcjonalności rozwiązań, jakości jak i estetyki wykonania. Tym razem postawiliśmy jednak na dużo bardziej nowoczesną formę architektoniczną i stonowaną kolorystykę elewacji.ARCHITEKTURA I ROZKŁADY MIESZKAŃW zespole zaprojektowano łącznie 71 mieszkań zróżnicowanych pod względem powierzchni (od 29 do 115 m kw.) i liczby pokoi. W osiedlu znajdą się mieszkania jednopokojowe o metrażu ok. 35 m kw., dwupokojowe o metrażu w przedziale 35-50 m kw., a także mieszkania trzypokojowe o metrażu w przedziale 50-76 m kw. oraz mieszkania czteropokojowe o metrażu od 90 do 96 m kw. Na ostatnich piętrach znajdą się również przestronne mieszkania pięciopokojowe o powierzchni powyżej 100 m kw. Wszystkie lokale posiadają balkony, tarasy lub ogródki na parterze. Większość mieszkań trzy- i czteropokojowych jest eksponowana na dwie strony świata. Wysokość lokali na wszystkich kondygnacjach to 2,75 m.

Inwestycja Bartycka Residence III znajduje się na Siekierkach, ul. Bluszczańska 30 (4.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera APM Development Sp. z o.o..

Inwestycja Bartycka Residence III została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 71 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bartycka Residence III pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 97 do 120 metrów kwadratowych w cenie od 9 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 97 m2 w cenie od 890 744 zł (1 mieszkanie)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 119 do 120 m2 w cenie od 1 160 787 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper APM Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 71 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Cena miejsca postojowego - 36.900 zł.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 97 do 120 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 890 744 do 1 164 051 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 200 do 9 717 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Bartycka Residence III

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bartycka Residence III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Bartycka Residence III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ku Wiśle 02.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bartycka Residence III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Piekarnia "Grzybki", w odległości 340 m znajduje się Żabka, w odległości 370 m znajduje się Zośka.

Data publikacji: 14.02.2017

Data aktualizacji: 18.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie