Wrzesińska 12

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAMP

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 97 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Dom przy Okrzei(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Okrzei (2.5 km od centrum Warszawy)
  Dom przy Okrzei
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 33 - 37 m2
  Liczba pokoi: 1
  Marvipol Development
 • Kłopotowskiego 11(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Kłopotowskiego 11 (2.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 13 610/m2
  Kłopotowskiego 11
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 37
  Powierzchnia: 27 - 82 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Marvipol Development
 • Praska Moderna(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Targowa (3 km od centrum Warszawy)
  Praska Moderna
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 52 - 90 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Moderna Holding

Opis Inwestycji

Wrzesińska 12

Inwestycja przy ul. Wrzesińskiej 12 jest unikalna na warszawskim rynku nieruchomości.Budynek zaprojektowała pracowania jednego z najsłynniejszych polskich architektów – Bogdana Kulczyńskiego, która znana jest z wielu nagradzanych projektów, jak na przykład „Centrum Olimpijskie” w Warszawie.Oprócz tego budynek charakteryzuje się najlepszymi światowymi standardami technicznymi. Cegła klinkierowa, którą pokryta jest elewacja budynku oraz hol wejściowy nawiązuje do fabryczno-portowego klimatu Starej Pragi. Na dwóch ostatnich kondygnacjach przewidziano dwupiętrowe apartamenty penthouse z dużymi tarasmi. Budynek przypomina nowoczesne lofty.Znaczna wysokość pomieszczeń na 2,75 metra oraz duże przeszklenie dadzą mieszkańcom poczucie komfortu oraz możliwość doświadczenia najlepszych cech prężnie rozwijającej się dzielnicy.Na atrakcyjność mieszkań w inwestycji wpływa również fakt, że budynek wybudowany został na działce będącej własnością a nie w użytkowaniu wieczystym jak u wielu warszawskich deweloperów.Każde mieszkanie ma doprowadzone po dwa włókna światłowodowe, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli cieszyć się najszybszym dostepem do internetu.

Inwestycja Wrzesińska 12 znajduje się na Starej Pradze, ul. Wrzesińska 12 (2.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera AMP.

Inwestycja Wrzesińska 12 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 43 nowych mieszkań w tym 2 lokale typu penthouse, 7 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Wrzesińska 12 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 55 do 80 metrów kwadratowych w cenie od 17 300 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper AMP przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca)

W inwestycji znajduje się 1 komórka lokatorska Możliwość zakupu komórki lokatorskiej..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 43 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, standard deweloperski podwyższony, wykończenie pod klucz
Istnieje możliwość wykończenia apartamentów pod klucz, na podstawie projektu wykończenia.
Dach
Dach zielony
Elewacja
Cegła klinkierowa
Stolarka okienna
Okna drewniane trzyszybowe o podwyższonych parametrach akustycznych oraz termoizolacyjnych.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi antywłamaniowe o podwyższonej izolacyjności akustycznej.
Balkony
Balkony wykończone deskami kompozytowymi, zapewniającymi bezobsługową eksploatacją.
Posadzka
Posadzka kamienna z granitu w cześciach wspólnych.
Parapety zewnętrzne
Stal nierdzewna
Parapety wewnętrzne
Kamienne - marmur BIANCO CARRARA
Instalacje
- 2 x światłowód w każdym mieszkaniu - antena telewizji zbiorczej (naziemna TV+ Radio oraz Satelitarna Astra + HotBird) - telewizja kablowa - kamery CCTV - instalacja telefoniczna - instalacja sieci komputerowej
Ogrzewanie
Ogrzewanie z sieci miejskiej - najlepsze możliwe rozwiązanie.
Wentylacja
Wentylacja mechaniczna oraz na życzenie klimatyzacja
Wyposażenie łazienki
Przyłącza wodno kanalizacyjne w pomieszczeniach sanitarnych przystosowane są do montażu wanny. Istnieje możliwość przebudowy tak aby w łazience otrzymać np. odpływ liniowy - możliwość instalacji kabiny bez brodzika.
Wyposażenie kuchni
W kuchni we wszystkich apartamentach przewidziano możliwość montażu zmywarki.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (1): Możliwość zakupu komórki lokatorskiej..
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca): U nas nie będziesz płacić za użytkowanie wieczyste - mamy własność gruntu. Prosimy o telefoniczne umawianie spotkań w salonie sprzedaży.. Cena: 25000 zł.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, usługi concierge, basen, boisko, internet, klimatyzacja, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, sauna, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Wrzesińska 12

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wrzesińska 12 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Wrzesińska 12 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sierakowskiego 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wrzesińska 12 znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 50 w odległości 70 m, Wielokulturowe Liceum Humanistyczne w odległości 220 m, Przedszkole nr 183 w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wrzesińska 12 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w odległości 300 m, Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny w odległości 350 m, Szpital Praski w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wrzesińska 12 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 130 m znajduje się Bałkańską ulicą.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wrzesińska 12 w odległości 90 m znajduje się DOSIR "Prawy Brzeg", w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.09.2014

Data aktualizacji: 01.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie