Cicha Łąka IV

4 zdjęcia

Cicha Łąka IV
Cicha Łąka IV
Cicha Łąka IV
Cicha Łąka IV

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Cicha Łąka IV dostępnych jest 40 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (40)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, taras, balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 40 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 40 do 82 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Cichą Łąkę IV projektowaliśmy z myślą o osobach poszukujących swojego miejsca na ziemi, aktywnych i towarzyskich, ale też pragnących mieszkać i odpoczywać w pobliżu terenów zielonych. W przyjaznej i ekologicznej przestrzeni zaprojektowaliśmy mieszkania idealne do bycia i życia, prestiżowe ale też przystępne cenowo.

Stawiając na doskonały standard wykonania i czerpiąc wiedzę z wielu lat doświadczenia w budowaniu osiedli mieszkaniowych, tworzymy miejsce, które odpowiada na wszystkie kluczowe potrzeby osób poszukujących mieszkania.

Wygodę i poczucie bezpieczeństwa mieszkańców CICHEJ ŁĄKI IV zapewni kameralny charakter osiedla, zamknięte bramy i szereg nowoczesnych udogodnień, w tym garaże podziemne, windy, obszerne balkony, tarasy i ogródki oraz dobrze przemyślana przestrzeń wspólna.

Tu będziesz mógł poczuć się bezpiecznie, szybko poznać sąsiadów oraz nareszcie być u siebie i żyć po swojemu, tak jak lubisz.

Inwestycja Cicha Łąka IV znajduje się w Piasecznie, ul. Kwiatów Wiśni null (1.8 km od Warszawy), jest realizowana przez Ancona Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Cicha Łąka IV w sprzedaży jest 40 nowych mieszkań o powierzchni od 40 do 82 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Ancona Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne null

Lokalizacja inwestycji

Z CICHEJ ŁĄKI IV do centrum Warszawy dojedziesz w niespełna 40 minut Na terenie osiedla znajduje się fryzjer i kosmetyczka, a niebawem znajdować się będzie Żabka i inne lokale handlowo-usługowe. W zasięgu spaceru są sklepy (m.in. Biedronka i Lidl), żłobek, przedszkole i szkoła oraz poczta, tereny zielone i place zabaw Osiedle jest dobrze skomunikowane z miastem i wszystkimi jego atrakcjami, m.in. centrami handlowymi oraz sklepami budowalnymi (przystanek autobusowy - 6 minut spacerem, CH Józefosław - 4 min samochodem, Designer Outlet - 8 min samochodem) W niedalekiej odległości znajdują się liczne obiekty kulturalne, restauracje, basen, ogród Botaniczny i inne atrakcje sprawiające, że w okolicy miło spędzisz czas

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Liczba ludności Piaseczna ciągle wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skate park, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwiają strefowe, nocne i lokalne linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Cicha Łąka IV?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cicha Łąka IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Cicha Łąka IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Urbanistów 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Cicha Łąka IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Cicha Łąka IV znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole nr1 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 370 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna "TERSEN" w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Cicha Łąka IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 520 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 28.11.2022
Data aktualizacji: 05.01.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Piasecznie

Oferty w Piasecznie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: