Osiedle XXI Etap II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAMPAR Bis Sp. z o.o. Sp. K.

Ceny od: 6 010 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle XXI Etap II dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
DM 17
3
66,22 m²
2
419 000 zł6 327 zł/m²
DM 29
3
58,73 m²
3
389 000 zł6 623 zł/m²
DM 32
3
63,06 m²
3
379 000 zł6 010 zł/m²

Opis Inwestycji

Osiedle charakteryzuje się nowoczesną bryłą oraz elegancką elewacją wzbogaconą kamieniem naturalnym. Innowacyjne rozwiązania techniczne jak np. balkony w systemie Isocorb czy świetliki dachowe sprawiają, że mieszkania są energooszczędne i odpowiednio naświetlone. Budynek zaprojektowano jako trzypiętrowy z garażem podziemnym oraz nowoczesnymi windami.Mieszkania wyposażono w duże okna pozwalające otworzyć się na zielone otoczenie oraz przestronne balkony o powierzchni do 12 m2. Dodatkowo lokale na parterze posiadają ogrody o powierzchni sięgającej 185 m2. Aby maksymalnie dopasować się do potrzeb współczesnej rodziny, na terenie osiedla przewidziano wspólne tereny zielone z placem zabaw.Krótko mówiąc osiedle na miarę XXI wieku!

Inwestycja Osiedle XXI Etap II znajduje się w Józefosławiu, ul. XXI wieku (1.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera AMPAR Bis Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Osiedle XXI Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 67 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle XXI Etap II pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 59 do 66 metrów kwadratowych w cenie od 6 010 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 59 do 66 m2 w cenie od 379 000 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper AMPAR Bis Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 67 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 59 do 66 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 379 000 do 419 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 010 do 6 623 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle XXI Etap II

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

W odległości 350 metrów od inwestycji Osiedle XXI Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny XXI WIEKU 02 (JÓZEFOSŁAW).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle XXI Etap II znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Przyjaciele Kubusia w odległości 250m, Aikido Kokyu Dojo w odległości 600m, Akademia Tańca I AM DANCE w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Apteka Cosmedica, w odległości 300 m znajduje się Dental House Poland Sp. z o.o., w odległości 300 m znajduje się Stomatologia Kokos Dent.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 700 m znajduje się Fabryka pizzy, w odległości 800 m znajduje się Pizzeria i restauracja "La favola", w odległości 1150 m znajduje się BPH.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Tuan Day Spa, w odległości 350 m znajduje się Sekcja Jeździecka "Ami", w odległości 600 m znajduje się Joy. Klub.

Data publikacji: 27.08.2019

Data aktualizacji: 21.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie